Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3624. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 90 Misafir (5 Mobil) - 91 Masaüstü9 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.893.814
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36223623362436253626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

haysiyetsizin birisi içini değiştirip iade etmiş

• tolgahan22 kullanıcısına yanıt

Hocam kapalı kutu yapışkanlıydı açılmış olma ihtimali yok ya da ben mi anlamadım bilmiyorum inşaAllah sorun çıkartmazlar siz değiştirdiniz içini diye, kaç milyarlık alışverişim var bakarlar herhalde değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahamet

Amazon satıcısından rode wireless go 2 indirime girmişti 3100 TL aldım kargo gün içinde geldi ama kapalı kutudan 150 TLlik başka marka mikrofon çıktı şoka uğradım hemen aradım yollayın dediler böyle bir şey başına gelen var mı o kadar saçma ki Amazon olmasa satıcı anlarım ama nasıl böyle bir şey olabilir ?

Amazon dan ciddi olarak pahali urun almiyorum. Alirsam da hb den aliyorum ki icim rahat ediyor.

al iste. Hep bi kurt. Ya kullanilmissa vs.

hb de bu olmaz, cunku zorlasan da iade almiyor.

• Vahamet kullanıcısına yanıt

Yapiskan kolay acildi ise iade eden tekrar yapistirmistir ki aynisi basima kahve makinasinda gelmisti.

• İyi akşamlar, masaüstü bilgisayar almam gerekiyor. Kasasız All in One modelleri ile eski usul kasalı bilgisayar arasındaki fark nedir tam olarak?

Oyun oynamak için değil daha çok pdf okumak ve office programları kullanmak amacıyla istiyorum. İnanılmaz güçlü olmasından ziyade ekran kalitesi ve ergonomisi benim açımdan daha önemli.

Bu sıralar takip eden arkadaşlar, fırsat olduğunu düşündüğü ürünü benimle paylaşırsa çok mutlu olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rina24

Şort aldım kumaşını beğenmedim, iade etmek istiyordum. Sipariş sayfasına girip iade talebi yaptım, göndermenize gerek yok paranız iade edilecek yazısı çıktı. Ucuz ürünlerde böyle yapıyorlar sanırım. Gerçekten yollamak istiyordum elimde kaldı bu duruma sevindim diyemem :D

Demekki amazonda ilerleme var artık giyilmiş donları iade almıyorlar.

Böyle ürünleri açarken mutlaka video kaydı alın. Elinizde kanıt olur. Yarın öbür gün böyle değerli şeyler bu şekilde içinden xxx çıkta denilerek iade edilirse amazon bu kadar insiyatifli davranmayabilir

• Giymedim ki denedim. Magazada da deniyoruz aynı şekilde. Ayrıca tüm markalar giysi iadesi alıyor doğal olarak. Sizin kafa başka yerlere gitmis galiba bahsettigim sey sort, don degil :D

• istanbuli İ kullanıcısına yanıt

Az once gaza gelip Lava 26*32 cm olanini aldim 157₺'ye. Gelince gorecegiz bakalim tadi ne kadar etkiliyor Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Ayni fabrikada uretiliyorsa paketlemede karismis olabilir Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Sorun çıkacağını sanmam hocam iadenizi yaparlar

• Dumanus kullanıcısına yanıt
    228 TL olmuş sanki hocam şimdi değil mi? Bende kovalıyordum da kaçtı gibi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BahadirAykt B kullanıcısına yanıt

Yok hocam 157₺ hala. Siz sapli olana baktiniz sanirim.

Benimkisi bu,

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Garanti-amazon ilk kez prime üyesi olana 100 tl ye 40 tl bonus kampanyasından yararlanayım dedim bonus flaştan katıla tıkladım, prime üyesi oldum sonra da alışveriş yaptım. Banka kampanya dahilinde saymadı. aldığım ürünler amazon satıcılı, prime da 30 gün ücretsiz dedi karttan ücret kesmedi o yüzden mi oldu acaba var mı bilgisi olan?

Ek olarak bu amazonda ne zaman bir kampanyadan yararlanayım desem asla yararlanamıyorum. Bu 3 oldu. En iyisi eski usul alıp geçmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Az once gaza gelip Lava 26*32 cm olanini aldim 157₺'ye. Gelince gorecegiz bakalim tadi ne kadar etkiliyor  

Siz benim linke tıklamadınız sanırım ,az daha beni tavayla döveceklerdi, ama hak ettim tabi hem sıcak hem fırsat olan bir yerde öyle link bırakırsan sonuçlarına katlanırsın .Sanırım temsili fotolar aklımı karıştırdı .

Lava ya kefil olmam /olamam, benim fransız lav rengi ömür boyu garantili demir külçem varken.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahamet

Amazon satıcısından rode wireless go 2 indirime girmişti 3100 TL aldım kargo gün içinde geldi ama kapalı kutudan 150 TLlik başka marka mikrofon çıktı şoka uğradım hemen aradım yollayın dediler böyle bir şey başına gelen var mı o kadar saçma ki Amazon olmasa satıcı anlarım ama nasıl böyle bir şey olabilir ?

Lpn etiketi var üstünde iade olduğu zaten belli

• Ne zamandır düşünüyordum. Daha fazla pahalılaşmadan aldım Amazon üzerinden. Umarım memnun kalırız. Neler yapabiliriz tavsiye ettiğiniz bir yer var mı yemek tarifi konusunda.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36223623362436253626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.