Şimdi Ara

★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
908
Cevap
14
Favori
40.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: djduke

quote:

Orijinalden alıntı: transomanyak

arkadaşlar benim kullandıgım kartla ilgili bi problemim var oyunlarda yakında problem yok geniş alana ve binalara bakınca baktıgım yönler kasıyor mesela single oyun denedim 3 4 sene onceki dx9 da calısıyor ondada aynı adamlar cogaldıkca kasmalar cogalıyor dayz bf4 cs go gibi oyunlarda cozunurluk düsürüyorum yine aynı tüm ayarları low yapıyorum 800/600 bile denedim yine aynı sorunum nedir çözümü varmı kullandıgım kart msi r9 270 x gaming sistem win 8.1 pro 64 bit önceki kartım 6850 idi haşır haşır oynuyodum felaket takıldım bu olaya kartı alalı 1 ay oldu 1 aydır var bu sorun.

kartı aldıktan sonra format atmadıysan olabilir. birde windows 8 öneririm. 8 kullanıyorum sorunsuz....

hocam aldıktan sonra win 8.1 pro yükledim zaten o yonden problem yok

• djduke kullanıcısına yanıt
    yaptım zatende , çözüm olmadı. Flash 'tan , hardware acceleration 'ı kapatınca çözüldü. Tabii böylede donanım hızlandırmadan yararlanamamış oluyorum.
  • quote:

bu arada mantle la ilgili görüşlerimi söylim. berbat. anlık takılmalar oluyor... daha optimize edilmesi şarttt.... birde 290 nın sürücü tarafından oturması haziranı bulur. asıl kart ondan sonra kendini gösterecek buna inanıyorum

Imzama bak berbatmi degil mi gorsirf siz iskembeden sallamayin diye test yapip koyuyoruz hala mantle berbat diyor..mantle sayesinde gtx 770 i r9 270x le eziyorum..hala 50 55 e dussun gtx en ufak sahnede..kullandim biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 3 Mart 2014; 9:27:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar benim kullandıgım kartla ilgili bi problemim var oyunlarda yakında problem yok geniş alana ve binalara bakınca baktıgım yönler kasıyor mesela single oyun denedim 3 4 sene onceki dx9 da calısıyor ondada aynı adamlar cogaldıkca kasmalar cogalıyor dayz bf4 cs go gibi oyunlarda cozunurluk düsürüyorum yine aynı tüm ayarları low yapıyorum 800/600 bile denedim yine aynı sorunum nedir çözümü varmı kullandıgım kart msi r9 270 x gaming sistem win 8.1 pro 64 bit önceki kartım 6850 idi haşır haşır oynuyodum felaket takıldım bu olaya kartı alalı 1 ay oldu 1 aydır var bu sorun.

kartı aldıktan sonra format atmadıysan olabilir. birde windows 8 öneririm. 8 kullanıyorum sorunsuz....

şöyle birşey denedim meraktan tüm driverları kaldırdım bir tane bile kalmadı oyunlara öyle girdim bazı oyunlarda o sorun olmadı bazılarında devam etti driver yüklü değil napmam gerek garantiyemi yolluyayım ?

• Geçen hafta alamadım bu hafta sonu alacağım R9 270 TurboDuo'yu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 3 Mart 2014; 9:49:51 >
  • Resimler kalitesiz kusura bakmayın Ütü ile çekeydim daha iyi olurdu 01.03.2014 itibari ile ilk Sapphire R9 290 TRI-x karta sahip oldum, üç aya ikincisi de geliyor
     ★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ ★★★

• Benide ekleyebilirsin hocam r9 290 tri-x oc ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

quote:

bu arada mantle la ilgili görüşlerimi söylim. berbat. anlık takılmalar oluyor... daha optimize edilmesi şarttt.... birde 290 nın sürücü tarafından oturması haziranı bulur. asıl kart ondan sonra kendini gösterecek buna inanıyorum

Imzama bak berbatmi degil mi gorsirf siz iskembeden sallamayin diye test yapip koyuyoruz hala mantle berbat diyor..mantle sayesinde gtx 770 i r9 270x le eziyorum..hala 50 55 e dussun gtx en ufak sahnede..kullandim biliyorum

işkembeden salladığım yok.... benimkide imzamda yazıyor... 1-2 sn lik takılma oluyor. sana yalan borcum mu var. + 290 kullanıyorum kötülemek gibi bir amacım neden olsun.. sürücü tarafının biraz daha oturması lazım. oyuna girdim mantle seçtim 10 dk oynadım tekrar dx11 e geri döndüm. tartışmaya da gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

yaptım zatende , çözüm olmadı. Flash 'tan , hardware acceleration 'ı kapatınca çözüldü. Tabii böylede donanım hızlandırmadan yararlanamamış oluyorum.

işletim sistemi ne..
  • quote:

quote:

quote:

hocam düz 8 den bahsediyorum... 8.1 den değil...

• IItwentysixII kullanıcısına yanıt
    Hey maşallah:D Hayırlı olsun.
  • djduke kullanıcısına yanıt
    Sen daha kendi sisteminde ki stabiliteyi cozemedin diye mantle a bok atmana gerek yok

• aksaklık olmazsa bu hafta sonu r9 290 tri-x elimde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

işletim sistemi ne..

Win8.1Pro
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediQ

Sen daha kendi sisteminde ki stabiliteyi cozemedin diye mantle a bok atmana gerek yok

ya tamam sen profsun ... dostum
  • farklı bir işletim sistemi deneyin...
  • Benimle aynı bellekleri kullanıyormuşsun Bendekiler 2x4GB 2000MHz CL9. 2000MHz'de belleklerden biri fosluyor nedenini bulamadım bende 1866 olarak kullanıyrum. Seninkiler 2000MHz görüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IItwentysixII

Benimle aynı bellekleri kullanıyormuşsun Bendekiler 2x4GB 2000MHz CL9. 2000MHz'de belleklerden biri fosluyor nedenini bulamadım bende 1866 olarak kullanıyrum. Seninkiler 2000MHz görüyor mu?

2000mhz üstünde çalıştırmıstım 165 volt ile .Zamanlamaları ayarlaman gerekiyor.1866 tan sonra fazla bir getirisi yok zaten .

Senin zamanlamaların ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

quote:

Benimle aynı bellekleri kullanıyormuşsun Bendekiler 2x4GB 2000MHz CL9. 2000MHz'de belleklerden biri fosluyor nedenini bulamadım bende 1866 olarak kullanıyrum. Seninkiler 2000MHz görüyor mu?

2000mhz üstünde çalıştırmıstım 165 volt ile .Zamanlamaları ayarlaman gerekiyor.1866 tan sonra fazla bir getirisi yok zaten .

Senin zamanlamaların ne?

zamanlamalar birebir aynı ve 9-10-9-27 ve bunları birer arttırarak ta denedim olmadı. Aslında fazla üstünde durmuyorum zaten de, Bench testlerinde biraz etkisi oluyor, arada bir almam gerekecek 2133 ve 2400'e. ekran kartı da zaten yeni ama henüz kullanamıyorum, çıkışı VGA'ya dönüştürmek ucuz değil malesef :) birkaç gün eski ekran kartı ile takılacağım, yeniyi izliyeceğim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

quote:

Senin zamanlamaların ne?

zamanlamalar birebir aynı ve 9-10-9-27 ve bunları birer arttırarak ta denedim olmadı. Aslında fazla üstünde durmuyorum zaten de, Bench testlerinde biraz etkisi oluyor, arada bir almam gerekecek 2133 ve 2400'e. ekran kartı da zaten yeni ama henüz kullanamıyorum, çıkışı VGA'ya dönüştürmek ucuz değil malesef :) birkaç gün eski ekran kartı ile takılacağım, yeniyi izliyeceğim

11 11 11 30 ile 2133mhz oluyordu sanırım 165 volt ile.imzadaki 2500k@5.2ghz yazısına tıkla orada zamanlamalar vardı 2133mhz

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.