Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4068. sayfa)

5 sn
331.627
Cevap
8.113
Favori
72.872.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40664067406840694070
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin paylaşıminizdan sonra takibe almışımdır hocam :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

amazon.de
    Walkie Talkie, Walky Talky Telsiz Cihazlar, Çocuklar Yetişkinler için, LCD Ekranlı, 8 Kanallı VOX, Outdoor Oyunları, Çocuklar, Yetişkinler, Kamp Yürüyüşü, Bisiklet Sürme için
    https://www.amazon.de/-/tr/gp/product/B08ZMMXNXD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

380 tl düşüyor. prime yapmama rağmen kargo 11 euro ekliyor. daha düşük fiyata satılmışmıydı?

• bilgin_yener kullanıcısına yanıt

İşbank 265 yansıttı bana.

26 euro civarına gelmişti fakat o gün euro 10 liranın altında idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 23 Eylül 2021; 17:9:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

yurt dışında prime yapsanız da ücretsiz kargodan yararlanamazsınız.

o zaman %50 indirim vardı 26 € idi total fiyatı

• Arkadaşlar Amazon'la alakalı bir durum yaşadım ve canım gerçekten çok sıkıldı. Biraz uzun yazacağım ama yardımcı olabilirseniz beni çok sevindirirsiniz.

@yaptım oldu kardeşimin paylaştığı linkten montu gördüm. M bedeni 310,52 TL olarak görünüyordu. Görünce valideme sordum. O da beğendi sonra kaçırmamak için turuncu butondan 'Şimdi Al' dedim ve sipariş verdim. Tabii bayağı mutlu oldum o fiyata aldığımı düşünerek. Aldıktan sonra sipariş detaylarına baktım ve 997,92 TL'yi görünce nutkum tutuldu. Acaba ben mi yanlış fiyatı görüp aldım diye tekrar ürünün sayfasına baktım hala fiyat 310,52 TL olarak gözüküyor. Bunun ekran görüntüsünü alıp müşteri hizmetlerini aradım. Kendisine durumu aktardm ve ekran görüntülerini mailden istedi ve kendisine ilettim. Sonra aşağıda resmini verdiğim gibi bir mail aldım. Sonrasında da işte size üzüntümü paylaşıyorum...

Arkadaşlar kartta fazla para yoktu ve yaklaşık 1000 TL gibi ciddi bir meblağ para çekildi. Yardımcı olmuyorlar. Ne yapabilirim?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 23 Eylül 2021; 18:9:27 >

• Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

böyle bişeyle bende ilk kez karşılaştım. böyle bişeyle karşılaşmamak için en iyisi her zaman sanal kart kullanmak. bende sepet tutarı +10 tl yüklerim herzaman. site fazla çekmek istesede çekemiyor. umarım kısa sürede çözüme kavuşturulur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bana da ders oldu. Ama anlık bir fırsat görünce sanal kartla uğraşmakla zaman kaybetmek istemedim. Aynı zamanda sanal kartta para olmasa bile ürünü bana 997 TL'ye kakaladılar hocam. Üstelik tekrar ürünün sayfasına bakıp o anda 310 TL olarak teyit etmeme rağmen. İçime sinen de bir mont olmuştu. Canım sıkıldı açıkçası...

• ürünü teslim alırken kapıda reddedersiniz ve ödediğiniz miktar hesabınıza geri iade edilir. neden bu kadar endişelendiniz?

Sipariş iptali yapmıyor mu sistem ? Sipariş iptali olmuyorsa en kötü teslim almadan geri gönderin.

• Öyle yapacağım zaten de yarın Cuma. Haftasonu da paranın yatacağını düşünmüyorum. Bir süre bu yüksek paranın yatmasını bekleyeceğim hocam haksız yere. 310 TL'ye aldığımdan son derece eminim ama Amazon'un umrunda değil. İlk defa bu denli bir hayal kırıklığı yaşadım Amazon'da. @s1LENT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşünenadam07 -- 23 Eylül 2021; 18:34:52 >

sipariş ayrıntılarında ürünü ne kadardan aldığınız bellidir. amazon da sizinle görüşürken o detaylara bakmıştır. belki de son aşamada gözünüzden kaçtı ama sorun olacağını düşünmüyorum ben. dediğiniz gibi çok yüksek dediğiniz miktarın size iade olmasını bekleyeceksiniz sadece.

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Hocam gidip sadece sipariş detaylarına bakacaksa neden ekran görüntüsü istiyor benden? Hayır kanıt istediler attım yardımcı olmuyorlar. Dediğim gibi içime sinen bir mont olmuştu ve bu fiyata aldığım için sevinmiştim. Sevincin kursakta kalması çok kötü oluyor...

Geçmiş olsun hocam. Neyseki telafisi var. Öyle çok büyük kaçmayacak bir şey de değil zaten. Daha iyileri gelir.

Bir dahakine önce alır sonra düşünürsünüz. Buradan telegrama giden linklerde millet ne olduğunu bile bilmeden satın alıyor sonra piyasasını araştırıyor. Muhtemelen sizinle birlikte aynı anda biri daha aldı ama siz saniye farkıyla geç kaldınız.

• Teşekkür ederim hocam. Dediğiniz gibi telegram gruplarına da ışık hızıyla düşüyor paylaşımlar. Hayır ben aldıktan sonra yine 997 TL olarak görsem derim benim aldığım dakika fiyatı yükselttiler ama aldıktan sonra hala 310 TL idi ona sinir oldum. Neyse ne diyelim sağlık olsun...

• Kontrol etmişsinizdir muhakkak ama sarı renk ve M beden seçtiğinize emin misiniz? Bir de 'hatalı çekim oldu' diye değil de 'vazgeçtim, siparişi iptal etmek istiyorum' deseydiniz ekran görüntüsü vb istemezlerdi diye tahmin ediyorum. Kargolanmayan siparişlerin hemen iptal edilmesi halinde para çok hızlı geri yatıyor(du).

• Evet doğru Sarı renk ve M beden aldım. SS'ni paylaştığım mailde de siparişi iptal edilemeyeceğini, kapıdan iade edebileceğimi belirttikleri için kapıma ürünün gelmesini beklemek zorundayım sanırım. Eğer buna benzer bir olay daha yaşarsam dediğiniz gibi yapacağım. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam.

Hocam o mont 10 gün önce bedensiz olarak 310 tl ye satışta idi. Bende mh ne sordum. Xl olduğunu yazmışlardı. Bende beğenmiştim, sizin yazdığınızı okuyunca direk o mont geldi aklıma resmi görünce de yüzüöde bir tebessüm oluştu.

çerezlerden dolayı sizde öyle görünüyorken sistem fiyatı değiştirmiş anlık olarak bu da gayet normal bir durum kargoya verilmediyse iptal edebilirsiniz ya da gelince teslim almadan iade edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünenadam07

Öyle yapacağım zaten de yarın Cuma. Haftasonu da paranın yatacağını düşünmüyorum. Bir süre bu yüksek paranın yatmasını bekleyeceğim hocam haksız yere. 310 TL'ye aldığımdan son derece eminim ama Amazon'un umrunda değil. İlk defa bu denli bir hayal kırıklığı yaşadım Amazon'da. @s1LENT

en fazla 1 gün sonra kartınıza yatar, endişe edecek bir şey yok. muhtemelen ani fiyat değişikliği olmuş, ama anlamadığım şey normalde fiyat değişse bile fiyat koruma durumu oluyordu. çok bekletmiş olabilirsin.

bu tür fırsatları kaçırmamak için genelde ben boş kartla alıyorum, kesin karar verdiğimde ise parayı karta aktarıyorum. 1-2 gün boyunca sipariş iptal olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 23 Eylül 2021; 19:46:55 >

• 
Sayfa: önceki 40664067406840694070
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.