Şimdi Ara

Amköv AMK7000S 4K Ultra HD WiFi Aksiyon Kamera iNcelemesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
20
Favori
19.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: airarmada

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Benim amkov maalesef brick oldu ve açılmıyor amkov services te geçmiş olsun dileklerini sundu

https://www.dropbox.com/s/l9fqn8z3i1j4h48/Amkov%20AMK700S%20-%20Update%20Firmware%20by%20%20computer.pdf?dl=1

DEnediniz mi ?

Denedim olmuyor

Ticket açın ben gelen cevaba göre yardım etmeye çalışayım size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.00 dan 1.04e güncelledim benim kamerayı, sorun çıkmadı. Kullandığım kart 64 gb sandisk ultra. yaptığım işlemleri sırasıyla yazıyorum.

1- Kartı bilgisayarımdaki kart okuyucuya taktım ve format attım. Default ayarları kullandım, exfat formatındaydı yanlış hatırlamıyorsam.
    2- Kartı kameraya taktım ve kamera üzerindeki menüden tekrar format attım. Kameradaki wi-fi tuşuına basılı tutarak bu menüye ulaşabilirsiniz. menü geldikten sonra 3 tuşu kullanarak, ayarlar kısmının en sonuna geldiğinizde format bulunuyor.
    3- Daha sonra kartı tekrar kart okuyucu ile bilgisayara bağladım ve firmware dosyalarını buraya çıkardım.
    4- Kartı kameraya taktım ve gerekli tuş kombinasyonuyla upgradei başlattım. birkaç dakikadan uzun sürmüyor işlem.
    5- Kartın içinden firmware dosyalarını sildim.
  • Arkadaslar bir action kamera almak istiyorum. Bu kamera islerinden pek anlamam. Internette baktigim kadarıyla uygun fiyat olarak xiaomi yi tavsiye ediliyordu. Xiaomi sayfasinda bu kameranın da onerildigini gordum. Acaba ikisi arasidan hangisini tercih etmeliyim. Su alti dalislarda kullanmak istiyorum kamerayı. Benim icin hangisi uygun olur?

Edit:Olgun Bey kamerlarda gümrükte 75dolarin sinir olduğunu soylemissiniz. Indirim kodu ile bile alsak 83 dolar oluyor acaba bu durumda ne kadar vergi odemesi cikiyor bir bilginiz varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsbllky -- 17 Mart 2016; 23:15:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akulata

Arkadaslar bir action kamera almak istiyorum. Bu kamera islerinden pek anlamam. Internette baktigim kadarıyla uygun fiyat olarak xiaomi yi tavsiye ediliyordu. Xiaomi sayfasinda bu kameranın da onerildigini gordum. Acaba ikisi arasidan hangisini tercih etmeliyim. Su alti dalislarda kullanmak istiyorum kamerayı. Benim icin hangisi uygun olur?

Edit:Olgun Bey kamerlarda gümrükte 75dolarin sinir olduğunu soylemissiniz. Indirim kodu ile bile alsak 83 dolar oluyor acaba bu durumda ne kadar vergi odemesi cikiyor bir bilginiz varmi?

83$ tam sınır, vergi çıkması çok düşük bir ihtimal.

• Öncelikle AMKOV sahibiyim. Yola Xiaomi almak için yola çıkmıştım. Anlık bir kampanya sonucu AMKOV tercihim oldu. AMKOV'un avantajı yanında aksesuarlarının geliyor olması. Kısa süreli ve stokla sınırlı kampanyayı yakalarsanız AMKOV önceliğiniz olabilir. Örnek kayıpsız çekimleri karşılaştırarak tercihinizi belirleyin.

Gümrükte genelde sadece 60 kuruş ödeme çıkıyor. Gümrük çıkan arkadaşlarda olduğunu hatırlıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar çoğunlukla araç içinde kullanmak için kamera alacağım sizce hangisini almalıyım?

amköv 7000s vs eken h9 vs xiaomi yi dersek hangisi? yada farklı önerisi olan mıdır?

Teşekkürler
  • Ben 83 dolara aldım geçen hafta. 20 dolar yazmışlar kutuya. Hiç gümrük ödemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihcet N kullanıcısına yanıt
    hocam cevabınız için teşekkürler. Bu kamerayı almaya karar verdim. yalnız sitede sarı ve gümüş renkler 99$ ken siyah renk 80$ diyor. acaba aralarında bir fark varmıdır. birde alışverişi yaparken kodu nasıl kullanıyoruz. daha önce hiç yapmadım çünkü. yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Renkler arasında fark olduğunu duymadım, fark olduğunu zannetmiyorumda. Bendeki gümüş renginde.

Sepete geçtiğinizde ürün listesinin altında kupon kodu gireceğiniz kutuyu göreceksin. Kodu girdikten sonra fiyatı tekrar kontrol edin.

Edit: Olgu üstadın dediği gibi paypal kullanmayı ihmal etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihcet -- 18 Mart 2016; 21:24:48 >
    Tesekkurler hocam. Alacaktim ama promosyon kodu iptal olmus sanirim. Gecerli bir kod bulana kadar beklicem sanırım.

Edit: Şuanda geçerli olan kod - AMK7000S (83.99$a geliyor)

Siparişimi verdim. Paypal kullandim vr Nlpost u sectim kargo icinde. Umarim en kisa zamanda gelir urun. Yardimci olan herkese cok teşekkürler iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsbllky -- 18 Mart 2016; 22:41:57 >
  • İsteyen varsa 275tl havale şeklinde verebilirim full kutu gri renk 1dk video çekildi o kadar

• Herkese merhaba, 2 gün önce bu modeli gearbest sitesinden satın aldım. Shipping code elime ulaştı fakat 17track ve Nlpost sitesinden henüz o kod ile sonuca ulaşamıyorum. Bir kaç gün içinde aktarıldığını okudum bu doğru mudur? Bir de PayPal ile değil sanal kart ile alışveriş yaptım bu sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2Shane -- 19 Mart 2016; 7:36:13 >
  • 2Shane kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın. Birkaç güne takip edebiliyor olursunuz.

PayPal kullansaydınız daha iyi olurdu tabi. Yinede bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. En azından kendi adıma bugüne kadar bile sorun yaşamadım.

Dilekleriniz için teşekkür ederim. Umarım adının aksiyon bölümünün hakkını veririm.

• Öncelikle iyi akşamlar. Bir iki sorum olucak dün akşam kamera bakarken Amkov AMK7000S 4K Ultra HD bu kamerayı gördüm adam 350 tlye satıcak bana fiyat biraz fala geldi ama benim için önemli olan kaskda çekim kalitesi. Sizce sjcam4000 yoksa bu kameramı
  • sametx42x S kullanıcısına yanıt
    Ben sj4000 yerine amkov 7000s tercih ederim. Amkov'da daha yeni nesil çipset kullanılıyor yanılmıyorsam. Bu konunun uzmanı aslında Olgu üstattır. Eğer aceleniz yoksa yurt dışı siparişi tercih edilmeli. 350 TL bana fazla geldi.
    Her koşulda alacağınız cihazı güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihcet -- 19 Mart 2016; 22:22:55 >
  • 2Shane kullanıcısına yanıt
    Ben kendi adıma hakkını vermediğimi söyleyebilirim. :) umarım sen verirsin hocam.

• Cevabınız için teşekkürler. Motorsiklet için kullancam. çok kararsız kaldım :)
  • sametx42x S kullanıcısına yanıt
    Motosiklet titreşimi yüksek bir ulaşım aracı.
    Amkov'da Olgu üstadın inceleme videosunun 15:40 dakikasında bahsettiği ancak testine henüz rastlamadığım image stabilizasyon özelliği var. Eğer bu özellik işe yarıyor ise amkov'u tercih edeceğine eminim.

Firefly 6s'de bu özellik kısmen işe yapıyordu. Bu konuyu incelemeni öneririm. Yine Olgu üstadın güzel bir incelemesidir.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=112088932&p=1#112088932

• Arkadaşlar merhabalar,

Öncelikle araştırmadan taviye istediğim için affınıza sığınıyorum. Bu dönem çok yoğun çalışıyorum ve 2 ay sonra turtışına çıkma planım var. Geç kalmamak adına eğer tavsiye ettiğiniz marka veya kampanya varsa siparişi vermek istiyorum.

Xiaomi mi yoksa sj serilerini mi tavsiye edersiniz. 50-100 dolar fark çok önemli değil, sonuçta bir kere alıcağım, almışken en iyisi olsun uzun süre baş ağrutmasın, tavsiyelerinizi beklerim.

Şimdiden teşekkürler.
    Selamlar,

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.