Şimdi Ara

AMD VEGA 64 Alınır'mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1100W PSU var güç konusunda istediği kadar elektrik yiyebilir takmam.Sizce alınırmı?Alacaksam Frontier Edition düşünüyorum.

• 5600XT gibi daha performanslı, daha az güç tüketen ve daha az ısınan bir kart duruyorken neden vega 64?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 128MilyarDolar -- 25 Eylül 2020; 14:45:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

5600XT gibi daha performanslı, daha az güç tüketen ve daha az ısınan bir kart duruyorken neden vega 64?

Render öncelikli kullanacağım.Zaten alacağım kart sıvı soğutmalı yanı FurMark'ta bile 65 dereceyi geçmiyor.

• Şunuda söyleyeyim.Vega 64 4K'da 1080 Tİ bile geçiyo sizin bulduğunuz video yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamza Ensar Sağlam

Şunuda söyleyeyim.Vega 64 4K'da 1080 Tİ bile geçiyo sizin bulduğunuz video yanlış.
  • Peki en fazla 5000 TL olacak şekilde hangi kartı önerirsiniz render ağırlıklı olacak.
  • Hamza Ensar Sağlam kullanıcısına yanıt
    Render için eski Titan serilerine bakmanı tavsiye ederim. Pascal veya Maxwell Titan. bunun gibi mesela :https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gtx-titan-x-12gb-ekran-karti-rendercilar-icin-hint-kumasi-841550056/detay

(bu arada verdiğim linkten birine zarar gelirse sorumluluk kabul etmem kesinlikle)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Render için eski Titan serilerine bakmanı tavsiye ederim. Pascal veya Maxwell Titan. bunun gibi mesela :https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-gtx-titan-x-12gb-ekran-karti-rendercilar-icin-hint-kumasi-841550056/detay

(bu arada verdiğim linkten birine zarar gelirse sorumluluk kabul etmem kesinlikle)
    Peki bu kart oyun yönünde nasıldır?

• quote:

Peki bu kart oyun yönünde nasıldır?

Alıntıları Göster
    GTX 1070 ve GTX 1080 arası performansı olabilir belki GTX 1080 performansı verir ama işin sonunda oyun odaklı kartlar değil.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    link sahibi forum üyesi hocam. bilindik biri diye hatırlıyorum. ama ben de sorumluluk kabul etmem doğal olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

GTX 1070 ve GTX 1080 arası performansı olabilir belki GTX 1080 performansı verir ama işin sonunda oyun odaklı kartlar değil.

Alıntıları Göster
    Peki son sorum vega 64 almaya değer mi?Oyun performansıda iyiydi ve ben su soğutmalı model alacağım yani ısınma sorunu olmaz diye düşünüyorum.
  • Bide vega 64 hackintosh'lara uygunmudur?
  • quote:

Peki son sorum vega 64 almaya değer mi?Oyun performansıda iyiydi ve ben su soğutmalı model alacağım yani ısınma sorunu olmaz diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Buradaki soru şu: kaç para? Eğer 2000 altı ise olabilir ama üstü ise alma bence.

Hackintosh hakkında bilgim yok.
  • ilandaki kart yaramaz , benim kartımı inceleyin kendisi okunmuştur bir miktar indirim olabilir
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-lux-ekran-karti-muayyer--141891419#141891419
  • Hocam kesinlikle güzel bir kart vega 64 lc, render performansı open cl de resmen akıyor oyunlarda da 1080 - 1080 ti arası performans veriyor tavsiye ederim
  • Bana kalırsa amd kart alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bide vega 64 hackintosh'lara uygunmudur?
    2000tl civarında güzel kart. Asus strix modelinde biraz sorun var. Hackintosh zaten amd olmadan olmuyor diye biliyorum. 5600xt modellerinde şikayet var mı? Eee var ona iyi alternatif olur. Tabi vega 64 tdp yüksektir undervolt ile 200-250w arasında güzel performans verir ama güçlü psu ister.

Gtx 1080 ile Rtx 2070 arası oyun performansı vardır genelde. Vegalar da sürücü mürücü her ne haltsa kronik tipte hiç bir yazılımsal problem yoktur.

• Düşük değer daha iyi.
    AMD VEGA 64 Alınır'mı?

https://techgage.com/article/a-look-at-amds-radeon-rx-vega-64-workstation-compute-performance/4/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 26 Eylül 2020; 10:45:19 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.