Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (994. sayfa)

5 sn
335.008
Cevap
8.150
Favori
73.567.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1596 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesutaydin kullanıcısına yanıt
    Önceden olsa kesin düşer derdim ama Amazon artık şaşırtıcı indirimlere gitmiyor. Fiyat politikaları bir anda değişti neden böyle yaptılar ben de çok merak ediyorum. Bu ürünü satışa çıktığı ilk gün aldım los la sürekli bağlantı problemi oldu sol kulaklığı ne yaptıysam çalıştıramadım resetledim yine sol kulaklık çalışmadı sonra android bir telefonda denedim çalıştı ama yine de kopmalar oluyordu . İade ettim sonuç olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SmtSvm kullanıcısına yanıt
    Posta kutuna bak. Bilgilendirme maili göndermişlerdir. Muhtemelen ekstreni onlara faxlamanı isteyecekler. Açılır merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birşey sormak istiyorum amazonda garanti bonusları kullanabiliyor muyuz

• Oyuncak varmı 4 yaş erkek çocuk için gözünüze çarpan

• dolardan haberiniz yok heralde?
  • fiyatlar çok kazık
  • Amazon da ürün satanların çoğu n11,hepsiburada gibi sitelerde ürün satanlar.
  • Tez zamanda kapanır gider bu çakma amazon, hb yi bile bozdu.

• Amazondan j7 prime 2 aldim anneme. Koruma kutusunu actim ve sonrasinda samsung kutusunun yirtik oldugunu gordum. Bunu acarken tabi video cektim.

Telefon sarj cok yavas aliyor. Ayni telefondan var ve karsilastirdigimizda muthis derecede fark var. Telefonu geri yollucam. Tekrardan n11 resmi samsung satis magazasindan ayni telefonu aldim.

Umarim amazon iadede sikinti cikarmaz.

• Dolar olmuş kaç tl hala amazon mu kaldı allah aşkına

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YilmazBedirhn Y kullanıcısına yanıt
    Şu cins yorumlarinizi kendinize saklayin, burasi amazon TÜRKİYE firsatlari. Kaldi ki yurtdisi amazon konusu olsa bile arayan yine buluyor uyguna istedigi urunu.

İsinize gelmiyorsa ugramazsiniz konuya olur biter. Biz de firsat gormek icin girdigimiz konuda sizin konu disi mesajlarinizi gormemis oluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar amazondan bir telefon önerir misiniz ? 2000 tl bandında.
  • Dün bir telefon iade ettim kargo şirketi cuma gününden beri bir hareket yok bir fikri olan var mı ?
  • Of Monsters and Men kullanıcısına yanıt
    İnsanlar hazır link ve %80-90 indirim bekliyor.
    Aslında öğrenmeleri gereken şey alacakları ürünü sepete atarak ara ara takip etmek özellikle gece yarıları.

Ben bu şekilde çeşitli ürünlerde Türkiye piyasasının çok çok altına ürünler buldum.
    Örneğin piyasada 800'den giden bir ütüyü 320 ye kapatmak gibi
  • Hediye çeki, kupon veya kart alımı kampanyası var mı şu aralar? Amazon Türkiye için.

• Işe yarar kalitelu fritöz bulan var mı? Bir ara remta vardi bitmiş

• b4s4y3v kullanıcısına yanıt
    Amazon'un yılbaşı öncesi gibi cazip teklifler sunmadığı çok belli ancak yine de iyi ürünler denk geliyor dediğiniz gibi.

Bir de bende artık n11 ve hb'ye karşı öyle bir antipati oluştu ki değil ürün almak sitelerine girip hit kazandırmak bile gelmiyor içimden. Dolayısıyla bir ihtiyacım olduğunda aynı sizin yaptığınız gibi amazon'da sepete atıp sabırla bekliyorum acelesi yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfweb

Dün bir telefon iade ettim kargo şirketi cuma gününden beri bir hareket yok bir fikri olan var mı ?
    tatil günü yada perşembe ettiysen normaldir bizim tembeller perşembe geldimi yola çıkmazlar
  • Hdd fırsatı varmıdır acaba

• 
Sayfa: önceki 992993994995996
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.