Şimdi Ara

Gyrex kullananlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
49.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gyrex yazdı doktor ilacı aldığımda migren krizine girdim altı saat kadar baş ağrısı çektim sonra serum filan taktılar ilaç yaptılar, geçmedi, sonra evde uyuyunca geçti, sonra kalbimde sıkışma yaşadım yine acile gittim. stresten olduğu söylendi. siz bu ilacı içince bir yan etki gördünüz mü? ilaca devam etmeli miyim?

• bipolar, alzheimer ve şizofreni gibi tedavilerde kullanılan, acaip uyku getiren, mümkünse gece yatmadan önce alınması gereken tablet. alkolle katiyen kullanılması yasaktır. yoksa nasıl çarpar anlamazsınız.
    ekşi sözlükye böyle yazmuşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: asım2

bipolar, alzheimer ve şizofreni gibi tedavilerde kullanılan, acaip uyku getiren, mümkünse gece yatmadan önce alınması gereken tablet. alkolle katiyen kullanılması yasaktır. yoksa nasıl çarpar anlamazsınız.
    ekşi sözlükye böyle yazmuşlar

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MilanKundera

Arkadaşlar gyrex yazdı doktor ilacı aldığımda migren krizine girdim altı saat kadar baş ağrısı çektim sonra serum filan taktılar ilaç yaptılar, geçmedi, sonra evde uyuyunca geçti, sonra kalbimde sıkışma yaşadım yine acile gittim. stresten olduğu söylendi. siz bu ilacı içince bir yan etki gördünüz mü? ilaca devam etmeli miyim?

Bu tür ilaçlara vücudun alışması için belirli bir süre geçmesi gerekmekte.Yeni başlanan durumlarda doktorunuz mümkün olan en düşük dozda başlayacaktır(muhtemelen 25 mg).Yeni başlandığında intihar eğilimi,halsizlik,baş dönmesi,çarpıntı vb. gibi yan etkiler görülebiliyor ancak düzenli kullanıma devam edildiğinde genellikle 1 hafta içerisinde bu yan etkiler ya tamamen kaybolur,ya da hafifler.

• quote:

Orijinalden alıntı: transmedia

quote:

Orijinalden alıntı: MilanKundera

Arkadaşlar gyrex yazdı doktor ilacı aldığımda migren krizine girdim altı saat kadar baş ağrısı çektim sonra serum filan taktılar ilaç yaptılar, geçmedi, sonra evde uyuyunca geçti, sonra kalbimde sıkışma yaşadım yine acile gittim. stresten olduğu söylendi. siz bu ilacı içince bir yan etki gördünüz mü? ilaca devam etmeli miyim?

Bu tür ilaçlara vücudun alışması için belirli bir süre geçmesi gerekmekte.Yeni başlanan durumlarda doktorunuz mümkün olan en düşük dozda başlayacaktır(muhtemelen 25 mg).Yeni başlandığında intihar eğilimi,halsizlik,baş dönmesi,çarpıntı vb. gibi yan etkiler görülebiliyor ancak düzenli kullanıma devam edildiğinde genellikle 1 hafta içerisinde bu yan etkiler ya tamamen kaybolur,ya da hafifler.

teşekkürler ama öyle bir yan etki yaptı ki hastanelik oldum bir daha içemem doktoruma gidip değiştirticem..

• ilk 1 2 hafta o etkileri yapmakta ben antidepras ilaçlara alışkın olmama ragmen beni bile çarptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aranızda Gyrex kullananlara pmden yazdım da, bi bakar mısınız?

• gulalemir G kullanıcısına yanıt
    bana da yazzzzz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda kullanıp da yan etki gören oldu mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.