Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3625. sayfa)

5 sn
331.692
Cevap
8.115
Favori
72.888.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36233624362536263627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hele ki teflonlarda çizik varsa direk atin.aman diyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brownness

Ne zamandır düşünüyordum. Daha fazla pahalılaşmadan aldım Amazon üzerinden. Umarım memnun kalırız. Neler yapabiliriz tavsiye ettiğiniz bir yer var mı yemek tarifi konusunda.

Hayırlı olsun daha çok kızım yapıyor biz yiyoruz. Şahane bir şey philips kendi sitesinde bu cihazın oldugu bölümde güzel tarifler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

boşverin beyler tavayı tencereyi. Alın bu asrın mutfak buluşunu patatesinizide etinizinide tavugunuzuda mis gibi pişirin. hatta XXL modelini alıp bütün tavuk kızartabiliyor. bir kaşık yağla sadece biraz pahalı.

https://www.amazon.com.tr/Philips-HD9650-90-Collection-Airfryer/dp/B0767DNSMH/ref=pd_rhf_gw_p_img_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=ZMYZHXVNV7H6ASD8YBRZ

2500 olarak gösteriyor. Fiyat kaçtı siz paylaştığınızda ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• bazen13 kullanıcısına yanıt

Hocam sonra nasıl bir yol izlediniz nasıl sonuçlandı

• Vahamet kullanıcısına yanıt

video cekmistim. Sorun olmadi.

kullanilmamis ama ici acilip tekrar bantlanmis incelenirken ciziilmis urunun fotosunu attiginda yuzde otuzunu iade ettiler

elektronik almamaya dikkat ediyorum. Eger ayni fiyatsa hb den aliyorum. Cunku hb de iade olayi kolay deil.

hee mağazada aynı ise gidip mağazadan alıyorum.

amazon içimize kurt düşürdü bir kere..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 8 Haziran 2021; 8:59:24 >
  • Eskişehirdeyim bugün ilk kez Kolay gelsin ile paketim geliyor. Hep AGT idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

2500 olarak gösteriyor. Fiyat kaçtı siz paylaştığınızda ?

Alıntıları Göster

Biz bunun xxl olmayan modelini 1350 tl aldık şuan o model stokta yok ama şimdiki aklım olsa xxl alır bütün tavuk kızartırdım.

Ben bunu sıcak fırsat diye paylaşmadım aynı fiyattı. Tencere tava muhabbeti yapan arkadaslara önerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 8 Haziran 2021; 10:7:46 >
  • quote:

Demekki amazonda ilerleme var artık giyilmiş donları iade almıyorlar.

Alıntıları Göster

donla mı denize giriyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

donla mı denize giriyorsun?

Alıntıları Göster

Don şort popona giyiyorsun sonuçta belki sen giymedin ama giyipte iade eden kahramanları gördük amazon saçma iade politikası şort epilasyon aletleri bunların iadesi saçmanında ötesinde.

• quote:

Biz bunun xxl olmayan modelini 1350 tl aldık şuan o model stokta yok ama şimdiki aklım olsa xxl alır bütün tavuk kızartırdım.

Ben bunu sıcak fırsat diye paylaşmadım aynı fiyattı. Tencere tava muhabbeti yapan arkadaslara önerdim.

Alıntıları Göster

kardeşim 3-4 sene önce çeyizine 450 liraya mı ne almıştı, hey gidi.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Hocam mesela bu tür çizikli olanlar dahil mi atılacak? Mesela bunun çiziği az.

Yani dünden beridir sorgulamaya başladım. Bugün öğleden sonra zamanımı ayırıp internette ful araştırma yapacağım. Ona göre de evdekileri atıp yenilerini alacağım.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Amazon'da, her 100 TL üzeri alışverişlerde gıda, içecek, bebek ürünleri, kozmetik ve evcil hayvan ürünlerinde 20 TL indirim uygulanıyor. Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Buradan teyzeme maskara aldım, gelen ürünün dış kutusu açık, güvenlik bandı yok, çoğu kullanılmış. Ya arkadaş nasıl insanlar var, şu ürünü kullanıp iade etmiş, Amazon da bunu alıp başka birine gönderebiliyor.

• Arkadaşlar bu sepet aksesuar20 koduyla 185 tl ye geliyor kullanabileceğim başka kod var mı? Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

hocam teflonda çizik olması zararlı değil diye biliyorum sadece teflon yapışmayı engellediğinden o bölgede yapışma olabilir teflon denilen madde şeffaf bir şey sadece kızartma yaptığınızda vs tehlikeli 300 derecede eriyor yağda çok kızdığında 300 ün üzerine çıkıyor o zaman teflon kansorojen oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Hocam mesela bu tür çizikli olanlar dahil mi atılacak? Mesela bunun çiziği az.

Yani dünden beridir sorgulamaya başladım. Bugün öğleden sonra zamanımı ayırıp internette ful araştırma yapacağım. Ona göre de evdekileri atıp yenilerini alacağım.

Dostum fotodan görüldüğü kadarıyla tavanın kaplaması kalkmış ve arkadaşın dediği gibi kullanımı sakıncalı.

Eğer paraya kıyıp iyi bir tava alayım, yıllarca kullanayım derseniz Tefal'in 3 veya 6 kat kaplamalı titanium tavalarını alabilirsiniz. İlk alış maliyeti epey yüklü ancak düzgün kullanırsanız yıllarca sizi götürür.

2018 yılında Tefal Titanium tava seti almıştım. Halen ilk günkü gibi kullanıyorum. Yalnız hangi tavayı alırsanız alın bazı önerilerim olacak.

• Tavayı bulaşık makinesine atmayın.
    • Sıcak tavayı soğuk suyla yıkamayın, tavanın soğumasını bekleyin veya sıcak suyla yıkayın. Sıcak çay bardağı bile soğuk su altında çatlıyor.
    • Tavayı temizlerken bulaşık süngerinin yumuşak tarafını kullanın, tava çizilmesin.
    • Yıkanmış tavaları diğer tavalarla birlikte üst üste koymayın, araya bir bez parçası koyun ki çizilmesinler.
    • Eklemeyi unutmuşum, silikon spatula veya silikon maşa kullanın.

İyi bir tavayı bu şekilde yıllarca kullanabilirsiniz.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 8 Haziran 2021; 14:38:25 >

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 36233624362536263627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.