Şimdi Ara

Amd Athlon II 860 K KAVERI 100 LIRA YANIYOR ! (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.775
Cevap
35
Favori
55.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
Giriş
    A.S.Sistemin hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle. Aslında 8 gb olsaydı daha iyi olurdu ama oyun oynamadığınızı belirtmişsiniz. Ekran kartı için belirlediğiniz fiyata biraz daha eklerseniz R7 240 öneriliyor. Nasip olursa bu hafta bende sistemi kuruyorum. Anakartta Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 düşünüyorum ama sizinki de aklımda tam karar veremedim. Ram olarakda kingston 8 gb savage/fury modellerinden biri olacak. Ekran kartınıda diğer sistemindekini alırım. İleriki zamanda onuda yükseltmek istiyorum. Sizin sisteminizin sıcaklık değerleri nedir. İşlemcinin ısınmasından şikayetçi olanlar var birkaç kişi. Tekrar hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 10 Ekim 2015; 18:56:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakkin kullanıcısına yanıt
    size özelde de yazdım ama diğer arkadaşlar için de yazayım. Şu anda 4gb ram yetiyor. Win10 stabil çalışıyor.Sıcaklık değerlerine pek dikkat etmedim.Şu an bir sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

A.S.Sistemin hayırlı olsun güle güle kullanman dileğiyle. Aslında 8 gb olsaydı daha iyi olurdu ama oyun oynamadığınızı belirtmişsiniz. Ekran kartı için belirlediğiniz fiyata biraz daha eklerseniz R7 240 öneriliyor. Nasip olursa bu hafta bende sistemi kuruyorum. Anakartta Gigabyte GA-F2A68HM-DS2 düşünüyorum ama sizinki de aklımda tam karar veremedim. Ram olarakda kingston 8 gb savage/fury modellerinden biri olacak. Ekran kartınıda diğer sistemindekini alırım. İleriki zamanda onuda yükseltmek istiyorum. Sizin sisteminizin sıcaklık değerleri nedir. İşlemcinin ısınmasından şikayetçi olanlar var birkaç kişi. Tekrar hayırlı olsun.

Islemcinin kendi fani gercekten cok zayif geldi gozume o yuzden hic kullanmadan Cooler master hyper 103 aldim. Gayet serin calisiyor ve sessiz, tavsiye ederim.

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    abi şaka mısınız. 100 liraya işlemci alıp 130 liraya soğutucu almak... ben insanımızı anlayamıyorum. kendi soğutucusuna 15 liralık coolermaster macun sürüp taktığımda yük altında 60 derece boşta 32 derece şuan. bu işlemci 120 derecede falan yanıyorlar biliyorsunuz değil mi?

yani para sizin tabi harcayın ama, ekran kartına eklemek ekstra 4-8 gb ram takmak varken, zaten güvende olan bir ısı değeri için işlemci kadar para veriyorsunuz üzücü.

keza 30 liralık şu ürün ise;

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-cnps90f-ga7751150115511561366-amd-am2am3fm1-islemci-sogutucu.html

2000 rpm gibi çok sessiz bir hızda yükte 56 derecelerde çalıştırıyor benim diğer fx6300 işlemciyi. neyse kolay gele.

• yalnız satmak için alanların çoğunun elinde patladı 35 gündür her gün güncel çekip satamayan kişiler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

abi şaka mısınız. 100 liraya işlemci alıp 130 liraya soğutucu almak... ben insanımızı anlayamıyorum. kendi soğutucusuna 15 liralık coolermaster macun sürüp taktığımda yük altında 60 derece boşta 32 derece şuan. bu işlemci 120 derecede falan yanıyorlar biliyorsunuz değil mi?

yani para sizin tabi harcayın ama, ekran kartına eklemek ekstra 4-8 gb ram takmak varken, zaten güvende olan bir ısı değeri için işlemci kadar para veriyorsunuz üzücü.

keza 30 liralık şu ürün ise;

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-cnps90f-ga7751150115511561366-amd-am2am3fm1-islemci-sogutucu.html

2000 rpm gibi çok sessiz bir hızda yükte 56 derecelerde çalıştırıyor benim diğer fx6300 işlemciyi. neyse kolay gele.

Tercih meselesi ben daha cok ses konusunda hassasim. Ayrica onuda sicak firsat haline getirdik cekler ve nuvo ile 70 tl geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

4.6 ya da bana misin demedi ilginc en son 5 6 sene evel bu islerle ugrasiyordum yanlis birsey yapmiyorumdum ins.

kendisi otomatik voltaj veriyor olmasın? anakart neydi?
  • selmand kullanıcısına yanıt
    http://tr.msi.com/product/mb/A68HM-GRENADE.html#hero-overview

• quote:

http://tr.msi.com/product/mb/A68HM-GRENADE.html#hero-overview

güzel kart peki voltaj olayını çözdünüz mü voltajsız stabilmi 4,6da yada kendisimi voltaj veriyor
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Stabil 4.6 da kullaniyorum turboyu kapatmadan evel 2 3 kez sorun yapti. Anakart kendi veriyor olabilir pek arastirmadim acikcasi. Cok makineyi zorlama sansimda olmuyor. Arada oynadigim tek oyun heroes of the storm onun haricinde office internet.

• quote:

Stabil 4.6 da kullaniyorum turboyu kapatmadan evel 2 3 kez sorun yapti. Anakart kendi veriyor olabilir pek arastirmadim acikcasi. Cok makineyi zorlama sansimda olmuyor. Arada oynadigim tek oyun heroes of the storm onun haricinde office internet.

Bende arada bir hos kasıyorum bu hafta girme şansım olmadı yanlız orada ki nickim psisikkedi arkadaşlık gönderirseniz alırım. dh klübü genelde boş oluyor.
  • Ben sistemi pentium 4 çıkardığım bir kasaya taktım, harika oldu, amazondan da 3tebir fiyatına ram siparişi verdim, çok ucuza fazlaca iyi bir iş bilgisayarım oldu.. Teşekkürler sıcak fırsatlar ailesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f@ithline kullanıcısına yanıt
    ayni islemciy le kasa yapacagim anakart gigabayt tavsiye ettiler sen ney tavsiye edersin anakart birde kasa kac wat olsun 350 wat olurmu
  • agamli kullanıcısına yanıt
    banada ram lazim link verebilirmisin kaca geldi ramlar
  • Sanalreyonum.com iptal ettiğim siparişi tarafıma faturaladı ve kredi kartımdan tahsil etti firmaya ulaşamıyorum. Akakçe.com aracılığı ile bulduğum bu firma için akakçe.com dan aşağıdaki maili aldım. Sanalreyonum.com ( Tema bilgisayar ) tüketiciyi mağdur eden kesinlikle ama kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken bir firmadır.

"
    Merhaba Ahmet Bey

Artan olumsuz değerlendirmeleri nedeniyle Sanalreyonum.com satıcısı 19.11.2015 tarihi itibarıyla Akakçe fiyat karşılaştırma listelemelerinden çıkarılmış olup halen Akakçe platformlarında yayında değildir. Şu an için yalnızca alışverişçilerimizin iletişim ve bilgi paylaşımını desteklemek üzere forum alanımızdaki başlığı devam etmektedir.

Ayrıca ilgili satıcı ile Akakçe olarak bir iletişim kurmamız da ne yazık ki mümkün olamamaktadır. Bu nedenle ulaşmayan siparişleriniz için hesap kesim tarihini geçirmeden bankanıza başvurarak harcama itirazında bulunmanızı önermekteyiz. Tüm bankalar için geçerli olan “Kredi Kartı Harcama İtirazı” yoluyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İyi alışverişler dileklerimizle.

http://www.akakce.com"

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.