Şimdi Ara

Amd Athlon II 860 K KAVERI 100 LIRA YANIYOR ! (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.776
Cevap
35
Favori
55.347
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utopiautopia

ÖRNEK KARARI PAYLAŞAN BİRİ OLARAK KAÇ KİŞİ THH YE BAŞVURDU GÖREBİLİR MİYİM

+2 BİZDEN

iptal olan siparişleri mesaj atınca yeniden aktif ettiler, o şekilde denesyedin, thhler son zamanlarda pek mantıklı kararler vermiyor.
  • iptal edilen siparişinizin attığınız yazışmaya istinaden aktif edildiğine dair yazışma satış ekranı görüntüsü

elinizde her ne varsa paylaşırmısınız çünkü şu an yapmıyorlar.

başvurdum thh ye zatende alırım 6 aya işlemciyi :D belki hızlandırırz
  • quote:

Orijinalden alıntı: utopiautopia

iptal edilen siparişinizin attığınız yazışmaya istinaden aktif edildiğine dair yazışma satış ekranı görüntüsü

elinizde her ne varsa paylaşırmısınız çünkü şu an yapmıyorlar.

başvurdum thh ye zatende alırım 6 aya işlemciyi :D belki hızlandırırz

Ben ürün stoklara girdiğinde mesaj gönderdim iptal olmuştu diye. Ücreti havale ettim. Siparişi aktif ettiler. 1 gün sonra ürün elimdeydi.
  • İndirimde usb 3 Sata 3 MSI A68hm-e33-v2 A68hm-e33 V2 Fm2+ anakart 140,00 tl kargo dahil
    http://www.webdenal.com/msi-a68hm-e33-v2_789949.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

pc kurup sistemi kullananlar ekran görüntüsü atabilir mi

neden işlemci çalışıyor mu diye test mi ediyosun asdf?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

İndirimde usb 3 Sata 3 MSI A68hm-e33-v2 A68hm-e33 V2 Fm2+ anakart 140,00 tl kargo dahil
    http://www.webdenal.com/msi-a68hm-e33-v2_789949.html

önpanel usb3.0 ı yok yalnız HDMI çıkış olması çok iyi

Ama ben USB3.0'ı çok aşırı kullanan biriyim . Yoksa fiyat gayet iyi

Yalnız Grenade versiyonu kalmamış millet çökmüş resmen

• Sistem kurmayacağım diye işlemciyi sanalpazardan satışa koydum,alan yok. Milletimiz kazık yemeyi çok seviyor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfista

Sistem kurmayacağım diye işlemciyi sanalpazardan satışa koydum,alan yok. Milletimiz kazık yemeyi çok seviyor gerçekten

Ben bir kaç tane sattım hocam. Mal piyasa yapmış fiyatlar düştüğü için millet ucuz olanı tercih ediyor haliyle. Koy 150 ye 160 a nasıl satılıyor.
  • alfista A kullanıcısına yanıt
    adamlar salak mi senin ucuza aldigini biliyor kazandirmak istemiyor belki? ihtiyacim olsada almam acikcasi bende.

sanalpazarda bir suru stokcu var, ihtiyaci olanlara tavsiyem prim vermeyin beklestinler bikac ay ellerinde zaten islerine yaramayacagi icin seve seve indirirler fiyatlari. adam 100 liraya almis 180-190 fiyat biciyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suicide -- 22 Eylül 2015; 13:14:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

adamlar salak mi senin ucuza aldigini biliyor kazandirmak istemiyor belki? ihtiyacim olsada almam acikcasi bende.

sanalpazarda bir suru stokcu var, ihtiyaci olanlara tavsiyem prim vermeyin beklestinler bikac ay ellerinde zaten islerine yaramayacagi icin seve seve indirirler fiyatlari. adam 100 liraya almis 180-190 fiyat biciyor...

Evet,işlemciye ihtiyacı olup da almayan salaktır. 300liralık işlemciyi 150liraya alabiliyorken gidip 300lira veren tabii ki salaktır. Ben bir tane aldım, şu an sistem kurmayacağım için satmak istedim. 50 tane alıp da 300tl'den satmaya çalışmıyorum yani süperzekalı arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfista -- 22 Eylül 2015; 13:46:50 >
  • quote:

bedavaya almış olsa sana da bedava mı versin ? :)
  • quote:

2. yi 200 tl den sattim arkadas bir surude dua etti 100 tl indirimli almis oldu. Ticarettir bu sen biryerden alisveris yaparken sana kar koyup satiyorlar sen salak misin o sekilde aliyorsun? Bu tarz ithamlar hos degil. Tabi hata yakaladim diye cok adetli alimlar etik degil 2 sistem kuracaktim islemci gec gelsigi icin o arada forumdan 2. El siste aldim 1 sisteme ihtiyac kaldi onu da kurdum. 2. Bosa cikti ben sattim alan memnun satan memnun. Bu kadar kiskanc olmaya gerek yok. Kacirdigindan cok milletin ucuza aldigina uzulenler var konuda tezlik konu sanki yunan vatandasi alan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Arkadasim benim bir sey kacirdigim yok, konu ilk acildiginda gordum ama ihtiyacim olmadigi icin almadim. Seytan durttu al satarsin diye ama calanin bu fiyata satmayacagi belli oldugu icin bunada gonlum razi olmadi yapmadim. Birincisi ben asil lafimin stokculara oldugunu soylemistim onun disinda 1 tane alip kullanmadigi icin satmaya kalkan arkadaslarda 170-180 e degil 130-140 a satsinlar gorelim iyi niyetlerini. İkincisi bu ticaret degildir, dukkan yok bisey yok hicbir gider yok nerdeyse %100 kar yapmaya kalkiyor adam bu sadece ayiptir sonucta ortada bir hata var.

• quote:

Arkadasim benim bir sey kacirdigim yok, konu ilk acildiginda gordum ama ihtiyacim olmadigi icin almadim. Seytan durttu al satarsin diye ama calanin bu fiyata satmayacagi belli oldugu icin bunada gonlum razi olmadi yapmadim. Birincisi ben asil lafimin stokculara oldugunu soylemistim onun disinda 1 tane alip kullanmadigi icin satmaya kalkan arkadaslarda 170-180 e degil 130-140 a satsinlar gorelim iyi niyetlerini. İkincisi bu ticaret degildir, dukkan yok bisey yok hicbir gider yok nerdeyse %100 kar yapmaya kalkiyor adam bu sadece ayiptir sonucta ortada bir hata var.

yani diyorsun ki, ürünü 100 e alan 30 tl kar etsin, 300 e almak varken 130 a alan da 170 tl kar gömsün :)

100 e alıp satan hatadan istifade ettiği için utanmalı ama, asıl vurgunu 100 e alandan 150 ye almak isteyen yapsın :)

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Hayir asil dusuncem ihtiyaci olan 100 den alsin kullansin. O yuzden konuyu en basta gordugum halde ihtiyacim olmadigindan almadim zaten. Diger turlude eger 2. alan satip para kazanmak niyetinde degilse evet karin buyugu ona kalsin. Yani kullanmak icin alinca bir nevi hosgorulebilir ama bundan para kazanmaya calismak etik degil ne derseniz diyin.

• cevap vermeye değmeyecek insanlar var yine.. 200 300tl yazmadım,150tl yazdım. ihtiyacı olan varsa işi görülsün diye. şu an sistem kurmuyorum diye belki birinin işine yarar,ondan ilana verdim. alan olmazsa da önemli değil. illaki müsait oldukça sistemin diğer parçalarını toplarım.
  •  Amd Athlon II 860 K KAVERI 100 LIRA YANIYOR !

• quote:

Sanalpazardan 185 liraya küteledim arkama bakmadım her malın bir ederi var kaça aldığım alıcıyı bağlamaz ki o her halukarda ucuza alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

quote:

Sanalpazardan 185 liraya küteledim arkama bakmadım her malın bir ederi var kaça aldığım alıcıyı bağlamaz ki o her halukarda ucuza alıyor.

...Kitledim, ...kütüledim alıcı-satıcı için hoş cümleler değil bende 150tl den sattım arkadaş önce ürün sonra para dedi nasıl güvendiysem yolladım, eline ulştıktan 2gün içinde de hesaba aktarmıştı, 2 işlemci vardı bu kalanla sistem toplarım bu işlemci 58tl ye gelmiş oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    Yazıcıyı aldınmı konu niye silindi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.