Şimdi Ara

AMD'den dünya rekoru; Bulldozer FX işlemcisi 8.4GHz'e çıkartıldı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
1
Favori
57.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyiki varsın amd yoksa ıntele mahkum olmak vardı ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Böyle bir rekorun AMD den gelmesi beni hiç şaşırtmadı.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

İntel Ferrari

AMD Mercedez

İntel alcaksan ancak 1.000.000 lira para verip perfonmans alabilirsin

AMD İçin ver 100.000 lira sana o ferrariye yakın perfonmansı fazlasıyla verir tatmin eder :)

AMA Bulldozeri bekleyin arkadaşlar phenom ıı x6 lar düşecek bulldozerler çıktığında direk phenom ıı x6 kaparsınız.Unutmayın 1.nesil işlemci olsun ekran kartı olsun her zaman daha önceki nesle göre daha pahalı ve perfonmansı daha kötü olur :)

Bulldozerlere yönelen arkadaşlar size kendi düşüncelerimi söylemek istiyorum.Oyun için 2012 de sistem toplamak istiyorsanız bulldozerleri hiç düşünmeyin derim bence...

Önbelleği hızı çekirdeği falan çok mükemmel görünüyor ama intel core i5 750 2.6 ghz nasıl amd phenom ıı x4 965 3.4 ghz kıyaslamasını her zaman göz önünde bulundurun....

İntel her zaman AMD Den daha hızlı işlemciler üretir ama AMD Bir oyuncu için bir ev kullanacısı için gayet yeterlidir.Fiyat perfonmans bakımından

İntel'in patronlarının çoğu yahudidir ve her ne kadar abd malı gibi dursada esasen İsrail'indir İNTEL ;)

İşlemcilerin Bazılarıda İsrailde üretiliyordur..

İSRAİL Markalarından alışveriş yapmamaya özen gösterin mümkün olduğu kadar..

Biraz uzun bir örnek

İNTEL
    COCA COLA
    LOREAL
    NESTLE
    MAGGI
    ARIEL
    CARREFOUR
    DANONE
    HUGO BOSS
    CNN
    DISNEY
    NATIONAL GEOGRAPHIC
    MARKS & SPENCER

Mümkün olduğunca bu mağazalardan ürünlerden alışveriş yapmayın

Çok ama çok saçmalamışşsın ve bütün mallara israil damgasını vurmuşsun. İyi o zaman bende şöyle bir tez ortaya koyup milletin kafasının içine edeyim o zaman ?

Nvidia'da amerikan malı peki amerikanın en büyük dostu kim israil. O zaman nvidia alanlarda israile destek veriyor ? Bunlar senin bilemeyeceğin şeyler.

Coca Cola bizzat amerikandır israil değildir kesinlikle !

Loreal PARİS diyoruz loreal fransız malıdır ve israilde fabrikaları vardır israil malı değildir !

Nestle İsviçre malıdır bunu ana sitesindende heryerden bakıp görebilirsin

Maggi'de İsviçre malıdır

Carrefour'da Fransız bir market zinciridir

Danone'de Fransız yiyecek markası

Hugo Boss'da Alman parfüm markası

Marks & Spencer İngiliz giyim mağazasıdır

YA SEN BU KADAR SAÇMALAYACAK BİR GÖRÜŞÜ ATMAK İÇİN ALLAH AŞKINA KAÇ TANE TAKLA ATTIN YA SENİN BEN O BEYNİNE KURBAN OLAYIM YA Milleti ne biçim markalardan soğutmaya çalışmışsın İsraille özellikle alakası olmayan markalarla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 8 Ekim 2011; 22:17:58 >

• testlerde görduk traktöru

intele devam amd sen devam et oc ne

kendı işlemcini geç sonra gel intele kafa tut
  • :D ohaaaa
  • Beyler Benim dikkatimi cekti(rekora sozüm yok nasıl yapılır onu soruyorum); 8 cekirdekten yanlızca 2 si aktif ayrıntısının bulundugu link varsa paylasabilirse sevinirim
  • AMD durup durup donanımhaber den ürünlerimizi ön plana çıkartın adımızı duyurun diyeceğine eski haberlerle reklam isteyeceğine gerçekten dişe dokunur ürünlerle gelsin. O vakit ısıtma haberlere ihtiyacı kalmaz AMD nin.
  • adamlar 2 çekirdek aktif overloock yapmışlar .
  • yürü be AMD
  • Fakirin zor gününde imdada yetişen işlemci AMD
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyaNoqeN

yok animasyon falan yapmıyorum dediğin gibi 8 gb alcam overclocking

meslegimiz profs. pc oyuncusu :D dimi cyanoqen :D amd bence inteli geride braktı.. adamlar işlemci. anakart ekrankartı uretıyorlar... hemde ekran kartlarının en babasını....
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcmanıach

quote:

meslegimiz profs. pc oyuncusu :D dimi cyanoqen :D amd bence inteli geride braktı.. adamlar işlemci. anakart ekrankartı uretıyorlar... hemde ekran kartlarının en babasını....

İlginç bir. Bakis acisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf reklam başka birşey yok, görende diyeceki dünyayı kurtarıyorlar :D kalite derseniz intel ;)
  • yillrdir intl ovverclokladm kullandm ama gercktn amdnin ilmcisi daha dayanikli. oyun icn amd bnce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapry

quote:

quote:

İlginç bir. Bakis acisi

+1

• quote:

quote:

quote:

"amd bence inteli geride braktı.. adamlar işlemci. anakart ekrankartı uretıyorlar... hemde ekran kartlarının en babasını"

"Bence BİN Galatasarylı ON BİN Fenerliyi yok eder"

Aradaki farkı bulun bakalım.

• O extreme şartlarda İsterlerse 100Ghz e overclock etsinler ne önemi var ki? Nasıl olsa normal ev şartlarında yapabileceğin maksimum overclock miktarı belli. Bir de sadece 2 çekirdeğini çalıştırıyolar ya e o zaman niye 8 cekirdekli işlemci alıyoruz ki .

Bir de 8ghz 8 cekirdek uygun fiyat diyen arkadaslar olmus ki gercekten komik.

Tamamen bilinçsiz müşterileri kandırmak üzere yapılmış bir olay.
  • Ben intel meraklısı da değilim bu arada ama doğru konuşmak gerekirse ,

ben i7 2600k ile tüm çekirdekler açık fazla pahalı olmayan bir hava soğutma sistemi ile maksimum 50 - 55 c sicaklıklarda 5 ghz e overclock edip sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsam gidip te 2-3 kuruş az vermek için Amd ye para vermem.

Ha Amd olmasaydı halimiz harap olurdu orası da ayrı konu.
  • Amd kumda overclock oynasın işlemcileriyle, biz reklam değil performans istiyoruz ! Bulldozer II ler nerde onu duyalım önce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traxformania

Ben intel meraklısı da değilim bu arada ama doğru konuşmak gerekirse ,

ben i7 2600k ile tüm çekirdekler açık fazla pahalı olmayan bir hava soğutma sistemi ile maksimum 50 - 55 c sicaklıklarda 5 ghz e overclock edip sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsam gidip te 2-3 kuruş az vermek için Amd ye para vermem.

Ha Amd olmasaydı halimiz harap olurdu orası da ayrı konu.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.