Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
20
Favori
19.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazilim guncelleme isi kolay ben yaptim sorunsuz rar da cikan 2 dosyayi sd kartin ana dizinine atin kamerayi acarken yukaridaki ok tusuna basili tutun otomatik kurulma gecip kurulum bitince cihazi kaptiyir actiginizda yeni yazilimli sekilde aciliyor. buarada elimde fazladan var 1 adet sifir kullanilmamis ilgilenen olursa pm den ulasabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

yazilim guncelleme isi kolay ben yaptim sorunsuz rar da cikan 2 dosyayi sd kartin ana dizinine atin kamerayi acarken yukaridaki ok tusuna basili tutun otomatik kurulma gecip kurulum bitince cihazi kaptiyir actiginizda yeni yazilimli sekilde aciliyor. buarada elimde fazladan var 1 adet sifir kullanilmamis ilgilenen olursa pm den ulasabilirler.

Hocam merhaba , kartın içinde fotoğraflar var mıydı yoksa boş kartın içine mi atalım? Ayrıca yukardaki OK tuşu dediğiz deklanşör mü? Kartı takıp deklanşöre de basarak cihazı açıyoruz öyle mi?
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    merhaba fotograflarin olmasi onemli degil uptade dosyalari ana dizinde olsun yeter. evet deklansore basili tutarak aciyorsunuz zaten hemen yukleme ekrani geliyor

• quote:

merhaba fotograflarin olmasi onemli degil uptade dosyalari ana dizinde olsun yeter. evet deklansore basili tutarak aciyorsunuz zaten hemen yukleme ekrani geliyor

ERman çekeydin bir video
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Cekerim Olgu abi ayip ediyorsun aksam bir video hazirlarim:)

• quote:

Cekerim Olgu abi ayip ediyorsun aksam bir video hazirlarim:)

Boşver videoyu ilk Türkçe IP cam bekliyoruz
  • Arkadaşlar su altı kılıfına koyunca kamerayı kameranın lensi çok çok küçükbir nokta olarak kılıfa temas ediyor ve görüntüde bulanıklığa sebep oluyor bu sorunu nasıl çözebiliriz
  • arkadaşlar kameramı güncellerken brick oldu, aşağıdaki videoyu ekledim, eğer ki üretici firmadan dosyaları alabilirsem kamerayı kurtarmaya çalışacağım.
    güncelleme yaparken çok dikkat etmelisiniz.
    eğer ki üretici firma .ELF dosyalarını gönderirse bir ihtimal kamerayı diriltiriz yoksa Allah rahmet eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 15 Şubat 2016; 9:41:06 >

• Selam hocam,
    Time Lapse yapmak istiyorum. Ancak 30 çekimi bir saniyede oynatıyor. Yardımcı olabilir misin?

• olgu amca amkov açılış ve 4k çekimlerimi eklememişsin :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

olgu amca amkov açılış ve 4k çekimlerimi eklememişsin :P

Amcacım paylaş gene ekliyim ayıp edion
  • @engin_er_26 Hüseyin abi Brick olan kamerasını düzeltmiş. Amkov firması dosya yollayıp nasıl düzeltileceğini anlatmış. Bizimle paylaşacak bugün

Amkov firması mail ile çok güzel destek vermiş saolsunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

@engin_er_26 Hüseyin abi Brick olan kamerasını düzeltmiş. Amkov firması dosya yollayıp nasıl düzeltileceğini anlatmış. Bizimle paylaşacak bugün

Amkov firması mail ile çok güzel destek vermiş saolsunlar

arkadaşlar geçen gün firmware yüklerken kameram brick olmuştu kurtarma dosyaları ve tarifi aşağıdaki linkte pdf dosyasında ilgili program linkleri de mevcut

ilgili linki konu içerisinde paylaştım
    http://forum.donanimhaber.com/m_113512222/f_//tm.htm#msglink_114597281

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 19 Şubat 2016; 14:27:23 >

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, adım adım driver updatei anlatma şansınız var mı acaba ilk kez deneyecegim akşam eve geçince güncelleyeyim.

edit: dosyayı erişim izniyle koymuşsunuz kaldırırsanız iyi olur, sizin onayınız olmadıkça dosyayı göremeyecek arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalSalute -- 19 Şubat 2016; 13:44:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

teşekkürler, adım adım driver updatei anlatma şansınız var mı acaba ilk kez deneyecegim akşam eve geçince güncelleyeyim.

edit: dosyayı erişim izniyle koymuşsunuz kaldırırsanız iyi olur, sizin onayınız olmadıkça dosyayı göremeyecek arkadaşlar.

tekrar denermisiniz düzenledim
    indireceğiniz pdf dosyasında resimlerle anlatım var zaten bende yabancı dilim olmadığı halde resimlere bakarak yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 19 Şubat 2016; 13:54:48 >
  • Merhaba arkadaşlar.. Bu kameralar için arada kaldım bi yardım eder misiniz..
    Özellikle olgu beyi ciddi takip ettim ama şimdi benim olayım biraz komplike gibi.
    İşin acıkcası ben cihazı sürekli olarak aracımda arac kamerası olarak kullanacagım fakat onumuz yazlık mevsimi ve benım hafta sonlarım sualtında, bisiklet sırtında gececek.. dolayısıyla su altında, kaskta da cekım yapmak amacım.. dolayısıyla bu yan ekıpmanlarını da toparlamam lazım.
    gopro tuzagına dusmek istemiyorum cunku onun masrafının ardı arkası kesılmıyor gıbı.
    goruntu kalıtesı dayanıklık kısacası fiyat / performans olarak ıkı secenek arasındayım
    xiaomi yi ve amköv 7000 (farklı bır tavsıye de alabılır ınceleyebılırım)

bir de bu kameraları guvenlık kamerası gıbı IP kamera olarak kullanabılme ıhtımalımız var mı (tamamen hobı amaclı)
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    https://support.google.com/mail/answer/2487407?hl=tr bu konuya bakarak erişim ayarlarınız bağlantıya sahip herkese açık şekilde olarak değiştirmeniz yetecektir.
  • Merhaba,

Her iki cihazı da aktif olarak kullanan biri olaraktan objektif yorum yapabilirim diye düşünüyorum.

Amkov bence fiyatını hakeden malzeme kalitesi güzel kullanılabilir bir ürün. Neredeyse ihtiyacını olan tüm donanımıyla beraber gelmesi avantaj oluşturuyor. Genelde uzak doğulu markaların çoğu aynı yazılımlarını kullanmalarına rağmen Amkov cihaz için kendi yazılımını kullanmış bence ve oldukça stabil çalışıyor. Usb den direk enerji alması da avantaj oluşturuyor. Araç kamerası olarak tam otomatik olmasa da ufak bir manuel mudahale ile kullanılabilir.

Xiaomi ye gelecek olursak Amkov dan bence bir tık daha iyi. Özellikle yazılım konusunda oldukça geliştiriyorlar. Kişiden kişiye göre değişir ancak cihaz üzerinde hiç ekran olmaması bazen kullanım açısından zorluk çıkarıyor. Sürekli telefona ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir de aksesuarlarının toplam maliyeti 25 usd seviyelerinde oluyor ve amkov ile neredeyse aynı rakama satılmış oluyor.

Ip kamera olarak her 2 cihazda kullanılamaz ip kamera çalışma prensbini tamamen farklı.

Amkov'u da Xiaomi ye de tecih edebilirsiniz 2 cihazda sizi üzmez hangisi daha sıcak geliyorsa onu alın bence

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

https://support.google.com/mail/answer/2487407?hl=tr bu konuya bakarak erişim ayarlarınız bağlantıya sahip herkese açık şekilde olarak değiştirmeniz yetecektir.

tekrar denermisiniz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.