Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

19 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 44 Misafir (26 Mobil) - 26 Masaüstü37 Mobil1 iOS21 Android
5 sn
66.777
Cevap
3.173
Favori
15.229.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6987
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3173
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1000 mesaj) mito1172 (725 mesaj) TulparHAN (678 mesaj) rasiTR (626 mesaj) yedikeresekiz (405 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40483 mesaj) Mobil (14341 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (4242 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (1343 mesaj)
  • @
587 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    427 Mesaj

Bu kadarına yuh artık fotoğrafı paylaştiniizmi Amazon ile, bu kadar şikayet olduğuna göre haberleri vardır herhangi bir önlem veya uyarı yapıyorlarmı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    realistspary kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6531 Mesaj

Teşekkür ederim hocam, taksit olunca dayanamadım, umarım sorunsuz gelir ürün
    |
    |
    antique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    983 Mesaj

İcinde Lav Serisi Cam saklama kapları vardı.

Sağlam çıkınca uğraşmadım açıkçası.

Kurye arkadaş da bize bu şekilde ulaştı dedi kendisi de şaşırmıştı. Sanırım kolu büyük ve içindeki kutu ağır ve küçük olunca parçalanmış.

Diğer yandan AGT bunu genelde yapıyor. Kolaygelsin de kutular temiz ve deformesiz gelirken, AGT de çok daha kötü durumda ulaşıyor.
    |
    |
    ellez78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5833 Mesaj

Bundan bende de var gayet memnunum fakat hızlı şarj yok. En azından 18 watt QC 3.0 desteği yok.

|
    |
    crazydange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Agtyle sorun yaşamadım ben hiç ama çalışanlar serbest de olsa üstünde agt yazan bir tişört falan bastırsalar da kargocu oldukları belli olsa. amazondan verdiğim ilk 5 6 siparişte güvenlik içeriye almamış adamı sonra gittim konuştum da öyle içeri girebildi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

İcinde Lav Serisi Cam saklama kapları vardı.

Sağlam çıkınca uğraşmadım açıkçası.

Kurye arkadaş da bize bu şekilde ulaştı dedi kendisi de şaşırmıştı. Sanırım kolu büyük ve içindeki kutu ağır ve küçük olunca parçalanmış.

Diğer yandan AGT bunu genelde yapıyor. Kolaygelsin de kutular temiz ve deformesiz gelirken, AGT de çok daha kötü durumda ulaşıyor.

AGT daha amatör çalışıyor çünkü. Çalışanlar kendi araçlarıyla dağıtım yapıyorlar. Ve çoğu binek araba. Arabanın kapasitesinden fazla koli alinca ve üstütte koyunca ezilme yırtılma herşey olur. Geçen ay bana kargoyu getiren arkadaş şoförün yanında oturuyordu ve kucağında koli vardı, düşünün yer kalmamış arabada koyacak.

Ben Kolay Gelsin den oldukça memnunum hep aynı arkadaş getiriyor kargoları. Kibar ve işini iyi yapan insanlar.

• Yüzbaşı
    384 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tyll

kedisi olanlar;

https://www.amazon.com.tr/dp/B07T9BTY7N/ Bestpet Soslu Dana Etli Konserve Kedi Maması 400 Gr 6,79

son 2 ürün

tavuklu https://www.amazon.com.tr/dp/B07TBCT5N3 son 1

😤😤😤😤😤😤😤nasıl kaçırmışız :( iyi fiyatmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj
    Kolay Gelsin Pazar günleri dağıtım yapıyor mu ?
  • Yarbay
    6531 Mesaj

Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüm. Amazon Türkiye aracılık yapıyor amazon almanya satıyor, 30 gün iade hakkı var ve ürün bozulduğunda muhattap Türkiye distribitörü değil ama amazon garantisi bulunmakta. Ürün bozulursa 2 yıl para iadesi var dedi müşteri hizmetleri. DHL ile iade-garanti kapsamında iade süreci ilerliyor. Alan tüm arkadaşlara hayırlı olsun. TR fiyatının oldukça altında bir ürün.

|
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    322 Mesaj

Bana hiç pazar günü gelmedi. Cumartesi geliyor ama.

|
    |
    Vendetta29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Aynen hocam cumartesi geliyor ama merak ettim pazar günleri gönderme şansları olur mu diye, teşekkürler
    |
    |
    taffytaffy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2197 Mesaj

Kolaygelsin’in sitesinden takip edilebiliyor teslimat zamanı.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

Hocam amazonda tahmini pazartesi yazdığı için merak ettim yarın için teslim edilebilir mi diye aradım, edilebilirmiş pazar yada pazartesi teslim edilir denildi.
    |
    |
    freedom77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2197 Mesaj

👍🏻
    |
    |
  • Yüzbaşı
    655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Arkadaşlar bir sorum olacak. Şu an ne mobilden ne pc'den amazon üyeliğine giriş yapamıyorum.

"Bir sorun oluştu. Şu anda bir telefon görüşmesi üzerinden OTP sağlanamıyor. Lütfen 10 dakika bekleyip tekrar deneyin. Bu mesajı almaya devam ederseniz kısa mesaj gibi farklı bir yöntem deneyin;

İki Adımlı Doğrulama. Kodu nasıl almak istediğinizi seçin
    XXX ile biten numaradan beni arayın. Kodu gönder." yazıyor ve öylece kalıyor. Ne yapmalıyım sizce?

Hocam bu problemi çözdünüz mü acaba bende giriş yapamıyorum şifremi değiştim giriş ekranında kod gelmiyor kaldım öyle

|
    |
  • Yüzbaşı
    752 Mesaj

getirenler sürekli değişiyor benimde 6-7 parça ürünüm olan bir siparişim vardı kolinin biride ağırdı adam telefonla aradı abi motorsikletim var getiremiyorum araban var mı gelip alabilirmisin diye düşünün yani o derece amatör bir çalışma.

|
    |
    taffytaffy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Bağımsız soruyorum iade aşamasında, satın almada ödenen gümrük vergisi ne oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prens_ipsiz -- 16 Ocak 2021; 16:58:5 >
    |
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6531 Mesaj

Onu bilmiyorum hocam. İade olacağını düşünüyorum.
    |
    |
    prens_ipsiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    20 Mesaj

Bunun cevabını deneyimleyen arkadaş var mı ya? Harbiden Germany üstünden ürün aldık beğenmedik, küçük geldi. İade ederken gümrük vergisi kaçar mı?

Hatta amazon.es amazon.it üzerinden de sipariş verilebiliyor. Buralarda ödenen gümrük ziyan manasına mı geliyor iadede acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prens_ipsiz -- 16 Ocak 2021; 17:1:17 >
    |
    |
    bilgennyk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: albati

Bundan bende de var gayet memnunum fakat hızlı şarj yok. En azından 18 watt QC 3.0 desteği yok.

Hocam benim telefon max 10W alıyor o yüzden bende sorun olmadı fakat sizin telefonu desteklememiş olabilir elbette.

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.