Şimdi Ara

AMD&ATI Kullananlar Topluluğu - Yeni KRAL 290X - (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.029
Cevap
22
Favori
480.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tek sorun bende değil dostum forumu bir araştır anlarsın ne demek istediğimi... bu arada bu zamana kadar hiç nvidia kart kullanmadım yanlış anlaşılmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vimpir1905

tek sorun bende değil dostum forumu bir araştır anlarsın ne demek istediğimi... bu arada bu zamana kadar hiç nvidia kart kullanmadım yanlış anlaşılmasın...

280X kullanıyorum. BF4 ultra ayarlarda hiçbir sorun yaşamıyorum. Araştıralım ve orana vuralım %kaç sorun yaşıyor. Nvidia kullanıpta sorun yaşayan yok mu sanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepBlueTR -- 18 Nisan 2014; 20:22:43 >
  • amd radeon hd 7800 series driver windows 8.1 64 bit gerekiyor ama bulamadım fifa veya benzeri oyunlar oynadıgımda kasıntılar oluyor ekranda buda rahatsız ediyor ekrankartımın durumuna göre. yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlueTR

quote:

tek sorun bende değil dostum forumu bir araştır anlarsın ne demek istediğimi... bu arada bu zamana kadar hiç nvidia kart kullanmadım yanlış anlaşılmasın...

280X kullanıyorum. BF4 ultra ayarlarda hiçbir sorun yaşamıyorum. Araştıralım ve orana vuralım %kaç sorun yaşıyor. Nvidia kullanıpta sorun yaşayan yok mu sanıyorsunuz?

Haklisin dostum. Bc2de bf3te nvidianin suruculeri sorunluydu. Gpu kullanimi sorunu vardi. Gtx 4xx serileri ozellikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar his hd5850 kullanıcısıym 2 sene önce almıştım ama artık fandan ses gelmeye başladı blower fan var üstünde sökemedik 2 vidası yalama oldu tam fanın üstündeki değiştirilebilir mi bu parça ? (fanın monteli olduğu metal aksam ) oyun oynarken fandevri yükselince oyunun sesini duyamaz hale geliyorum dışardan yağlama çalıştık mili şimdilik ses azaldı ama tam mil e denk gelmediği için ilerde aynı sorunu yaşayabilme olasılıığım yüksek ne yapmam gerekiyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

dostlar his hd5850 kullanıcısıym 2 sene önce almıştım ama artık fandan ses gelmeye başladı blower fan var üstünde sökemedik 2 vidası yalama oldu tam fanın üstündeki değiştirilebilir mi bu parça ? (fanın monteli olduğu metal aksam ) oyun oynarken fandevri yükselince oyunun sesini duyamaz hale geliyorum dışardan yağlama çalıştık mili şimdilik ses azaldı ama tam mil e denk gelmediği için ilerde aynı sorunu yaşayabilme olasılıığım yüksek ne yapmam gerekiyor??

merhaba ayni şeyleri kopyala yapıştır yapmak istemediğim için hocam ayni sorun sizinkiyle tavsied bulundum bakarsınız

http://forum.donanimhaber.com/m_87557099/f_//tm.htm#93221928

• quote:

amd alma dostum ben aldım şu an kafayı yemek üzereyim.. win 7 64 bit kurdum 8.1 kurdum denemediğim şey kalmadı fifa kasıyor aa ve af çalışmıyor lanet olsun bi daha tövbe... kesinlikle nvidia al benden sana tavsiye... mantle olsa ne olur olmasa ne olur böyle saçma sapan sürücülerle...

Bu sorunu ilk defa sizden duyuyorum
    İmzamdaki sistemi 5 ay kullandım. 780 lightning'ten de, Nvidia sürücülerinden de gayet memnun olmama rağmen, sürücülerin her zaman sorunsuz olduğunu söyleyemem. Bir dönem 1-2 sürücü çok kötüydü. Anlık olarak göçüp geri açılıyorlardı. Hatta ben kartta sorun olduğunu düşünmüştüm bir ara.
    Sonuç olarak, Nvidia'yı sürücü konusunda daha başarılı bulsam da 2 firmanın da sürücüleri problemsiz değil. Arada böyle şeyler olabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi akşamlar beyler Saphire HD6950 kullanıyorum 2011 yılında bios'u modladım geçen aya kadar bu şekilde kullandım geçen ay anakart değişikliği yaptım ve farkettimki 2. biosta çalışıyor, PC'yi kapatıp 1. biosa getirdiğimde ekrana görüntü vermiyor nette baktım ama herhangi bir şey bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.