Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
20
Favori
19.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    açılıyor hocam, 11 tane resim var brick olan makinalar için değil mi bu? ben yuklemeyi nasıl yaptıgınızı sormuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

açılıyor hocam, 11 tane resim var brick olan makinalar için değil mi bu? ben yuklemeyi nasıl yaptıgınızı sormuştum

evet brick olan makina için
  • Kafa bandı veya göğüs bandı almayı düşünüyorum hangisi daha kullanışlı ? Alan arkdaşlar varsa link verirlerse makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

evet brick olan makina için

AÇılıyor dosyalar bende Buraya Yükledim ayrıca bulunsun

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    yedek bulunması iyidir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Ben tek tek almak yerine bu seti tercih ettim. Henüz elime geçmedi. Bir düşünün isteseniz.

http://m.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_306805.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fena durmuyor, ürün gelince inceleme koyarsanız yedek pillerle beraber bu setide alayım ben
    Tabiki hocam. Benim piller geldi ama sadece tam şarj edebildim. Kullanma fırsatım olmadı. Malzene kalitesinin iyi ve piller için taşıma kutularının ayrı ayrı düşünülmüş olmasını beğendiğimi söyleyebilirim.
  • nihcet N kullanıcısına yanıt
    olgu abinin verdiği linkteki pilleri mi aldınız acaba?
    doğru hocam. Olgu üstadın önerdiği piller. ancak dediğim gibi henüz deneme fırsatım olmadı.
  • AMKOV android için uygulamayı güncellemiş. Ancak play store da henüz güncellenmemiş. Yüklemek isteyen kullanıcılar aşağıdaki bağlantıda bulunan dosyayı kullanabilir. Unutmayın sorumluluk kullanıcıya aittir.

Uygulama Dosyası -->http://amkov.com/Uploads/201602/56b1b2af67a86.zip
    Kaynak -->http://amkov.com/list-74.html

Play Store harici uygulama yükleme -->https://youtu.be/wj734pwkaME

yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Bende tırsmadım değil ama kendimi alıkoyamadım. hatta ilaç niyetine acemice dahi olsa çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihcet -- 22 Şubat 2016; 2:56:56 >
  • Ben güncelledim gayet basit. Güncelleme güzel olmuş bazı değişiklikler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

Arkadaşlar su altı kılıfına koyunca kamerayı kameranın lensi çok çok küçükbir nokta olarak kılıfa temas ediyor ve görüntüde bulanıklığa sebep oluyor bu sorunu nasıl çözebiliriz

Cevabı bilen var mı? Görüntünün tam ortası bulanık

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Arkadaşlar su altı kılıfına koyunca kamerayı kameranın lensi çok çok küçükbir nokta olarak kılıfa temas ediyor ve görüntüde bulanıklığa sebep oluyor bu sorunu nasıl çözebiliriz

Sorunu çözdüm hocam. Kılıfını iç tarafına küçükken kırtasiyelerde satılan 10 kuruş büyüklüğünde nazar boncuğu stickeri yapıştırdım. Tam o lens çıkıntısinin oraya bu sayede sorun çözüldü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

Sorunu çözdüm hocam. Kılıfını iç tarafına küçükken kırtasiyelerde satılan 10 kuruş büyüklüğünde nazar boncuğu stickeri yapıştırdım. Tam o lens çıkıntısinin oraya bu sayede sorun çözüldü

Anlayamadım hocam nereye nasıl yapıştırırdınız foto atabilir misiniz?

• Batumatu kullanıcısına yanıt
    Bende anlayamadım hocam video yada resimle anlatabilirsen makbule geçer.

• Arkadaşlar herkese merhaba. Ben de amkov 7000s kullanıyorum. Ben de olguerhan vasıtasıyla cihazı 49.99$'a aldım. Ancak pil ile ilgili bir sorum olacak. pil sizin cihazlarda ne kadar gidiyor? benim pil çabucak bitiyor. Saatlerce doluyor ama kısa sürede pil bitiyor. bunun bir çözümü var mı? Ek pillerle mi bu soruna çözüm bulmak lazım yardımlarınızı rica ediyorum?

veya daha uzun dayanan pil var mı? üzerindeki 1150mah 3.8v

Ek olarak 64 gb microsd cihazda çalışıyor. Soran bir arkadaş vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fieryboys

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben de amkov 7000s kullanıyorum. Ben de olguerhan vasıtasıyla cihazı 49.99$'a aldım. Ancak pil ile ilgili bir sorum olacak. pil sizin cihazlarda ne kadar gidiyor? benim pil çabucak bitiyor. Saatlerce doluyor ama kısa sürede pil bitiyor. bunun bir çözümü var mı? Ek pillerle mi bu soruna çözüm bulmak lazım yardımlarınızı rica ediyorum?

veya daha uzun dayanan pil var mı? üzerindeki 1150mah 3.8v

Ek olarak 64 gb microsd cihazda çalışıyor. Soran bir arkadaş vardı.

Ne kadar sürede bitiyor ? Wifi kapalı mı açık mı ?
    wifi açık ve kapalı zamanlarına bakmadım ama wifi açık kullandım hep ,ortalama yarım saatte pil boşalıyor. Bu akşam pili doldurup yeniden deneyerek zaman sürelerini yazarım.

Bir de bu gopro 4 orijinal piller daha performanslı mı? onlarda AHDBT-401. Amkov'a uyumlu sanırım. denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fieryboys -- 22 Şubat 2016; 13:04:02 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.