Şimdi Ara

AMG ne demek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
50.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki bunu bilmediğim için bana güleceksiniz ama gerçekten bilmiyorum ve düzgün bir açıklama bulamadım. Bu Mercedeslerde bulunan AMG ibaresinin anlamı ve farkı nedir ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

AMG Nedir?

AMG (Aufrecht Melcher Großaspach), Mercedes-Benz'in yüksek performanslı otomobillerinin markasıdır. 1967 yılında mühendisler Hans Werner Aufrecht ve Erhard Melcher tarafından kurulmuştur.

AMG, Mercedes-Benz araçlarına daha güçlü motorlar, gelişmiş süspansiyonlar ve aerodinamik gövde kitleri gibi performans yükseltmeleri sunar. AMG modelleri, standart Mercedes-Benz modellerinden daha yüksek hızlara ulaşabilir, daha hızlı ivmelenebilir ve daha iyi yol tutuşuna sahiptir.

AMG araçları, özel logoları ve "AMG" kısaltmasının yer aldığı amblemleriyle kolayca tanınır. Genellikle, gümüş veya siyah renkte dış aksanları ve lüks iç mekanları bulunur.

AMG modelleri, performans meraklıları ve lüks otomobil sevenler arasında popülerdir. Bu araçlar, pist günleri veya günlük sürüş gibi çeşitli amaçlar için kullanılır.

AMG, Mercedes-Benz'in spor otomobil ve yüksek performanslı araçlar yelpazesini genişletir. Marka, otomotiv endüstrisinde performans ve lüksün bir simgesi haline gelmiştir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • eskiden kendi başına firmaymış99 yılında mercedes' e geçmiş.
    Alman Motor Gücü gibi bişey sanırım
  • AMG, Mercedes'in özel seri tuşlu modelleridir. Bknz. koltuk dik ve an arka konumdayken ortaya çıkan AMG tuşudur. Sonrasında VW'de Merso'ya özenip BSG tuşlu araç satışına başlamıştır.

AMG; şuan güncel olarak Mercedes araçlarına özel modifikasyon uygulayan firma.
  • BMW'deki M paketi biliyorsaniz onun Mercedes'te olani. Araca spor gorunum katiyor.
  • The letters "AMG" stand for Aufrecht, Melcher, and Großaspach.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-AMG
  • Ben de bilmiyordum.Bilgilendirme için teşekkürler.

Aracı görünce "vaay! mercedes AMG" diyordum.
  • Bende bir şey sormak istiyorum bmw' de sDrive xDrive nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogozeybek

The letters "AMG" stand for Aufrecht, Melcher, and Großaspach.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-AMG

Valla anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Lupara_

Ben de bilmiyordum.Bilgilendirme için teşekkürler.

Aracı görünce "vaay! mercedes AMG" diyordum.

Biliyordum böyle bir cevap geleceğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fleleo

Bende bir şey sormak istiyorum bmw' de sDrive xDrive nedir?

xdrive 4 çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Belki bunu bilmediğim için bana güleceksiniz ama gerçekten bilmiyorum ve düzgün bir açıklama bulamadım. Bu Mercedeslerde bulunan AMG ibaresinin anlamı ve farkı nedir ?

Kusura bakmayın size biraz taraflı yaklaşacağım ama; otomatik şanzıman konusuna gelip "manuel varken otomatik ne teallam" gibisinden kahve muhabbeti yapacağınıza, googla' amg yazıp çıkan sonuçlardan ikinciye(2.) yani wikipedia linkine tıklasanız gayet net bir açıklama bulacaktınız. Bilmem ne demek istediğimi anladınız mı..

"AMG was founded as a racing engine forge in 1967 under the name AMG Motorenbau und Entwicklungsgesellschaft mbH (AMG Engine Production and Development, Ltd.), by former Mercedes engineers Hans Werner Aufrecht and Erhard Melcher in Burgstall an der Murr, near Stuttgart. The letters "AMG" stand for Aufrecht, Melcher, and Großaspach"

• quote:

Orijinalden alıntı: Mermiye Kafa Atan

AMG, Mercedes'in özel seri tuşlu modelleridir. Bknz. koltuk dik ve an arka konumdayken ortaya çıkan AMG tuşudur. Sonrasında VW'de Merso'ya özenip BSG tuşlu araç satışına başlamıştır.

AMG; şuan güncel olarak Mercedes araçlarına özel modifikasyon uygulayan firma.

Bi' evillol falan koysaydınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Belki bunu bilmediğim için bana güleceksiniz ama gerçekten bilmiyorum ve düzgün bir açıklama bulamadım. Bu Mercedeslerde bulunan AMG ibaresinin anlamı ve farkı nedir ?

Kusura bakmayın size biraz taraflı yaklaşacağım ama; otomatik şanzıman konusuna gelip "manuel varken otomatik ne teallam" gibisinden kahve muhabbeti yapacağınıza, googla' amg yazıp çıkan sonuçlardan ikinciye(2.) yani wikipedia linkine tıklasanız gayet net bir açıklama bulacaktınız. Bilmem ne demek istediğimi anladınız mı..

"AMG was founded as a racing engine forge in 1967 under the name AMG Motorenbau und Entwicklungsgesellschaft mbH (AMG Engine Production and Development, Ltd.), by former Mercedes engineers Hans Werner Aufrecht and Erhard Melcher in Burgstall an der Murr, near Stuttgart. The letters "AMG" stand for Aufrecht, Melcher, and Großaspach"

Kusura bakmayın ama bende size biraz taraflı yaklaşacağım.

AMG ne demek konusuna gelip "otomatik şanzıman konusuna gelip "manuel varken otomatik ne teallam" gibisinden kahve muhabbeti yapacağınıza, googla' amg yazıp çıkan sonuçlardan ikinciye(2.) yani wikipedia linkine tıklasanız gayet net bir açıklama bulacaktınız. Bilmem ne demek istediğimi anladınız mı.." diyeceğinize direkt olarak bildiğiniz bir açıklama yapsaydınız veyahutta hiç birşey yapmadan çıksaydınız gayet iyi bir üye olarak hafızama kazınacaktınız.

Bu kelimelerden de birşey anlamadığımı yukarıda belirttim. Yani artistliğin lüzumu yok. Kahve muhabbetini yapan da şuan sen oluyorsun, bilmem ne demek istediğimi anladınız mı...

• AŞK RUH HIRS !
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenaultSport

eskiden kendi başına firmaymış99 yılında mercedes' e geçmiş.
    Alman Motor Gücü gibi bişey sanırım

"Alman Motor Gücü"

Tuttum bunu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google'da aradını bulamadınız tuhaf. M gücü simgeler AMG herşeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Artık amg pek birşey ifade etmiyor brabus liderliği aldı

• Açık Mert Görgüsüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: flonky

Artık amg pek birşey ifade etmiyor brabus liderliği aldı

Aynen. Cuma pazarında elma da armutun satış başarısını yakalamış diyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.