Şimdi Ara

AMD-ATI KARTLARDA BIOS-MOD YAPIMI VE BIOS YAZMA (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
18
Favori
86.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hapocod

O şekilde sorun çıkarması olağan her durumda voltajı yemiyor biosdan verince... Bence Trixx ile profil oluşturun her pc açıldığında otomatik olarak ilgili hız ve voltaja ayarlasın.

şuanda öyle yaptim zaten ..bu daha iyi bence..istedigim zaman ellede mudahele edilebiliyor en azindan...biosla ugraşmayalim en iyisi...eski biosunu geri yukledim bende zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 14 Eylül 2011; 13:51:58 >
  • harun dostum eline sağlık güzel bilgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

harun dostum eline sağlık güzel bilgiler.

teşekkürler
  • yeni aldığım 6950 modluydu ve winflash aracılığı ile windows'tan yazmak isterken subsystemID's mismatch uyarısı alıyordum ve tam bir kabus olmuştu benim için hani modluyken bozulacak filan diye (gerçi kartı ucuza aldım ama neyse) sonra konu açtım, arkadaşlar sağolsun bu konunun linkini verdiler, az önce atiflash 3.89 aracılığı ile orjinal biosu attım, diğer arkadaşların ve senin çok faydanız dokundu, teşekkürler, eksik olmayın.
  • Hayırlı olsun o zaman, konunun bir işe yaramasını görmek sevindirici.
  • quote:

Hayırlı olsun o zaman, konunun bir işe yaramasını görmek sevindirici.

senin yazdigin konu olmasa ekran kartima bios atmak için ya yeni bir kart gerekiyordu yada servise gonderip yukletmem gerekiyordu ...iyiki açmişsin konuyu super olmuş 400liralik kartim servise felan gidicekti yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 22 Eylül 2011; 15:38:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

senin yazdigin konu olmasa ekran kartima bios atmak için ya yeni bir kart gerekiyordu yada servise gonderip yukletmem gerekiyordu ...iyiki açmişsin konuyu super olmuş 400liralik kartim servise felan gidicekti yoksa

Bir konu nelere kadi görüyormusun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Bir konu nelere kadi görüyormusun

sorma iyiki konuyu açmişsin

• arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum sapphire HD 3850 512 mb 256 bit ekran kartım var amd nin sitesinden Drivers güncelledim yeni yazılımı kurcalarken ovarlok kısmına geldim test mi dedi arttırmı dedi anlamadan he dedik kartı bozdu kart bi açı yor bir açmıyor işin pis yanı adanada yaşıyorum 3 bigisayarcıya götürdüm üçündede esnaf eski kasaya taktı hani şu on boardı olanlardan üçündede açtı diğer taraftan benim kasa gibi on boardı olmayan kasaya taktığımızda açmıyor kurtarılabilirmi kurtarıla bilirse adanada yaşayan arkadaşlardan yardım bekliyorum adana dışınada kargoyla yollayabilirim. yardımlarınız için çok teşekür ederim yada direk tek tıkla bios güncelleyebilirmiyim malum yukarıdaki anlatılan işlemler bana çok karışık geldi. ACİL CEVAP BEKLİYORUM...
  • arkadaşlar benim bilgisayarda sorun çıkardı pc açılmıyor mecbur yeni ekran kartı aldım eski ekran kartının default bios'u geri nasıl atacam anlatımda tam anlamadım lütfen yardımcı olur musunuz...
  • tşkler
  • Konu Güzel Olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray014

Konu Güzel Olmuş

• merhaba
    5850 pcs+ default voltajla nekadar gideri var
    psu sorun yaratırmıhttp://imageshack.us/photo/my-images/197/fotoraf0003zt.jpg/ (12v1 18 12v218)
  • bilgiler için teşekkürler
  • Benim msi after burnerda wolt ayarlanamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

Benim msi after burnerda wolt ayarlanamıyor

Kartınız nedir? her karta voltaj verilemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

bilgiler için teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

Benim msi after burnerda wolt ayarlanamıyor

Kartınız nedir? her karta voltaj verilemiyor.

Pardon başlığı yanlış okumuşum nvidia varsandım.Kartım 9500gt.
  • O karta windows üzerinden voltaj verilemiyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.