Şimdi Ara

AMD&ATI Kullananlar Topluluğu - Yeni KRAL 290X - (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.028
Cevap
22
Favori
480.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nihayet sorunum çözüldü ve aranıza kesin olarak katılmış oldum test programlarını edinmeye çalışıyorum sistemimle skorları en kısa zamanda ekleyecğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstafa_

arkadaşlar bişey sormak istiyorum.bu ekran kartından almayı düşünüyorum.sistemim pII 940 4 GB OCZ DDR2 1066 500W SİLVERSTONE PSU.acaba psu yeter mi.overclock düşünmüyorum.yoksa hd5770 mi almalıyım.o da iyi bi ekran kartı ama 5850 gibi olamaz.tek gözümü korkutan psu nun değişme riskinin olması.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

500watt yeter merak etme bendede 500watt var sıstem ımzamdakı gıbı sorunsuz kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra34

quote:

Orijinalden alıntı: firstafa_

arkadaşlar bişey sormak istiyorum.bu ekran kartından almayı düşünüyorum.sistemim pII 940 4 GB OCZ DDR2 1066 500W SİLVERSTONE PSU.acaba psu yeter mi.overclock düşünmüyorum.yoksa hd5770 mi almalıyım.o da iyi bi ekran kartı ama 5850 gibi olamaz.tek gözümü korkutan psu nun değişme riskinin olması.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

500watt yeter merak etme bendede 500watt var sıstem ımzamdakı gıbı sorunsuz kullanıyorum

gerçek 500w ise sorun çıkmaz ama bazı psu larda 500w diyor ama 4600w bile vermiyor
  • ilk oyun deneyimlerim 10 üzerinden 10 nerdeyse hd film kalıtesinde süper bir cod5 oynadım default ayarlarda tabiki performansı mükemmel olsada stok fan diyebileceğimiz kapalı modelde ekran kartının fanı adeta çıkdırıyor ben cod5 sırasında max 70 derceyi gördüm onun dışında 40 dereceler civarında çalışıyor bu nedenle eğer bütçeniz uygunsa açık fanlı özel soğutmalı modelleri seçmenizi öneriririm.
  • Arkadaşlar msi hd 5850 o c edition aldım bugün . msi after burner programını da kullanıyorum fakat dvd yada ss2 kartımı açtığımda 3d oyun algılamış gibi saat hızlarını yükseltiyor otomatik olarak en düşük ayar 150/375 mi ne ben bu ayarda kalmasını istiyorum boşuna ısınmaması için bunun nasıl halledebilirim ? msi after burner 'da saat hızlarını ayarladığımız yerde min ayarı daha da düşürmek istiyorum mesela gpu'yu 300'e memory'i 400 e filan getirmek istiyorum ama min. ayarlarda bu değerler yok ?
  • bu aada bence bu klübün artık bir imzaya ihtiyacı var
  • selam millet,

gerçi daha almama var ama alacağım zaman sessiz bir hd5850 almak istiyorum. hangi markaların düşük gürültülü modelleri var ?
  • Nasıl bir imza ceycey11 :)
  • quote:

eğer bütcen 250tl ise 750wattlık olanı tercih ediceksin mecburen

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=15498

felaket sinirlerim bozuldu :S:S

http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-w0163re-650-watt-toughpower-qfan-guc-kaynagi-(tak-cikart-kablolu)/productdetails.aspx?I_ID=31675

benim alışverişlerim vatandan baya fiyat farkı varmış 270 lira verdim psu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonnn07

quote:

eğer bütcen 250tl ise 750wattlık olanı tercih ediceksin mecburen

http://www.eksenbilgisayar.com/pinfo.asp?pid=15498

felaket sinirlerim bozuldu :S:S

http://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-w0163re-650-watt-toughpower-qfan-guc-kaynagi-(tak-cikart-kablolu)/productdetails.aspx?I_ID=31675

benim alışverişlerim vatandan baya fiyat farkı varmış 270 lira verdim psu ya

keşke araştırsaydın kardes.bana gore tek bır yere baglı kalmak ıyı degıldır

• bu kart ilgimi çok çekiyor ama hala kararsızım çok para benim için 4870 kullandım ve daha dün sattım bunu almayı planlıyorum ama baya bi külfet olacak alsammı almasammı diye çelişkideyim şöyle 400 falan olsaydı fiyatı keşke
  • INTEL i7 930 2.80 GHz
    ASUS P6T DELUXE V2
    OCZ 6 GB 1600MHZ
    2x MSI-oc hd5850
    böyle bir sisteme kaç wattlık bi güç kanayğı gerekli, OCZ gamexstream 600w yeterli olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 8 Mart 2010; 12:40:49 >
  • ahhh ahhhh işte malum bütçe çıkmıyor daha fazla yukarı birgün bizdede olur bakalım 1 ay beklicem sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

ahhh ahhhh işte malum bütçe çıkmıyor daha fazla yukarı birgün bizdede olur bakalım 1 ay beklicem sanırım

Diğer sistem bileşenlerin nedir.
    X2 bir işlemci ise almaman ya da alamaman isabet oluyor.
  • iyi günler arkadaşlar biraz önce his 5850 kart aldım. Şuan işte olduğumdan kartı kuramadım. Hangi driver ı tavsiye edersiniz. Herhangi başka bir şey kurmama gerek varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi competitor -- 8 Mart 2010; 15:03:18 >
  • yok dostum akşam eve gittiğimde kurucam.
  • Arkadşalar kartın fanı sessiz deniyordu ama bana göre sesli tamam %20 - 25 lerde filan sessiz ama %40 -50 lerde sesli çalışıyor extradan soğutucu alabilirim ben
  • Dostum ya kör cahil gibi soru sormak istemiyorum ama orjinal 10.2 drivırını yükledikten sonra hotfix üstüne kuruyoruz dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi competitor -- 8 Mart 2010; 15:22:44 >
  • @helsloot
    %50'de çalıştırma ihtiyacı neden duydun ki?

@competitor
    Direkt olarak Hotfix'i kurman yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 8 Mart 2010; 15:26:57 >
  • sağol dostum
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.