Şimdi Ara

AMD-ATI KARTLARDA BIOS-MOD YAPIMI VE BIOS YAZMA (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
18
Favori
86.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 5870 i 900mhz - 1300mhz de undervoltla (1.125v) kullaniyordum bios yazdiktan sonrada hic bir sorun olmadi ccc direk benim yazdigim hizlarda tanidi karti dusuk voltajla calisiyor.

mailime atsana stabiliteden emin oldugun saat hizlarini ve voltaji editledigin bios dosyasiyla beraber bi bakayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leop -- 26 Temmuz 2013; 3:44:04 >
  • Teşekkürü borç biliriz... Nvidia için de bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrySystem

Teşekkürü borç biliriz... Nvidia için de bekliyoruz

Sağolun hocam. Elime bir tane Nvidia kart geçse onun içinde bir rehber hazırlamayı düşünüyorum. Bu konu altından tabi.
  • Arkadaslar SAPPHIRE VAPOR-X 5850 sahibiyim. Voltaj arttırmı için Msı Afterburner 2.0.0 yukledim fakat her neyı denedıysemde Aktıf olmadı Voltaj kutucugu bırı yardım edebilirmi
  • Hocam o karta voltaj verilemiyor diye biliyorum siz yinede SAPPHİRE Trixx ile denermisiniz.
  • hocam videoda gordum 5850 TRİXX incelemesinde ama ben degiştiremiyorum :S
    Overclcok potansiyelli bir kart neden voltajı degiştrilemezki anlamıyorum neden ozaman Vpor-x Diyorlar :S
  • İlgili videoyu paylaşırmısın?
  • Hocam bulamadım ama ya pclabstaydı yada toms daydı ama izledim yani hatta bende yukledim ama olmadı :S
    ama onlarınki normal 5850 idi vapor-x degildi ondan olabilirmi
  • Olabilir çünkü stok 5850 lere volt verilebiliyor. Mesela VTX 5850 vardı bir arkadaşta 1ghz civarı bir hızda kullanıyordu kartı, stok soğutuculu idi.
  • eee baska carem yokmu bu kartı arttırmak için voltaj vermek için :S
  • http://www.overclock.net/amd-ati/741557-5850-vapor-x.html

Burayı okuyunuz... Ancak Pencil mod , ve donanımsal voltage mod ile mümkün. Demek o dur ki...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • cok sacma olay olmus :S
  • HIS HD6850 AMD Radeon DX11 War Bende Ne Ayar Yapmam Lazım Buna Hiç Bir Bilgim Yok Lütfen Yardım
  • herkese hayırlı sabahlar dilerim, benim ekran katımla ilgili problemim var, siz konunun uzmanları olarak bana yardımcı olabilir misiniz acaba?
    Ekran kartım HIS X1950pro 512 MB, anakartta 2 tane PCI Express yuvası var EK ını 1. yuvaya takıyorum bilgisayar acılıyor ama 2.ye taktığımda uzun biip sesi veriyor pc acılmıyor. (arıza verene kadar kartı 2.yuvada kullanıyordum)
    Sıvı soğutma bloğu engel olduğu icin 1. yuvaya ekran kartı takanıyorum ben bu sorunu BIOS flas ile cözebilir miyim?
  • süper bi konu çok yardımcı oldunuz overclok konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: bşahin

süper bi konu çok yardımcı oldunuz overclok konusunda

Takıldığınız bir yer varsa yazınız konuya...
  • hapocod hocam çok sağol verdigin bilgiler için gayet yararli olmuş tşkler simdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 9 Eylül 2011; 23:52:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

hapocod hocam çok sağol verdigin bilgiler için gayet yararli olmuş tşkler simdiden

Ben teşekkür ederim
  • hapocod hocam normalde stabil oldugum oc degerlerini kaydedip yazmak isteyince hata aliyorum wizardı kullandigimdanmi acaba?

ekran kartim saphire ati raedon hd6850 hata alica win98 cd ile bot edip eski biossumu yuledim bende..normalde trixx ile yaptigimda sorun yok..ama ben programsiz direk biosda yazili olsun istiyorum...voltajida stabil oldugu vatta veriyorum ama sorun çikartiyor yazmakta? sistem açilirken mevi ekran veriyor..kendi biosunda sorun yok stabil ama ben kendi istedim hizlarin biosunu yazdirmak istiyorum ...saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 11 Eylül 2011; 3:53:46 >
  • O şekilde sorun çıkarması olağan her durumda voltajı yemiyor biosdan verince... Bence Trixx ile profil oluşturun her pc açıldığında otomatik olarak ilgili hız ve voltaja ayarlasın.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.