Şimdi Ara

AMD Gerçekten de çok kötü bir kart!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amd'li bir notebook aldık ekstra olarak.Güncelleyelim dedik ama güncellemez olaydık. Yahu bilgisayar da ekran parlaklığı ayarlanmıyor. Yeniden eski sürücüye döndük mecburi. Resmen pişman oldum. Şimdi ben güncel olmayan bir kart mı kullanacağım yok artık be AMD.

• ok
  • Sen yat kalk allah'a dua et.Benim ekran kartlarım güncellemeden sonra çöp oldu.
  • ilginç

laptopta tuşla bile parlaklık artar azalır sizde değişik olmuş

marka model eski ve yeni sürücü versiyon no paylaşırsanız bi inceleyelim bence değişik birşey

hatta vatana mediamarkta gider usb ile günceller incelerim bile

birde ufak hatırlatma

kartınız güncel, sürücüleriniz güncel değil

mesela ios 11.2.1 ile çalışan iphone 6plus güncel sürümde eski bir telefon

ios 11.0.1 ile çalışan iphone 8plus eski sürümdeki güncel telefon

herşey stabilse, yeni sürümde extra birşey güncel olmak çok bi anlam ifade etmez

mesela ipad mini 2'yi ios 11yaptım neredeyse satıcam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD yazılımından direk güncelleme yaptıysanız sorun oluşabiliyor. Nvidia da bile oluşma ihtimali var. DDU indirin. AMD sürücülerini kardırın güvenli modda. Sonra güncel sürücüyü kurun. Yardım lazımsa pm den ulaşırsınız.
  • AMD sürücüsünden olduğundan emin miyiz? Genelde üreticinin adıyla geçen bir yazılımda ekseri özellikler toplanmıştır.
  • Grafik kartı bile seçilemiyor yahu. Hayatımdaki en büyük pişmanlık sanırım amd almak oldu. Az kaldı notebooku parçalayacağım.
  • Yav ne alakası var amd ile bunun?

Aynı şey nvidia gt 740m ekran kartlı laptopumda oluyordu sürekli. Ekran parlaklığını hiçbir şekilde değiştiremiyordum.

Ama tutup da hiçbir zaman nvidia çok kötü demedim. Çünkü asıl sebep ekran kartı ile alakalı değil de ondan.

Birazcık düşünerek ve araştırarak konu açın.
  • geçende Nvidia Expreinceyi kurayım dedim kurdum pc kitlendi programı silince düzeldi ne diyeyim şimdi Nvidia öhh kaka mı ?
  • dua et yine yaşıyor senin kart adamlar update ile kaç kartı yaktı zamaninda kan gölüne çevirdi ortalığı

https://www.geek.com/games/amds-new-crimson-drivers-are-overheating-and-damaging-graphics-cards-1640676/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemci ve ekran kartı modelleri ne yardımcı olmaya çalışayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

işlemci ve ekran kartı modelleri ne yardımcı olmaya çalışayım

İşlemci A9-9420
    Ekran Kartı R5 M420
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

işlemci ve ekran kartı modelleri ne yardımcı olmaya çalışayım

İşlemci A9-9420
    Ekran Kartı R5 M420

pm attim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.