Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2182. sayfa)

5 sn
331.407
Cevap
8.112
Favori
72.819.090
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hâlâ stick mi alsam box mu alsam karar veremedim 

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Eyvallah, batı yakasında değişen bir şey yok, güncellemeler geldikçe tıkanmaya başlar, sürekli bir şeyler siliyorum zaten bir şeyler yüklemek için, hariciye de pek bir şey aktarmıyor ama işte alternatif pek yok netflixi iki firma domine ediyor, xaomi ve apple. yerlerinde saysınlar bakalım.

• Omara kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle box alın stick aldım 2 ay önce memnun değilim şimdide box aldım umarım hayal kırıklığı yaşamam
  • Bir ürün vardı 55 TL zamlandı . Acaba tekrar düşer mi burdan alayım mı bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. işe yaradı.
  • nistel11 kullanıcısına yanıt
    Stick sahibiyim box alın.
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt

Hocam 134 e aldım aradığım bir üründü. Evde kapsül kahve ciddi bir maliyet olmaya başladı. Bakalım bu ürünün tadı nasıl olacak.

Tv 4k ise box al ileri yatirim icinde box al bence box al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilentL -- 21 Aralık 2020; 17:24:2 >
    Mi box s al
  • Dünkü gibi bir indirim olursa tabu xl ve monopoly de almayı düşünüyorum

Yalnız tabu da XL olmasına gerek var mı bilemedim. Çizerek anlatma yada ordaki oyuncakla anlatma çok keyifli olmaz sanki, normal tabu daha mı iyi, var mı fikri olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sodostre -- 21 Aralık 2020; 17:47:18 >
  • Hediye kartı ile almaya çalıştığımda amazonapp kodu çalışmıyor varmı yardım edebilecek
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
    Salonda mi box s var, odama tivo stream 4k düşünüyorum. 500 tl ye geliyor amerikadan herşey dahil.

Şuan için mi box s daha makul ama 👍 usb çıkışı ve 3.5 mm jak girişi için bile alınır.

Ethernet dezavantajı var ama 389(30tl kod ile 359tl) sayesinde tr pazarında 110 tl ye 2.0 ugreen usb ethernet hub ile yine tr pazarında zirvede görüyorum f/p açısından 👍
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepzelan

28 lira civarlarında satılmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dert Sahibi kullanıcısına yanıt

Güzel fiyata yakalamissin hocam.Mibox olmasa bende alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nistel11 kullanıcısına yanıt
    Bende daha bugün mng kargoya iadeye verdim sticki 😂 wifi stabil çalışmıyordu. Mi box s en iyisi şuan için 1.5 aydır kullanıyorum ufak tefek problemleri var ama aç kapa ile düzeliyor. 389/359 tl ile bal kaymak...
  • PC hem monitöre hem de yan taraftaki 46 inch TV'ye bağlı. Mi box almamam bana 359 lira tasarruf ettirir ama almamın bir getirisi olur mu? PC'nin harcayacağı elektrikten kurtulmanın dışında başka bir şey gelmiyor aklıma.

Bir soru daha. Eğer Amazon bakiyesi ile alırsam ve ürünü iade edersem iade illa ki Amazon hesaba mı geliyor yoksa istersem bedeli karta isteyebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outofnick -- 21 Aralık 2020; 17:29:56 >
  • https://www.amazon.com.tr/Alfais-4502-%C3%87o%C4%9Falt%C4%B1c%C4%B1-%C3%87oklay%C4%B1c%C4%B1-Switch/dp/B07HJ1GWS2/ref=zg_bs_15427857031_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=SXSHT1F6Q0SDRJQCNZJZ&smid=A1UNQM1SR2CHM&ie=UTF8&th=1&utm_source=spydrop bu ürün mi box için ethernet sorununu çözer mi acaba? Fiyati uygun 9.99 fiyati var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilentL -- 21 Aralık 2020; 17:29:28 >

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

İkisi de tekrar stokta. Almak isteyen kaçırmasın. Mi box kaptım bir tane.

• Crocs Crocband Flip Unisex Yetişkin Parmak Arası Terlik

Pepper White 45/56 -- 74.90 -- Son 1 Adet

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01HQANIK0/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1

Ben çektim bir tane.

• 
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.