Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4069. sayfa)

5 sn
331.686
Cevap
8.115
Favori
72.886.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @uzunibo Kısmetimizde yokmuş hocam ne yapalım. :)

@özket Dediğiniz gibi yapacağım hocam büyük ihtimalle.

@Hey Jude. Amazon iadelerim benim de çok uzun sürmüyor ama araya hafta sonu girince iadeler biraz geç yatmıştı daha önce hocam. Fiyat koruma dediğiniz tam olarak ne oluyor hocam ve ne kadar süre koruyor fiyatı? Aslında arkadaş linki paylaştıktan 1-2 dk sonra anneme gösterdim. Yani inanın çok düşünmedim üstünde. Fakat değerlendiremedik işte...

Hocam 1-2 gün boyunca karttan para çekilmez doğru da eğer kargo şubesine gidip iade etmek istemiyorsan alıp almama kararını erken vermen gerekiyor. Ama paranın daha uzun süre bende kalması bakımından haklısınız öyle hareket etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 23 Eylül 2021; 20:17:25 >
  • * 23 Eylül Perşembe - Günlük / Anlık "DİP" Fiyatlı Ürünler * 

Asus ZenScreen MB16AH 15.6 inç Taşınabilir USB Monitör  /  3392TL  /  https://www.amazon.com.tr/Zenscreen-MB16AH-Dizüstü-Bilgisayar-Ekranı/dp/B08HTQZ1G8

Arzum AR3061 Çaycı Çay Makinesi(ödeme esnasında 15TL indirim)  /  257TL  /  https://www.amazon.com.tr/Arzum-AR3061-Çaycı-Çay-Makinesi-Siyah/dp/B07J6Z4RTD

Bloody B740A Q Usb Siyah Multimedya-Isw Mekanik  /  405TL  /  https://www.amazon.com.tr/BLOODY-B740A-USB-MULTİMEDYA-iSW-MEKANİK/dp/B0788BNKFL

Rampage KB-R17 Raptor Black USB 6 Color Blue Switch LC Layout Oyuncu Klavyesi  /  394TL  /  https://www.amazon.com.tr/Rampage-KB-R17-Raptor-Mekanik-Klavyesi/dp/B07XDW825W

Lexon LA101U6 Bluetooth Hoparlör  /  374TL  /  https://www.amazon.com.tr/LEXON-TYKHO-BOOSTER-BLUETOOTH-HOPARLÖR/dp/B01EMC01AA

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

beyarlar ve renklileri bir arada yıkayabiliyorsunuz. benim makinemin tamburu baya büyük. eskiden tam dolduramadan atıyordum. artık çok solmayan renkli ve beyazları tek seferde yıkayabiliyorum. tabii gidip siyah renkli giysilerle beyazları birlikte yıkamayın da :) ben sadece beyazlar ve renkliler için kullanıyorum. bu üründen 10 tane mendil cıkıyor. yıkama esnasında makineye atıyorsunuz. solan renkleri mendil yakalıyor.

• iloveist kullanıcısına yanıt

Vay be teknoloji çok gelişmiş. :D Sayenizde yeni bir şey daha öğrenmiş olduk. Bir dahaki sefere ben de değerlendiririm bunu. :)

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]amazon
    Spigen Regnum A103 Büyük Boy Gaming Mouse Pad Siyah 000EP20877
    https://www.amazon.com.tr/dp/B01LZW6Y22?smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_imgToDp&th=1

103 Lira

Edit: Spigen Sitesinde 180 Lira. Amazonda da 179 du indirdiler. İhtiyacı olan kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theKing_90_03 -- 23 Eylül 2021; 22:8:19 >
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle adınıza sevindim umarım sağlıklı günlerde kullanırsınız bu tarz fırsatları elimden geldikçe sizlerle paylaşacağım vakit bulup bu ara paylaşım yapamadım 🖐️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bende bir sorunumu yazayım. Amazon.com.TR üzerinden eve AHD kamera buldum fiyatı uygundu. Kargo ücretsiz ve Amazon’un kendi ürünü değil neva elektronik adında bir dükkanındı. Ürünü sipariş geçtim kapıda yurt içi Kargo 18₺ Kargo ücreti istedi. Ödeyip aldım. Daha sonra aldığım ürüne yeniden baktığımda amazonda ücretsiz Kargo olduğunu yeniden teyit ettim. Amazon’u aradım ancak sürekli neva elektronik dükkanına mesaj atıyorlar. Onlarda kargoda yaşanan yanlışlık, biz de işlem veya iade yapamıyoruz diyip duruyorlar. 3 oldu bu mesaj. Ne yapmam lazım. İşin 18 TLsinde değişim ama karşı tarafın çakallık yapması veya ilgisizliğinin bedelini benim ödemem beni sinir ediyor.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gıdalarda güzel indirimler var.

• Ment kullanıcısına yanıt
    Neyse baya oluyor bu olay..demekki kargo ucreti cikinca urunu istemeyip iade edecegiz anlasildi.....zaten mumkun mertebe saticisi gonsericisi amazon olan urun aliyorum

Tüketici hakem heyetine yazın. Kargodan çok tebligat ücreti ödediklerinde akılları başlarına gelir. Kargoya karşı ödemeli vermezse nasıl bir yanlışlık olacakmış?

• Android telefonlarda, mobil uygulamada sorun yaşayan var mı? Aşağıdaki görüntüdeki gibi donup kalıyor. Web üzerinden girişte sorun yok.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    bazen telefonu kapatmadan kendine gelmiyor cihaz,

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Hangilerinde var ben göremedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Hocam keşke teslim almasaydın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Kargoda yanlışlık olabiliyor, izmirden ürün aldım kargosuzdu, dağıtıma geldiğinde 34 tl kargo ücreti istediler, şubeye gönderip satıcıyı aradım, o da gönderici kargo şubesi ile görüştü, gönderici şube yanlışını kabul edip dağıtıcı şubeye maille durumu bildirdi, kargomu şubeden ücretsiz aldım . Evden kargo ödeyip alınca, kimse parayı geri ödemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optik48

Hocam öncelikle adınıza sevindim umarım sağlıklı günlerde kullanırsınız bu tarz fırsatları elimden geldikçe sizlerle paylaşacağım vakit bulup bu ara paylaşım yapamadım 🖐️

Eyvallah hocam

• Gıda ürünlerinde indirim var fakat fazla değil. En çok gözüme çarpan indirimler Yayla'nın bakliyatları oldu. Bunları değerlendirebilirsiniz.

YAYLA BASMATİ PİRİNÇ 5 KG

B098X898V1

59,90 TL

Yayla Osmancık Pirinç 2 Kg

B07STNPQ2G

20,32 TL

Yayla 1 Kg. İri Pilavlık Bulgur

B07Z75PCYQ

5,82 TL

1 Kg Yayla Köftelik Bulgur

B07SVQQ9Z6

5,82 TL

• .......Herkese Öncelikle Günaydın Sabah Fırsatlarını Atalım..İşine yarayan alsın yorum atsın :)

Umarım birilerinin işine yarar :)

• truckerdriver kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, deneyeyim bakalım düzelecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • optik48 kullanıcısına yanıt
    Dış fırçasını alacağım ,bunun yanında da diş ipi alıyım diyorum.

Hiç indirim kodu yok mu bunları yedireceğim? Genelde kodsuz indirimsiz alışveriş yapıyorum :(

• 
Sayfa: önceki 40674068406940704071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.