Yarbay
21 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 65 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba

Arkadaşlar bugün itibariyle iPhone 6S cihazıma iOS 14'ü kurdum ve sonrasında WhatsApp'ı kurdum. iCloud yedeklemesinde WhatsApp yedeğim olmasına rağmen uygulamayı açtığımda yedek bulunamadı yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar MacBook Pro'mun hoparlörü durduk yere sıkıntı çıkarmaya başladı. Orta seviyelerde ses az, yüksek seviyelerde ise ses patlıyor. Durduk yere neden böyle bir şey olabilir? Anlamadım. Benzer bir durumu yaşayan ya da konuya vakıf birileri varsa, yorumlarda benimle paylaşabilir mi? Teşekkür ederim.
Merhaba

Arkadaşlar şu oyunu ikinci elde buldum. Satın almayı düşünüyorum. Linkte açıklamalar kısmında kutudan kayıt şifresi de çıkacağı yazıyor. Ürünü ikinci el aldığım için kurulumda bir sıkıntı çıkar mı?

Teşekkür ederim.
https://www.gamer-market.com/medal-of-honor-10th-anniversary-pc-dvd-kutulu.html
Merhaba

Arkadaşlar ixirhost hakkında ne düşünüyorsunuz? Limitsiz SSD disk alanı + limitsiz trafik paketi domain dahil 200 TL'ye geliyor. Firmayı tavsiye ediyor musunuz?

Teşekkür ederim.
Merhaba

Arkadaşlar bir arkadaşım bana sat diye böyle bir araç ses sistemi verdi. İçerisinde JBL hoparlör ve HI-FI HF-404 4 Kanal 2400W amfi bulunuyor. Ancak bu konu bana biraz yabancı olduğu için sizlerden yardım almak istiyorum. Sahibinden ve Letgo'da ilan açacağım ama piyasasını hiç bilmiyorum. O nedenle ilanı kaçtan koyayım. Konuya vakıf insanlar yardımcı olursa çok minnettar olurum.

Teşekkürler

Merhaba

Arkadaşlar ben de Elpida 4GB DDR3 1600MHz PC3-12800S ve Hynix 4GB DDR3 1333Mhz PC3-10600S olmak üzere iki adet notebook belleği var. Ama ben bunların çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. Bir ihtimal bir tanesi önceki cihazında yanmış bile olabilir. Ben bu bellekleri nasıl test edebilirim? Lenovo Ideapad 300-15ISK notebook bilgisayarı kullanıyorum. Bu bilgisayara takıp test etme şansım var mı? Bir de belleklerden birinin yanmış olduğunu varsayarsak cihazın diğer bileşenlerine zarar verir mi? Konuya vakıf arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Teşekkür ederim.
Merhaba

Arkadaşlar iki cihaz arasında kaldım. Xiaomi model sadece ekran çözünürlüğü konusunda rahatsız etti. Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Hangisini almalıyım?

Teşekkür ederim.
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-8-32-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000OH02N
https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m20-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000HBKG5
Merhaba

Arkadaşlar iki cihaz arasında kaldım. Xiaomi model sadece ekran çözünürlüğü konusunda rahatsız etti. Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Hangisini almalıyım?

Teşekkür ederim.
https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-8-32-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000OH02N
https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m20-32-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000HBKG5
Merhaba

Arkadaşlar taahhütlü olarak Türk Telekom'un HİPERNET (24 Mbps'ye kadar) paketini kullanıyordum. Bugün aradılar ve paketiniz bu aydan sonra 149 TL olacak dediler. Eğer iki yıl daha sözleşme imzalarsak ilk yıl 99 TL, ikinci yıl 109 TL olacak diyorlar. Bu arada 08/2020 tarihine kadar taahhütüm var ama bu ay biten bir de kampanyam var. Yani çıkamıyorum da, zorla geçirecekler. Apartmanda TurkNet var, ona geçeyim diyorum ama bu seferde cayma bedelinden geçirecekler.Benzer durumu yaşayan ya da önerisi olan var mı? Cevabınızı bekliyorum.

Teşekkür ederim.
Merhaba

Arkadaşlar benim yurtdışında yaşayan birine mail adresi üzerinden 10$ göndermem gerekiyor. Bildiğiniz üzere Türkiye'de uzun bir süredir PayPal kapalı. Ben de Avrupa'da bir ülkeye tatile gitmiş olan arkadaşımdan rica ettim. Ama sanırım o da kredi kartı TR olduğu için ödeme ekranında sürekli hata aldı. Benim öyle ya da böyle bu parayı bir şekilde göndermem lazım. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Ben bu işi nasıl yapabilirim. Seçenekler halinde yazarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim.
Hakkında
Meslek: Editör
İlgi Alanları: Amatör Fotoğrafçı, Elektronik Spor Tutkunu, Outdoor Meraklısı, Sinema Takipçisi, Teknoloji Bağımlısı
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Editor @merlininkazani, Translator @ollangsocial, Business Development Manager @girisimciparki, Co-Founder @dreamwiseapp, Founder @focietyapp
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
Stansflower
TV
Philips
Tablet
iPad
Notebook
Apple
PSN ID
Stansflower
Xbox Live GamerTag
Ventifilter
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
LOL
Ahri
Kulaklık - Amfi
Philips
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Power Color
Modem
TP-Link
Milli Takımlar
Turkiye
Origin ID
Stansflower
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.377
İkinci El Bölümü Mesajları: 123
Konularının görüntülenme sayısı: 182.556 (Bu ay: 630)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 190 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.