Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2851. sayfa)

5 sn
333.567
Cevap
8.139
Favori
73.246.409
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1595 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28492850285128522853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asics kadın kar botları 99 TL, en uygun 199 başka sitelerde.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • niketnac kullanıcısına yanıt
    Aldım ama hıyar da çıkabilir :)
  • Yurt dışından, geç gelecek sanırım. Ek ödeme çıkarırlar mı veya tahmini ne kadar çıkar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hiç bilmiyorum gerçekten...
    Birisi sallamış gibi hocam. Bu nasıl firma adı böyle :) amazon satıcılı olsa kesin gelirdi.
    Ek ödeme çıkabiliyor mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: agra3000

Aldım ama hıyar da çıkabilir :)

Hep beraber hıyar iade ederiz Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

gerçekten çok ucuz da bu tip cihazların bu fiyata satılması garipAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Maceraya gerek yok ben almadım.

Boş zamanı olan ve macera arayan alabilir.
    Amazon mağdur etmez hıyar da çıksa iade edersiniz en fazla. Ama Gümrük işlemleri evrak vs işleri canınızı sıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 28 Şubat 2021; 1:37:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Birisi sallamış gibi hocam. Bu nasıl firma adı böyle :) amazon satıcılı olsa kesin gelirdi.

Bilmiyorum, firma adını gördüm ama amazon olunca güvendim. böylesi bir terslik olursa ilk olur ya da amazon arkamızda durur herhalde

yurt dışı da yazmıyor sayfada bence satıcıya yaz bakalım ne diyecek

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla gümrük vb işlemleri amazon yapıyor. Amazon almanyadan alan arkadaşlar o şekilde olduğunu söylediler.
  • agra3000 A kullanıcısına yanıt
    Firma Çin kökenli gibi duruyor. Farklı olabilir diye gümrük işlemlerinden bahsettim. Belli olmaz yani firma ismi güven vermiyor.
  • KAIYAN Multimedya Projektörü, Ev Sineması Projektörü, Taşınabilir HD Projektör, Evde Kullanım için 1920 * 1080 Çözünürlük, HDMI/AV/USB/TF Ev Sineması WiFi Projektör 30 W 40 Ansi Lümenhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08L4KFLZM/ref=cm_sw_r_cp_api_i_QJM1H474K26TVJJ0W2D4?_encoding=UTF8&psc=1
  • Çok satan projeksiyon cihazlarında ilk dört sıranın üçü bu markaya ait
  • Adamlar bütün tuşlara basıp adres yazmış sanırım:D İsim kısmına hiç girmiyorum bile:)

• Bu firma gibi ismi adresi olan başka firmaya ürün orijinal mi diye mesaj attım ing olarak cevap geldi ve ürün resmi
    Sonra ürün fiyati zamlandi

• satıcı gerçek gibi amazon ispanyada da ürün satıyor. ama gönderceğini sanmam beklemye uğraşmaya değmez.

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Diğer renkleri 840 tl, dayanamadım ikisindende aldım. Birazda hıyar yiyelim😀
  • agra3000 A kullanıcısına yanıt

Satıcı Amazon değilse gümrük işlemlerini siz yapıyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 28492850285128522853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.