Şimdi Ara

★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
908
Cevap
14
Favori
40.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KediQ

Sen daha kendi sisteminde ki stabiliteyi cozemedin diye mantle a bok atmana gerek yok

Arkadaşın hakkı var ancak bendeki takılmalar mantle ilemi yoksa sürücü ile alakalımı çözemedim... Sürücü tarafında BF4 için en az 3 ay bekleyeceğiz gibi görünüyor...
  • Lacano kullanıcısına yanıt
    Ben nasıl çözdüğümü anlatıyım belki yararım dokunur..Önce Güzel bi format attım..windows 7 home premium kurdum..14.2 betayı kurdum sonra bütün güncelleştirmeleri sonuna kadar yaptım windowsun..originsden oyunu indirdim 2 gün sürdü yaklasık..oyuna girdim mantle seçtim..sonra cıktım mantlenin aktifleşmesi için..geri girdim oyun sorunsuz akıcı bir şekilde oynamaya başladım Dün dx11 deneyim dedim dx11 de takılmalar vardı..uğraşsam onuda çözerim yani biraz oyunun optimizesiyle alakalı olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 3 Mart 2014; 22:07:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

Ben nasıl çözdüğümü anlatıyım belki yararım dokunur..Önce Güzel bi format attım..windows 7 home premium kurdum..14.2 betayı kurdum sonra bütün güncelleştirmeleri sonuna kadar yaptım windowsun..originsden oyunu indirdim 2 gün sürdü yaklasık..oyuna girdim mantle seçtim..sonra cıktım mantlenin aktifleşmesi için..geri girdim oyun sorunsuz akıcı bir şekilde oynamaya başladım Dün dx11 deneyim dedim dx11 de takılmalar vardı..uğraşsam onuda çözerim yani biraz oyunun optimizesiyle alakalı olay.

Valla o dediklerini en az 9-10 defa yapmışımdır ancak nafile...

• Lacano kullanıcısına yanıt
    Her sistemde stabiliteyi sağlamıyor o zaman..Yeni teknoloji beta driver..bekleyelim görelim inş sizlerde kasmadan %40 50 performans daha fazla alırsınız diyelim.
  • sorunum çözüldü yardımcı olan olmayan arkadaslara tesekkürler
  • MANTEL KENDİ KENDİNE DÜZELDİ... HİÇBİR ŞEY YAPMADAN....
  • djduke kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide ekleyebilirsiniz powercolor r9 270x turboduo ile ayrıca 270 listesinde 10. sıradaki arakdaşa 280x yazılmış ve turboduonun o.c. veriyonu yok kendisi zaten ocli
  • Mantle daki sorunu buldum... ULPS yi devre dışı bırakınca sorun ortadan kalkmış...
  • Arkadaşlar merhaba bu mantle hakkında fazla bilgim yok nasıl yüklerim bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
  • Beyler Trı-x Yerine pcs+ nasıldır ? TRI-x alacaktım ama stoklarda yok.(sadece vatandan alabilirim.)
  • Benide ekleyin gari. Uzun bi aradan sonra.. Powercolor Pcs+ R9 290

Tri-x için çok kastım ama bunu almak zorunda kaldım..
  • Ooo geç bile kalmıştı bence hadi hayırlı olsun
  • erenarslan kullanıcısına yanıt
    Yaz beni hocam PowerColor Devil Edition R9 270X
  • benide alırmısınız AMD RADEON HD 5600/5700
  • Ekleyin 9 tane powercolor 280x + 1 gigibyte 280x im var
  • groll G kullanıcısına yanıt
    Hay maşallah allah nazardan saklasın. Ne yapıyosun o kadar kartı madencilikle mi uğraşıyosun.
    Amd sevgisi bu olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için onlar ekran kartı değil kazma-kürek
    Aman ha kazma-küreklerine iyi bak. Isıya fazla maruz bırakma onlar ekmek parası
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.