Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diegoforlan

Merhaba,

Her iki cihazı da aktif olarak kullanan biri olaraktan objektif yorum yapabilirim diye düşünüyorum.

Amkov bence fiyatını hakeden malzeme kalitesi güzel kullanılabilir bir ürün. Neredeyse ihtiyacını olan tüm donanımıyla beraber gelmesi avantaj oluşturuyor. Genelde uzak doğulu markaların çoğu aynı yazılımlarını kullanmalarına rağmen Amkov cihaz için kendi yazılımını kullanmış bence ve oldukça stabil çalışıyor. Usb den direk enerji alması da avantaj oluşturuyor. Araç kamerası olarak tam otomatik olmasa da ufak bir manuel mudahale ile kullanılabilir.

Xiaomi ye gelecek olursak Amkov dan bence bir tık daha iyi. Özellikle yazılım konusunda oldukça geliştiriyorlar. Kişiden kişiye göre değişir ancak cihaz üzerinde hiç ekran olmaması bazen kullanım açısından zorluk çıkarıyor. Sürekli telefona ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir de aksesuarlarının toplam maliyeti 25 usd seviyelerinde oluyor ve amkov ile neredeyse aynı rakama satılmış oluyor.

Ip kamera olarak her 2 cihazda kullanılamaz ip kamera çalışma prensbini tamamen farklı.

Amkov'u da Xiaomi ye de tecih edebilirsiniz 2 cihazda sizi üzmez hangisi daha sıcak geliyorsa onu alın bence

Çok faydalı bir anlatım olmuş.. Öncelikle değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler..
    Çok ciddi bir acelem yok aslında.. kararımı verdim ama esas beni ilgilendiren yazın su altı cekimleri.. dolayısıyla pusuya yatıyor sıcak fırsatların çıkmasını bekliyorum o zaman...
    Önce fırsatı çıkaran müşteriyi kapar :)

Satın alma adına Tavsiye edebileceğiniz site var mı bunlar için..

• Rica ederim faydalı olabildiysem ne mutlu bana

gearbest, banggood, geekbuying, everbuying ben genelde bu siteleri tercih ediyorum hiçbiri üzmez sizi. Eğer Amköv almaya niyetlenirseniz de elimde 1 adet fazladan var yurtdışı fiyatıdan verebilirim isterseniz.
  • Gümüş renk şu an indirimde. Sadece 50 adet. $83.89
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

Rica ederim faydalı olabildiysem ne mutlu bana

gearbest, banggood, geekbuying, everbuying ben genelde bu siteleri tercih ediyorum hiçbiri üzmez sizi. Eğer Amköv almaya niyetlenirseniz de elimde 1 adet fazladan var yurtdışı fiyatıdan verebilirim isterseniz.

ya açıkçası xiaomi yi bana daha güzel geldi.. gerçi araçta kayıt için amköv usb den şarj etme mantıgında cok iyi ama ben xiaomi ciyim daha ziyade.. adamların her şeyi 1. kaliye cıkıyor..
  • fieryboys F kullanıcısına yanıt
    Dün akşam yedek pillerle yaptığım testleri paylaşayım.

TELESİN Pil 1 : 89 dakika kayıt, ekran sürekli açık. wifi kapalı
    TELESİN Pil 2 : 80 dakika kayıt, ekran sürekli açık, wifi kapalı

iki pil arasında neden 9 dakika kayıt farkı oldu anlayamadım. bikaç dakika olabilirdi ama 9 dakika fazla sanki.

TELESİN Pil 1 : 1.0 Amper şarj cihazı ile yaklaşık 1 saat 50 dakikada şarj oldu.
    TELESİN Pil 2 : Henüz test etmedim.

Ayrıca bu piller bana orjinal pile göre daha fazla ısınıyor gibi geldi. Öyleki pili cihazdan çıkartmaya yarayan bant ilk kullanımda elimde kaldı.
  • Az önce ben de sipariş verdim. Tek korkum gümrük. Tavsiye edenlere çok teşekkürler. Raw videoları bekliyorum :D
  • Ben 1tane aldım ancak, bi süre daha hazır elimde olan xiaomi ile devam etmeye karar verdim.

Elimdeki amkov kamera satılıktır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

Ben 1tane aldım ancak, bi süre daha hazır elimde olan xiaomi ile devam etmeye karar verdim.

Elimdeki amkov kamera satılıktır :)

Hocam neden böyle bir karar verdiniz? Çok mu fark ediyor görüntüler?
  • ozanselte kullanıcısına yanıt
    amkov daha iyi bi görüntüye sahip ama yaza kadar herhangi bir çekim yapamayacağımı düşündüğümden ve xiaomi yi satmak istediğimde 2ci el olarak satılacağından, amkov u açmadan satmayı düşünüyorum :)
  • caylak1907 kullanıcısına yanıt
    Öyleyse kolay gelsin :D İyi çekimler.
  • Başta Erhan bey olmak üzere(emeğe saygı) herkese merhaba,

Ben yeni camera alacak olan gruptanım. Her iki sayfayı da okudum (xiaomi yi, amkov 7000) almak istediğim set her ikisinde de ortalama 124 usd civarı çıktı.Amkovun eksi tarafı resim kalitesi, monopod bağlantısı için extra kafes gerektirmesi artı tarafı ise video nun daha net olması, ekran ve titresim önleyici olarak gördüm. Xiaomi yi ise daha büyük bir üretici, foto ve video ve ses tatmin edici. Daha çok test edilip onaylanmış(kullanıcılar tarafından)

Son olarak hiç sevmediğim bir soruyu sormak zorunda kaldım. Test eden arkadaşlar sizce hangisi ağır bastı :)

Herkese saygılarımla şimdiden teşekkür ederim

İyi haftalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba , bendeki amkov 7000si bugün açtım biraz kullandım wifi ile telefona bağladım birden renkler gitti kilitlendi pili çıkarıp taktığımda alet açılmaz oldu. Şuanda açılıyor bip sesi geliyor ışıklar yanıyor ama camcorder yazısında kalıyor.
    Diğer konudaki brick olan cihaz gibi içini açtım chiplerin üstüne dokundum kabloyu bağladım ama değişen bişey olmadı. Programda isp bulmuyor zaten..
    Videoyu ekliyorum yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim
    http://youtu.be/RscwuYmCpOk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airarmada -- 27 Şubat 2016; 17:22:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amkov 7000s kullanıcısıyım. Monopod bağlamak için kullanılan koruyucunun iki eksi yanı var. Birincisi çok zor takılması ve çıkartılması. Bir gün elimde kalacağından eminim. İkincisi ise usb portu (hdmi kullanılabiliyor ama henüz denemedim) ile sd kart slotunun koruyucuya takılıyken kullanılmaması. Pilin değiştirilememesini saymıyorum dahi.

Ayrıca koruyucunun ses kayıt kalitesini de düşürdüğünü düşünüyorum. Ancak karşılaştırma fırsatım olmadı. Yanlış yönlendirmek istemem.

EDİT:
    GitUP'a üretilmiş bir çerçeve var. Tak çıkar oldukça basit duruyor.eğer uyum sorunu çıkarmazsa alınabilir kanaatindeyim. Olgu üstad, elinde her iki kamerada olan biri olarak ne dersin uyumlu mudur?
    http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_248346.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihcet -- 1 Mart 2016; 14:01:15 >

• Arkadaşlar bende Amkov 7000s kullanıcısı oldum.Cihazım yeni geldi ayarlara girdiğimde video için sadece 720P(60fps) ve 1080P(30fps) aktif oluyor acaba bilgisi olan var mı?
  • ReeKeeR R kullanıcısına yanıt
    firmware versiyonu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihcet

Amkov 7000s kullanıcısıyım. Monopod bağlamak için kullanılan koruyucunun iki eksi yanı var. Birincisi çok zor takılması ve çıkartılması. Bir gün elimde kalacağından eminim. İkincisi ise usb portu (hdmi kullanılabiliyor ama henüz denemedim) ile sd kart slotunun koruyucuya takılıyken kullanılmaması. Pilin değiştirilememesini saymıyorum dahi.

Ayrıca koruyucunun ses kayıt kalitesini de düşürdüğünü düşünüyorum. Ancak karşılaştırma fırsatım olmadı. Yanlış yönlendirmek istemem.

EDİT:
    GitUP'a üretilmiş bir çerçeve var. Tak çıkar oldukça basit duruyor.eğer uyum sorunu çıkarmazsa alınabilir kanaatindeyim. Olgu üstad, elinde her iki kamerada olan biri olarak ne dersin uyumlu mudur?
    http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_248346.html

Ben kullanıyordum bunu cuk diye oturuyor hatta şu an elimde yok unutmadan 2 tane daha alayım

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Süpersin hocam. Bu aparatla kullanılamayan port kalmaz.
  • quote:

Süpersin hocam. Bu aparatla kullanılamayan port kalmaz.

Sizin aparat seti gelmedi mi daha
  • RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Gelmedi hocam dört gözle bekliyorum. Set gelmeden bebek gelecek tırsıyorum :)

Siz karar verdiniz mi?
  • quote:

Gelmedi hocam dört gözle bekliyorum. Set gelmeden bebek gelecek tırsıyorum :)

Siz karar verdiniz mi?

bekliyorum işte şarz aleti set falan hepsini tek seferde sipariş vereyim diyorum, çalışma tempomdan zaten daha kullanmaya vaktimde olmadı makinayı ağırdan alıyorum
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.