Şimdi Ara

AMD'den dünya rekoru; Bulldozer FX işlemcisi 8.4GHz'e çıkartıldı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
57.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_ken

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yarın Bir Gün 30 ghz İşlemci Kullandıgımız Yıllarda Çocuklarımız Bu Videoları İzliyip Viyyy Zamanında 8 ghz için ne biçim soğutucu kullanıyolarmıs Yazık bea Dicekler :D

aynen.. :)

30'a kadar çıkmaz o zamana. 15 belki. Saat hızları eskisi kadar önemli değil. Pentium 3 - Pentium 4 arasındaki hız farkına bakın bir de yeni işlemcilerin hızına, anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 22 Şubat 2013; 11:16:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heh. sen nelere kadirmişsin be ey em di...
    Yıl olmuş 2013, topic eskimemiş; halen yazılmakta

E ben de halen piix4 965 ile çıldırmadan ve sorunsuz para kazanıyorsam, normaldir.
  • her ne kadar intel kullansam da ekran kartlarından memnun olduğum amd beni kendine biraz daha çekecek ve işlemcimide amd yapacak :D
  • amd fanları konuyu hortlatmaktan geri kalmamış doğru ya sadece 2 cekirdek 8 ghze cıkan tek işlemciydi unutmuşum :) tek cekirdek 15 ghz görür o zaman ...nedense intel 4 cekirdek acık halde 8 olmasa bile daha iyi seviyede oc oluyordu...reklam yapıp kandırmaya çalıştıkları ama başarılı olmayan bir reklam AMD için...biraz intelin cpularınla yarışacak 6 cekirdekli işlemci çıkarsada artık intel işlemcileri düşük fiyattan satsa .... nerde !!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

AMD durup durup donanımhaber den ürünlerimizi ön plana çıkartın adımızı duyurun diyeceğine eski haberlerle reklam isteyeceğine gerçekten dişe dokunur ürünlerle gelsin. O vakit ısıtma haberlere ihtiyacı kalmaz AMD nin.

zenginin malı züğürdün çenesini yorar.. 1 Sene sonra intelinle göreceğim yüzünü senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 23 Şubat 2013; 22:08:08 >
  • Yuh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astra777

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

AMD durup durup donanımhaber den ürünlerimizi ön plana çıkartın adımızı duyurun diyeceğine eski haberlerle reklam isteyeceğine gerçekten dişe dokunur ürünlerle gelsin. O vakit ısıtma haberlere ihtiyacı kalmaz AMD nin.

zenginin malı züğürdün çenesini yorar.. 1 Sene sonra intelinle göreceğim yüzünü senin

sen önce adam ol adam gibi konuş yüzümü görmek istiyorsan buyur çık gel bekleme 1 seneyi

• Forumda arada eski konuları görüp kahkaha atıyorum 12 mb ekran kartı çıktı falan gibi. Acaba yıllar sonra bu habere de gülecek miyiz?
  • PS4 AMD ile ilerleyemez neden en az 30 fps alir ve ısınma sorunu olur AMD ile olmaz bu iş intel nvdia olsaydi şimdi perfonmans olurdu AMD ile zor benim düşüncem konsollar bitmiştir son umudum xbox720 den ve nintendodan
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Forumda arada eski konuları görüp kahkaha atıyorum 12 mb ekran kartı çıktı falan gibi. Acaba yıllar sonra bu habere de gülecek miyiz?

+1
  • Helal Olsun
  • Amd hatayı basta yapıyor isterse 10 ghz yapsın o.c da çok iyi bende 8350 kullanıyorum ama amd nin hatası üretim teknolojisini daha 28nm yapmaması bekliyoruz bakalım 28nm yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk6688

PS4 AMD ile ilerleyemez neden en az 30 fps alir ve ısınma sorunu olur AMD ile olmaz bu iş intel nvdia olsaydi şimdi perfonmans olurdu AMD ile zor benim düşüncem konsollar bitmiştir son umudum xbox720 den ve nintendodan

Sen f/p ne demek biliyonmu
  • Abi adamlar tam performans alması için Windows xp kullanıyolar :D . Ama benim kanatimce intel firması biraz pahalı yapıyor, ama performans olarak dört dörtlükler . Ben i7 den buldozere geçmeye pek sıcak bakmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

quote:

quote:

Yarın Bir Gün 30 ghz İşlemci Kullandıgımız Yıllarda Çocuklarımız Bu Videoları İzliyip Viyyy Zamanında 8 ghz için ne biçim soğutucu kullanıyolarmıs Yazık bea Dicekler :D

30'a kadar çıkmaz o zamana. 15 belki. Saat hızları eskisi kadar önemli değil. Pentium 3 - Pentium 4 arasındaki hız farkına bakın bir de yeni işlemcilerin hızına, anlarsınız.

yine yeniden aynen :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aylar sonra...

• quote:

quote:

quote:

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aylar sonra...

cidden bekliyordum böyle diyeceğini..

evet çok zaman oldu buraya uğramayalı... :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.