Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2579. sayfa)

5 sn
330.867
Cevap
8.109
Favori
72.682.976
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25772578257925802581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar bence su kutu koli muhabbetinden vazgeçin artık. Onlarca kitap siparişi arasında ilk kez sadece kargo poşeti ile 2 kitap geldi. İkisi de soğuk ya da nemden kabarmış maalesef.
    Evet tek tek kargolamak saçma belki ama özellikle kutularla ürünün gelmesi bence zaruri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B084PTGSD6?m=A1UNQM1SR2CHM

Dip fiyat arkadaşlar, Exynos ısınsa bile en kötü iade etme hakkınız var Amazon sattığı için.

• Satıcı amazon : Xiaomi mijia android tv box akıllı lazer dlp bu hafta içi 3300,3490 fiyatlarındaydı. Şimdide 3995 olmuş niye bu kadar amazon oynuyor fiyatla bilen varmı amazon neye göre arttırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermayuha -- 16 Ocak 2021; 21:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanizmirli

Bu markanın yapbozlarının Özellikler ve ayrıntılar kısmında"Kayıp parça desteği yok" ibaresi var. Sona doğru gelindiğinde hüsrana uğratabilir. 500 adetlerde bile eksik çıkabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

Ya arkadaşların dediği gibi home theater amfi (avr) alacaksınız, ya da otomobil ses sistemi amfisi + çalıştırmak için 12-13.8v 40A güç kaynağı. Veya dış görünüşü avr gibi olan ama avr kadar özelliği olmayan stereo amfi. Z5500 veya z906 amfisine bağlarsanız amfiyi zorlaması muhtemel hatta yakabilirsiniz de. Pm attım.

Hocam peki bu hoparlöre göre amfi ne uygun olur 2.el olrak ?

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat.. yılbaşından hemen önce trendyoldan 5400 e note 10 almasaydim, bunu yapıştırırdım.

Şimdi diyenler olacaktır, S20 daha iyi telefon diye ancak, orijinal note dan beri note kullanan birisi, başka telefon kullanamaz :))

Kalem kalem diye ölmüyorsanız, alın geçin bu telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam peki bu hoparlöre göre amfi ne uygun olur 2.el olrak ?

Alıntıları Göster

Sahibindende ilgili kategori burası bir bak istersen, ama eli yüzü düzgün tanınmış bir markanın 2. eli bile hoparlörden daha fazla tutacaktır.

https://www.sahibinden.com/amfi-ev-muzik-sistemleri?sorting=price_asc

Ya da dediğim gibi otomobillerde kullanılan amfi + güç kaynağı alacaksın. Bende magnat monitor supreme 1000 var kenwood kac 8452 ye bağlı, amfiyi de 12v 40A güç kaynağı ile besliyorum.

Şu da var, evde otomobil amfisi kullanmak hiç estetik olmuyor doğal olarak, ben de tv sephasının arkasına sabitleyerek görüntü kirliliğini kaldırdım. Orada işini yapsın gözüme görünmesin yeter Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 16 Ocak 2021; 23:49:38 >

• s20'yi verip s21 almak isterseniz 6500 TL'ye sayıyor Samsung. S21 alacak varsa değerlendirsin. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 16 Ocak 2021; 22:48:36 >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07CZG1HGP/

Under Armour UA PURSUIT OF VICTORY Kısa Kollu Tişört Erkek T-Shirt
    Small beden 41.47 lira. Bir tane kalmış, M bedeni giyene de olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kaça satıldı acaba stokta kalmamış
  • cecoti kullanıcısına yanıt

5790,10 TL, daha sonra 5843,10 TL`ye çıkarıldı hocam. Samsung TR stokları Amazon`a sürekli gönderiyor, teklif yenilenir büyük ihtimal.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

Yanmaz hocam, z906’ın uyduları 4 ohm bu hoparlörler 8 ohm, yanmayı bırakın aksine daha az güç çekecekler orjinal hoparlörlere göre. Tek eksik ses şiddeti olarak orjinale göre biraz daha düşük kalacaklar ama o da çok önemli değil benim için.

ses kalitesi olrak z906 gibi ise boşuna aldık o zaman bu hoparlörleri

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Ben böyle bir şey ifade etmedim ki ne demek istediğinizi anlayamadım açıkçası? Konuya yazdığım birkaç mesajı tekrar özetliyorum; bu cihazlar amfi olmadan çalışmaz ama elinizde z906 vb (teknik özellikleri uyumlu olan yani 8-6-4 ohm değerlerine sahip amfiler ama en iyi performans 8 ohm’da alınır hop’ler 8 ohm olduğu için) bir cihaz varsa bu hoparlörleri kullanabilirsiniz. Z906’nın uyduları müzik dinlemek için üretilmemiş zaten ama bu hop’leri takarsanız stereo olarak çok daha kaliteli bir müzik dinleme imkanı sunar size. Elinizde hiç amfi yoksa da ya bir tane edineceksiniz ya siparişinizi iptal edeceksiniz ya da alıp satacaksınız yani başka seçenek yok. 🙂
  • prens_ipsiz kullanıcısına yanıt
    Gümrük vergisi dahil iade ediliyor bizzat deneyimlerimden biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 25772578257925802581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.