Şimdi Ara

AMD&ATI Kullananlar Topluluğu - Yeni KRAL 290X - (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.028
Cevap
22
Favori
480.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gta 4 oyununda siyah gölgelerde sorun varmış gibi geldi bana. çözümü var mıdır acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oblack01 -- 8 Mart 2010; 16:00:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oblack01

arkadaşlar gta 4 oyununda siyah gölgelerde sorun varmış gibi geldi bana. çözümü var mıdır acaba

Nasıl bir sorun?Sorun olduğunu düşündüğün yerden ekran alıntısı eklersen ancak yorum yapabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

ahhh ahhhh işte malum bütçe çıkmıyor daha fazla yukarı birgün bizdede olur bakalım 1 ay beklicem sanırım

Diğer sistem bileşenlerin nedir.
    X2 bir işlemci ise almaman ya da alamaman isabet oluyor.

sistemim kuvvetli bana göre en azından yani

amd phenom2 955 x4
    asus 790 fx m4a79 muydu neydi öle bişeydi işte

4gb ram
    1.5 tb harddisk
    22" lg lcd dvi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

INTEL i7 930 2.80 GHz
    ASUS P6T DELUXE V2
    OCZ 6 GB 1600MHZ
    2x MSI-oc hd5850
    böyle bir sisteme kaç wattlık bi güç kanayğı gerekli, OCZ gamexstream 600w yeterli olurmu?

750w işini görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

INTEL i7 930 2.80 GHz
    ASUS P6T DELUXE V2
    OCZ 6 GB 1600MHZ
    2x MSI-oc hd5850
    böyle bir sisteme kaç wattlık bi güç kanayğı gerekli, OCZ gamexstream 600w yeterli olurmu?

750w işini görür

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: competitor

iyi günler arkadaşlar biraz önce his 5850 kart aldım. Şuan işte olduğumdan kartı kuramadım. Hangi driver ı tavsiye edersiniz. Herhangi başka bir şey kurmama gerek varmı.

ben 9.12 ile kullanıyorum hala..

9.13 ün betası vardı bi problem yaşadım.. silip 10.2 yükledim problem devam ediyordu.. (performans düşüşü) ama sanırım beta bozduğu için 10.2 de de sorun devam etti.. direk 10.2 fix i kurarsan kimse sorun yaşamıyor gördüğüm.. betaya bulaşma yeter:D:D bende sistemi 2 gün öncesine geri yükleme yaparak 9.12 ye dönmüş oldum.. sonrada bir daha uğraşmak istemedim ve 9.12 sağllıklı olduğu için devam ediyorum.. zaten 10.1 ile 10.2 de crossfire dışındaki değişiklikler dikkate alınacak şeyler değil.. 10.3 de büyük yenilik olacak diyorlar.. inş. öle olur..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

quote:

ahhh ahhhh işte malum bütçe çıkmıyor daha fazla yukarı birgün bizdede olur bakalım 1 ay beklicem sanırım

Diğer sistem bileşenlerin nedir.
    X2 bir işlemci ise almaman ya da alamaman isabet oluyor.

sistemim kuvvetli bana göre en azından yani

amd phenom2 955 x4
    asus 790 fx m4a79 muydu neydi öle bişeydi işte

4gb ram
    1.5 tb harddisk
    22" lg lcd dvi

HD5850 almak isabetli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

@TiRaNTx
    quote:

alsammı almasammı diye çelişkideyim şöyle 400 falan olsaydı fiyatı keşke

o fiyata almayan kalmazdı zaten..

Batan geminin mallarımışçasına
  • arkadaşlar bu ekran kartından oyunlarda tam verim almak için overclock haricinde ne yapılabilir. örneğin windows 7 ultimate kullanıyorum, onun yerine xp mi kullanmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oblack01 -- 9 Mart 2010; 12:29:11 >
  • arkadaşlar bilen bilir kartı alırken içerisinden dirt2 cd key çıkıyor şimdi ben dirt2 kurup oynamak istiyorum fakat oyunu nasıl veya nerden indircem konu hakkında bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oblack01

arkadaşlar bu ekran kartından oyunlarda tam verim almak için overclock haricinde ne yapılabilir. örneğin windows 7 ultimate kullanıyorum, onun yerine xp mi kullanmalıyım?

ben her türlü denedim win7 64 bitte daha yüksek score lar elde ettim.kartın garantisini bozmadan overclock yapabilceğin tek olay ati overdrive kullanarak değerleri yükseltmek olucak zaten kısıtlamalı şekilde yükselmekte.

GPU SAATİ : 775
    BELLEK SAATİ : 1125
    FAN HIZI : %30

şeklinde kullanıyorum.başka türlü overclock denemelerinde kartın garanti kapsamı dışına çıkıcağını belirtilmiş.

fan hızını masaüstü uygulamalarında %20 ye çekersen seside pek rahatsız etmez.
  • yahu arkadaşlar sıkılan veya acil satmak isteyen kimse yokmu yahu sıfırı biraz pahalı bende bu karttan istiyorum yokmu yardımcı olacak olan ağlıyorum valla
  • 10.2fix i kurdum ilk açtığım oyun dirt2 ydi ve oyun içinde kilitlenmeler yaşadım. 10.2 yi kaldırıp 10.1fix i kurdum şuan için bir sorun yaşamadım. 3d mark 06 da test yaptım dün ayarlara dokunmadım 1280x1024 12800 gibi bir rakam aldım. Bu puan az gibi geldi bana yorumlarınızı alabilirmiyim.

Sistem
    e8400 cpu
    2gb ocz ram
    his 5850
    gigabyte g33 anakart
  • quote:

yahu arkadaşlar sıkılan veya acil satmak isteyen kimse yokmu yahu sıfırı biraz pahalı bende bu karttan istiyorum yokmu yardımcı olacak olan ağlıyorum valla

daha erken hem 5850 gerçekten çok güzel bir kart çok iyisi çıkmadıkça ikinci ele çok düşeceğini sanmıyorum tabi yeni donanımları sürekli alıp deneyen parası çok arkadaşlar ya da çok paraya sıkışmış arkadaşlar hariç

• 1 ay bekleyecem artık
  • quote:

10.2fix i kurdum ilk açtığım oyun dirt2 ydi ve oyun içinde kilitlenmeler yaşadım. 10.2 yi kaldırıp 10.1fix i kurdum şuan için bir sorun yaşamadım. 3d mark 06 da test yaptım dün ayarlara dokunmadım 1280x1024 12800 gibi bir rakam aldım. Bu puan az gibi geldi bana yorumlarınızı alabilirmiyim.

Sistem
    e8400 cpu
    2gb ocz ram
    his 5850
    gigabyte g33 anakart

oc yoksa kartta herşey default ayardaysa normal değerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nferthon

quote:

10.2fix i kurdum ilk açtığım oyun dirt2 ydi ve oyun içinde kilitlenmeler yaşadım. 10.2 yi kaldırıp 10.1fix i kurdum şuan için bir sorun yaşamadım. 3d mark 06 da test yaptım dün ayarlara dokunmadım 1280x1024 12800 gibi bir rakam aldım. Bu puan az gibi geldi bana yorumlarınızı alabilirmiyim.

Sistem
    e8400 cpu
    2gb ocz ram
    his 5850
    gigabyte g33 anakart

oc yoksa kartta herşey default ayardaysa normal değerler.

oc yok dostum
  • Bende His Marka Olanı Aldım..
    Ama Daha Deneme Fırsatım Olmadı Kısmetse Akşama Deneyeceğim..
  • Güle güle kullan.
  • arkadaşlar benim bir sorunum var.. bazı hd filmlerde ekran görüntüyü kesiyor.. driver çalışmayı durduruyor.. codec e göre.. bazı 1080lerde sorun yok bazılarında sorun var.. birde windows 7 derecelendirme yaparken ati dirver çalışmayı durdurdu diyor ve gidiyor.. restart atıyorum..

ama en baba oyunlarda bile sorun yok.. 10larca oyun yüklü.. avp, bad company 2, dirt2, stalker cop, bioshock vs her oyunda 1920*1080 de çok çok rahat oynatıyor.. max da...

acaba driver kaynaklı birşey mi.. pek driver değiştirmek istemiyorum ama sorun başka birşeyde olabilir mi?.. driverde isemecbur değiştirecem ama alternatif çözüm arıyorum.. 9.12 yüklü..
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.