Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2852. sayfa)

5 sn
331.623
Cevap
8.113
Favori
72.872.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28502851285228532854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi ihtimalle adam euro işaretiyle tl işaretini karıştırmış olabilir:) mümkün değil bu fiyata normalde. Heyecan verici bir bekleyiş olacak...
  • maligezgin kullanıcısına yanıt

prima üyesi olursan yada öncelikli pahalı kargoyu seçersen bölgene göre agt yada kolay gelsin ile gelir tavsiyem varsa kolay gelsin kargoyu seç, tabi bölgene o getiriyorsaAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  zaten kurulum için servisi araman gerek sorun varsa belli olur iadesi sorun olmaz

• niketnac kullanıcısına yanıt
    Pek güven vermiyor sıkıntı çıkabilir ama aksiyon olsun bakalım en kötü para iadesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

KAIYAN Multimedya Projektörü, Ev Sineması Projektörü, Taşınabilir HD Projektör, Evde Kullanım için 1920 * 1080 Çözünürlük, HDMI/AV/USB/TF Ev Sineması WiFi Projektör 30 W 40 Ansi Lümenhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08L4KFLZM/ref=cm_sw_r_cp_api_i_QJM1H474K26TVJJ0W2D4?_encoding=UTF8&psc=1

Bu projeksiyon için çözünürlük bilgisi 272 olarak girilmiş, lamba niyetine alınır başka işe yaramaz.

Diğeri de buna benzer mi diye inceledim, fiziksel çözünürlük 720p demiş ama bir şüphe aldı şimdi. 480p olsa bu fiyata ona da razıyım.

artılar:

En çok satılanlarda bir numara

Amazon

Fiyatı ve yazan özellikleri

Eksiler:

Firma adı değişik ve adres farklı

Diğer ürünü sıkıntılı (272p)

Yurt dışı ama yurt dışı bilgisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• niketnac kullanıcısına yanıt
    Tahminen ilanı veren adam bu kadar uğraşmadı ürüne :) teşekkürler
  • bu akşam 36 tl'ye lotto ayakkabı aldım (38 nr).

buna da vereyim 80-100 tl. ama hiç elim gitmiyor.

bilemedim.

• agra3000 A kullanıcısına yanıt

sepete atınca ne gümrükle ilgili bir şey var nede kargo bunda gariplik var böyle olmamalı teslimat alttaki gibi yazıyor ama amazon işi halleder hakkında bir yazı yok.

Bir teslimat seçeneği belirleyin:

ÜCRETSİZ Standart Teslimat - Teslimat Tarihi: 25 Mart Perşembe - 6 Nisan Salı

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Ürün Aliexpress link;
    TRY 710.98 17%OFF | TOPRECIS T7 720P projektör yüksek çözünürlüklü LCD projektör Beamer ev sineması telefonu aynı ekran kablosuz WiFi LED Video film projektör ab abd
    https://tr.aliexpress.com/item/4001226624668.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60034924430&tt=MG&aff_fsk=_uzZwED&aff_platform=default&sk=_uzZwED&aff_trace_key=10b9193ed47e4b4abc3ee9b8f155f1b0-1614467259820-01958-_uzZwED&shareId=60034924430&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=09972e1e917e42c4becf07bf715f84f8

Ürün inceleme link;
    https://www.youtube.com/watch?v=W8GP-_TATIE&feature=youtu.be

Hakkımızda hayırlısı ☺️ eğer gelirse sorunsuz efsane olur. 2021 en iyi sıcak fırsatları ilk 5e girer. Bekliyoruz Amazon ⏳

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    ücret de dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sepete atınca ne gümrükle ilgili bir şey var nede kargo bunda gariplik var böyle olmamalı teslimat alttaki gibi yazıyor ama amazon işi halleder hakkında bir yazı yok.

Bir teslimat seçeneği belirleyin:

ÜCRETSİZ Standart Teslimat - Teslimat Tarihi: 25 Mart Perşembe - 6 Nisan Salı

kargo konusunda ücretsiz olduğu belirtilmiş ama yine de netlik yok, soru işareti gitmiyor. İnternette ürün ile ilgili bir inceleme ben bulamadım

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Böyle birşey buldum, teslimat ücreti dahil diyor.

Satın aldığınız ürünün durumu ve zamanında teslimi Amazon A'dan Z'ye Garanti Koruması kapsamında güvence altına alınır.

Amazon.com.tr web sitesindeki bir Amazon satıcısından ürün satın alan müşteriler teslimat ücretleri dahil olmak üzere alışveriş tutarı için 5.000 TL’ye kadar para iadesi alabilir.
  • siparişi verdik bakalım 25 mart 6 nisan teslim gözüküyor
  • Benzer bir alışveriş yapan biri varsa gün içinde aydınlatır bizi. Duruma göre iptal ederiz..

İptal süresi ile ilgili bir kısıtlama oluyor mu bu tür alışverişlerde?

• @niketnac amazon tr aracılığıyla yurt dışından aldığım için yazdım son aşamada böyle olmuyor gümrük vergisi artı kargo ekleniyor bunda bir iş var benden söylemesi örnek alt resimdeki gibi olmalıAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

@agra3000

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

@niketnac amazon tr aracılığıyla yurt dışından aldığım için yazdım son aşamada böyle olmuyor gümrük vergisi artı kargo ekleniyor bunda bir iş var benden söylemesi örnek alt resimdeki gibi olmalı 

@agra3000

Evet hocam ben de işte aynen buna benzer bir ekran bekledim. Hatta sipariş ekranındayken bu pencereyi açıklayan bir yazı vardı. Ama şimdi durum bu.

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Bunda satıcı Amazon olduğu için gümrüğü peşin hesaplayıp alıyor yurtdışından satıcı olanlarda ise gümrük hesaplamıyor, muhtemelen gümrüğü daha sonra ilave olarak ödüyorsun. Her ne kadar ben başka bir ürün için yurtdışı satıcısına gümrük ödemesi olacak mı dediğimde hayır sadece ekranda görünen denmiş olmasına rağmen bunda (eğer gelirse) gümrük ayrıca ödenecektir.

• Uyduk şeytana bakalım. Gönderirse gümrükle beraber en fazla 120'ye gelir.

Ek: "Amazon Mağdurları" başlığını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 28 Şubat 2021; 2:34:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de bir adet sipariş verdim. Bakalım ne olacak. Fiyat önemsiz bir meblağ. Üründe wifi yok. Gerçi gelse de nerede kullanırım:)

• Ya bu projeksiyon markası bile var mi yok mu belirsiz çok garip gerçekten hahahaah
  • 
Sayfa: önceki 28502851285228532854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.