Şimdi Ara

Amerikadan X360 alsamıydım acaba?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecen hafta Ameridaydım, bir X360 almamak icin kendimi zor tuttum. Ekran kartı parasına bir konsol. Neyse, alsaydım burda calistirmak icin neler gerekecekti tam emin olamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Mesela 6 senelik filan bir vestel var bende biraz buyuk bir tuplu alet. o NTSC gorurmuydu acaba ne dersiniz? oo zaman tek problemim 100V problemi olurdu? onun icinde kocamam bir adaptor gibi bisiy mi almam gerekecekti?
    Gerci aylardır ps3 u bekliyorum, o da baska bir durum....
    Yani icim icimi yiyor ama teknik olarak da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

TEsekkurler

• arkadaşım hep varsayımlarda bulunarak yapsaydım alsaydım diyerek sormuşsun iş işten geçmiş bu bilgiler senin işine yaramaz ve pek cevapta bulamazsın çünkün gına geldi artık herkeze.ama yine de kısa cevaplar benden sana:
    ntsc alsaydın koca ve ağır bi 110-220 çevirici var onu kullanmak zorunda kalırdın
    sanırım televizyonun desteklerdi modelini bilmek lazım.
  • http://forum.donanimhaber.com/search.asp

Çok şey kaybetmişsin... Ben senin yerinde olsam çoktan 2.yi almıştım.
  • cevaplara tesekkurler beyler
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanertem

MErhaba arkadaslar,

Gecen hafta Ameridaydım, bir X360 almamak icin kendimi zor tuttum. Ekran kartı parasına bir konsol. Neyse, alsaydım burda calistirmak icin neler gerekecekti tam emin olamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Mesela 6 senelik filan bir vestel var bende biraz buyuk bir tuplu alet. o NTSC gorurmuydu acaba ne dersiniz? oo zaman tek problemim 100V problemi olurdu? onun icinde kocamam bir adaptor gibi bisiy mi almam gerekecekti?
    Gerci aylardır ps3 u bekliyorum, o da baska bir durum....
    Yani icim icimi yiyor ama teknik olarak da bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

TEsekkurler

best buy dan tanesi 399 usd ye 2 tane alıp birini satsaydın buradan elde ettiğin karla samsung 940 bw ekran bile alırdın ama herkesin dediği gibi varsayımlarla olmuyo, bazen gözünü kapatıp gireceksin ...
    ps3 çok para şimdilik.. çatır çatır firmware ile oynardın ....

• 2 tane pre pack alcaktın. birini satcaktın senınkı beleşe gelcekti.

oooff offff
  • yaw aldı premium paket burda ne kadara satcak allahını seversen ya. görüyoruz 750 ytl falan ediyor bşde adam çevirici alcak bide 2. wireless kol kendine zaten 500 doalra yakına gelcek satcaüı fiyatta aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Payne

yaw aldı premium paket burda ne kadara satcak allahını seversen ya. görüyoruz 750 ytl falan ediyor bşde adam çevirici alcak bide 2. wireless kol kendine zaten 500 doalra yakına gelcek satcaüı fiyatta aynı

açılmamış pre pack 750 ye satan varsa musterı var burda
  • abi best buydan alsaydin iste bi de pre pack lerde best buy ikinci wireless kolu hediye edio ne guzel 2. aldigin pre pack in alirdin 1 wireless kolunu sora satardin o pre pack i seninkini belese getirirdin ama is isten gecmis artik :(
  • evt yah bnm abim italyada ordada aynı rakamlar fakat para birimi deişik :D 399 dolar bestbuyda, italyada 399 euro ve kol hedıyesı yok :( kazklandk napalm
  • best buy da nerde kol hediye ya ben göremedim arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Max_Payne

yaw aldı premium paket burda ne kadara satcak allahını seversen ya. görüyoruz 750 ytl falan ediyor bşde adam çevirici alcak bide 2. wireless kol kendine zaten 500 doalra yakına gelcek satcaüı fiyatta aynı

750 ye getir 2. kolu da istemiyorum benim hediyem olsun tam 3 tane aliyim...
    en azından gg ye bir bakmanı tavsiye ederim...
  • x360 i dusunmeden almalıydın...
  • o fiyata kaçarmı yaaa ama olsun canın sağolsun
  • NTSC bizde calismaz diye dusundum. uff keske ordayken aklıma gelseydi de buraya bi post atsaydım. Neyse hayırlısı olsun ne yapalım...
  • alsaydın versydin etseydin.. geçmiş bolunun pazarı sen niğdeye doğru devam ...
  • Arkadasım son pismanlık fayda etmez bence sen bu olayı unutmaya bak hic oynamasan bile satardın her türlü oynasanda satsanda karlı olurdun ama is isten gecti artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.