Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2180. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 86 Misafir (8 Mobil) - 87 Masaüstü11 Mobil2 iOS6 Android
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.892.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21782179218021812182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıklamada 2 parça diyor kapak ve kavanoz olarak düşünürsek iki parça ediyor yani tek gelir diye düşünüyorum
  • Xanthochroid kullanıcısına yanıt
    Parca adedince 2 yaziyor ama iki farklı senaryo var bu durumda ya 2 kavanozu kastediyor ya da kapak ve kavanoza iki parça diyor
  • fthbsbg F kullanıcısına yanıt

ürünün alt kısmı cam mı plastik mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konserve kavanozu varken bunları almakta ne bileyim🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXIN

Bu mesaj silindi.

Kapak ve kavanozdan oluşan 2 parça olma olasılığı hiç düşük değil

• Hocalarım. Maalesef geri dönüş olmadı. Sadece 1 arkadaş yazdı . Ama sonuca ulaşamadık. O yüzden tekrar yazmak istiyorum

Yaklaşık 2 ay önce yaşadığım talihsiz bir kaza sonucu sol bileğimi incittim. Ve çekilen mr sonucunda sol bileğimde TFCC denilen, nadir oluşan ve iylesmesi oldukça sıkıntılı olan bir doku yırtıgi tespit edildi. Ve ne acı ki bu sakatlığın aynısını 2 sene önce sağ bileğimde de spor esnasında yaşamıştım.

Ne tesadüftür ki bu nadir sakatlık her iki bileğimde de beni buldu. Ve afedersiniz ama spor yaşantımı zedelemekle beraber, hayat kalitemin içine etti. Sağ bileğimde ne yaşadığımı ne siz sorun ne ben.

Bu sakatlık için çok faydalı bir ürün olduğu söylenen bir destekleyici var.. Sağ bileğim için zamanında alamadım. Çünkü fiyatı maddi olarak beni aşıyordu. Ayrıca Türkiyede de bulunan bir ürün değil. Sadece Amazonun Avrupa ve abd sitelerinde vardi. Ama tükenmiş. Bunu Türkiyeye nasıl şekilde getirir ve nasıl temin ederim bilmiyorum. Her iki bilek için de almayı düşünüyorum. Acaba yurtdisinda yaşayıp da şu ürünleri biraz uyguna almamda yardımcı olabilecek var mıdır? Bunu nasıl getirebilirim değerli arkadaşlar. İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum

Ürün şu

https://www.amazon.com/WristWidget-Patented-Adjustable-Triangular-Fibrocartilage/dp/B0056PQV2K?ref_=d6k_applink_bb_marketplace

• 1 adet gelirse iade ederiz sıkıntı yok fazla dert etmeye gerek yok
  • X Ray SF kullanıcısına yanıt
    Ürünü ilk paylaşan arkadaş başka sitlerde 59 lira demişti, bilemiyorum, fırsat olabilir

• mitescere kullanıcısına yanıt

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B084G4WCD4

1 hafta öce 130 civarı idi. Şimdi 87,60 TL

Asics, Unisex-Yetişkin, Sports Bag S, Spor Çantası, Siyah (Siyah), 55X25X20 Cm 

• antireis A kullanıcısına yanıt

Evet sonrasında benimde içime kuşku düştü :) Olabilir bakalım ne çıkacak? Ama atıyorum tükenmez kalem alınca, parça adedi 2 yazılmıyor. Buna rağmen tencerelerde de bir kapak ve bir gövde iki parça olarak satılıyor :) Ben almadım ama alanlara ne çıkacak merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Kapak ve kavanozdan oluşan 2 parça olma olasılığı hiç düşük değil

Alıntıları Göster

İkili kavanoz şeklinde satılıyor bu ürünler. Tek kutu içinde iki kavanoz şeklinde, altı cam kapaklar plastik.

• Karnivor84 K kullanıcısına yanıt

Varsayımlara göre konuşmak yerine ürün model numarasını aratırsanız her yerde 2 li olarak satıldığını görebilirsiniz.

• deepzelan kullanıcısına yanıt

Led mi içi veya içinde ampulü var mı?

• Karnivor84 K kullanıcısına yanıt
    Ahahaha kahkaha attım hocam, Allah da sizi güldürsün. Yalnız mantık doğru

• albati kullanıcısına yanıt

nikel kadyum hocam tamam oydu doğrudur:D asıl cevabı alamadım. güzel ev için bi matkap şarjlı? delme takma çıkarma her türlü işi yeterince ypaabilecek bi ürün?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

bu sefer kaçırmadım  

• Mi stickde tekrar stoklarda, kodla beraber 209'a düşer. Bedava.

• biyikliadam kullanıcısına yanıt

ben bunun normal versiyonunu aldım bf'de 398 tl'ye yani depolama arşiv işleri için ideal, wd my passport ultra serisini kullandınız mı bilmem ama malzeme kalitesi o kadar iyi değil ama dediğim gibi arşiv depolama işleri için fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum zaten hdd depolama denilince akla ilk wd ve seagate geliyor

sadece ve sadece bu hddleri bir yerden düşürmeyin çünkü amazonda ki yorumlarda o kadar cahil yorumlarla karşılaştım ki adam hdd'yi elinden düşürmüş hemen bozuldu diye 1 yıldız vermiş. bu arkadaşlar hdd'nin ne olduğunu bildiklerinden emin değilim çok narin dikkatli muhafaza etmeniz gerek. elinizden bir düşerse çöp olur benden demesi

• 
Sayfa: önceki 21782179218021812182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.