Şimdi Ara

★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ ★★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
909
Cevap
14
Favori
40.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yine bizim konular silinmeye başlamış çekememezlik mi ney tam olarak bilmiyorum..270x top versiyonuyla mantle dx11 karsılastırması yapmayı planlıyorum akşama silinmez inş oda..alacak arkadaslar aradaki farkı, grafik kaybı vs oluyormu olmuyormu anlamış olurlar
  • Cumartesi ya da pazartesi benim de elime Tri-x geçiyor :) Sipariş ve ödeme hazır, yarın kargolanıyor
  • Arkadaşlar 3DMark ta AMD işlemciyle düşük skor alırsınız ona bakmayın, i7 orda hep geçiyor yani kartlarda sıkıntı yok ondan dolayı değil o. Oyunlarda olan fark ise çok daha azdır, bazı oyunlarda fark bile olmazken bazıları intel önde, yeni nesil oyunlarda çok çekirdek kullananlar özellikle AMD işlemcileri daha iyi bile performans veriyor aslında.
  • bilgi_ter kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan.
  • Sonicman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sonicman dostum
  • 290 tri x 3dmark11 1220 - 1550 de yapılmıştır.
     ★★★ AMD R SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djduke -- 28 Şubat 2014; 1:28:06 >

• beni de ekleyin bari

Power Color R9 270x PCS+
  • olm beni niye eklmeyionuz lan 280x asus direct top 2

• Benim kart r9 290 olma yolunda :D Stres testinden 69 derece ile çıktı Maşallahı var.
    Powercolor r9 280x Turboduo O.C
  • A
    llaha Şükür herkezi ekleyebildim herkes eklendi :D
  • Benide eklermisiniz.
    Gigabyte R9 290 3X Windforce OC
  • quote:

Orijinalden alıntı: nmm1716

Benide eklermisiniz.
    Gigabyte R9 290 3X Windforce OC

Maçı izliyorum hocam bitince eklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R9 280X 1000 PUANI GEÇTİM HER ŞEY FULL
  • arkadaşlar benim kullandıgım kartla ilgili bi problemim var oyunlarda yakında problem yok geniş alana ve binalara bakınca baktıgım yönler kasıyor mesela single oyun denedim 3 4 sene onceki dx9 da calısıyor ondada aynı adamlar cogaldıkca kasmalar cogalıyor dayz bf4 cs go gibi oyunlarda cozunurluk düsürüyorum yine aynı tüm ayarları low yapıyorum 800/600 bile denedim yine aynı sorunum nedir çözümü varmı kullandıgım kart msi r9 270 x gaming sistem win 8.1 pro 64 bit önceki kartım 6850 idi haşır haşır oynuyodum felaket takıldım bu olaya kartı alalı 1 ay oldu 1 aydır var bu sorun.
  • 270x ile detaylı mantle incelemesi yaptım arkadaslar imzamda konu kullananların bakmasında fayda var.
  • Asus R290 Referans kullanıyorum.

Youtube videolarını başlatırken "mavi ekran" gören başkalarıda var mı?
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    Windowsunu update etmeyi dene böyle çözen varmış yabancı sitelerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

Asus R290 Referans kullanıyorum.

Youtube videolarını başlatırken "mavi ekran" gören başkalarıda var mı?

format at.. baştan kur en son driver yukle.. 290 kullanıyorum ref olmasada daha blue screen görmedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: transomanyak

arkadaşlar benim kullandıgım kartla ilgili bi problemim var oyunlarda yakında problem yok geniş alana ve binalara bakınca baktıgım yönler kasıyor mesela single oyun denedim 3 4 sene onceki dx9 da calısıyor ondada aynı adamlar cogaldıkca kasmalar cogalıyor dayz bf4 cs go gibi oyunlarda cozunurluk düsürüyorum yine aynı tüm ayarları low yapıyorum 800/600 bile denedim yine aynı sorunum nedir çözümü varmı kullandıgım kart msi r9 270 x gaming sistem win 8.1 pro 64 bit önceki kartım 6850 idi haşır haşır oynuyodum felaket takıldım bu olaya kartı alalı 1 ay oldu 1 aydır var bu sorun.

kartı aldıktan sonra format atmadıysan olabilir. birde windows 8 öneririm. 8 kullanıyorum sorunsuz....
  • bu arada mantle la ilgili görüşlerimi söylim. berbat. anlık takılmalar oluyor... daha optimize edilmesi şarttt.... birde 290 nın sürücü tarafından oturması haziranı bulur. asıl kart ondan sonra kendini gösterecek buna inanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.