Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
51.618
Cevap
2.836
Favori
12.441.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6355
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 34
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2836
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (901 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (452 mesaj) ŞAKACI (379 mesaj) zknmr (357 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29964 mesaj) Mobil (11755 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3530 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
458 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    102 Mesaj

Ne çabuk bitmiş. İhtiyacım da vardı. :-(
    |
    |
    albati kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj

Ok o kısmını anladım. hesap özetinde diyor ki ürün bedeli + Kargo+ ithalat ücreti depozitosu olarak toplam ücret ödemesi var. Ürün gümrüğe geldiğinde vergi miktarı ürün bedeli miktarına göre belirlenecek değil mi? İthalat depozitosu gümrük vergisinin iki katı gibi bedel çekmiş olacak benden. Ürün gümrüklendiğinde gümrük ücreti verdiğim depozitodan kesilip gerisi benim kartıma iade olur mu? Yoksa ne ödediysem kalıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ÇıkarımSenleHerYola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CZG9ZRJ?psc=1

Puma Unisex Yetişkin Turin Ii Sneaker 366962 - ₺135,65

40-41-42-43-45 numara.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

AMD Ryzen 7 2700 @ 4.2 GHz | Palit RTX 3070 GameRock OC | MSI B450 Tomahawk | FSP Aurum 1000W 80+ Platinum
    XPG D30 16GB | Sabrent 500 GB NVMe | JD 480 GB SSD | Seagate 2TB Barracuda | XIGMATEK Overtake | Cooler Master LC240E RGB
    Razer Blackwidow Elite | Razer Mamba Wireless | Razer Goliathus Extended | Corsair Void Pro RGB | Xbox One Controller
    Steam
  • Yarbay
    9641 Mesaj

43'ünü alayım diyorum, sepete eklemiyor. İlginç.

|
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yüzbaşı
    506 Mesaj

Tükendi, arttı fiyatı.

|
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İşin ilginci bu ihtimale istinaden farklı tarayıcıda girdim, yine var gözüküyor. O numaradan bir tane vardı gerçi, satılınca site utancından bu gerçeği açıklamada sıkıntı yaşıyor galiba.

|
    |
    koalaxy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    222 Mesaj

Ayex Sony A6500 İçin Ax-A6500 Battery Grip + 2 Adet Np-Fw50 Batarya ₺410,52

https://www.amazon.com.tr/A6500-Ax-A6500-Battery-Np-Fw50-Batarya/dp/B07RBX45N

|
    |

Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    biyikliadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    435 Mesaj

paketi açılmış tlf yolladılar alışveriş yapmam mediamarketten. amazondan ilk defa alışveriş yaptım gayet indirimli ürünler aldım forum sayesinde. paketlemeleri gerçekten kaliteli zarar görmesin diye.

|
    |

Orijinalden alıntı: efsane_26

Ok o kısmını anladım. hesap özetinde diyor ki ürün bedeli + Kargo+ ithalat ücreti depozitosu olarak toplam ücret ödemesi var. Ürün gümrüğe geldiğinde vergi miktarı ürün bedeli miktarına göre belirlenecek değil mi? İthalat depozitosu gümrük vergisinin iki katı gibi bedel çekmiş olacak benden. Ürün gümrüklendiğinde gümrük ücreti verdiğim depozitodan kesilip gerisi benim kartıma iade olur mu? Yoksa ne ödediysem kalıyor mu?

Hocam amazonla konuştuğumda tahminiden fazlası çıkarsa ücret almıyoruz az çıkarsa iade ederiz o kısmı dediler

Siz yine de oradaki kargo dahil fiyatı satın alma fiyatınız olarak baz alın + sına - sine karışmadan o fiyata kafanız rahat olur

|
    |

HER ŞEY BİTER HATIRALAR KALIR , SİZE HER MAYIS BİZİ HATIRLATIR.
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Canlı destek var mı amazonda?

var müşteri hizmetlerine tıkladıktan sonra beni arayın sohbet falan çıkıyor otomatik aranıyosun tuşlama yapıyosun hemen de bağlanıyor

|
    |
    delgado12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HER ŞEY BİTER HATIRALAR KALIR , SİZE HER MAYIS BİZİ HATIRLATIR.
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj

Arkadaşlar amazon satıcılı ürün ilk kez mng ile gönderilecek. eğer kargo hasarlı gelirse, getiren elemana iade edebiliyor muyuz yoksa amazon siparişlerim sayfasından iade işlemi başlatarak mng şubesine mi gitmemiz gerekiyor yardımcı olur musunuz

İade işlemini başlatmanız gerekiyor. Ancak kargo görevlisi arkadaşın beklemesini rica edip iade işlemini hemen telefonla ya da yazışarak başlatıp iade kodunu arkadaşa verirseniz oluyor mu, bilemiyorum. Bana sorarsanız olmaz. Kargoyu teslim etmekle görevli arkadaş ile kargoyu teslim alarak gönderinizi/iadenizi yapan arkadaş aynı işi yapmıyor.

|
    |
    Saul Goodman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9641 Mesaj

Amazon dışında firmadan aldıysanız buna net yanıt veremeyiz. Amazon iadeleri 7-10 gün içinde yapıyor. Genelde bu kadar uzun sürmüyor.

|
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 5 dk bile olmadı ya. Trendyol'da daha ucuza buldum hemen iptal edeyim dedim. Neyse bekleyeceğim mecbur. Teşekkürler.
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1052 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Saul Goodman

Arkadaşlar amazon satıcılı ürün ilk kez mng ile gönderilecek. eğer kargo hasarlı gelirse, getiren elemana iade edebiliyor muyuz yoksa amazon siparişlerim sayfasından iade işlemi başlatarak mng şubesine mi gitmemiz gerekiyor yardımcı olur musunuz

Hasar varsa kargoyu almayın, direk getiren kuryeye iade edin. Bu kural kargo firmalarına göre değişmez. İmza atıp teslim alırsanız sağlam aldım demektir bu... Sonra hasarlı geldiğini istaplamanız zor.

Genelde aynı gün iadelerde ücret iadelik bir durum bile olmuyor, ücret provizyondan dönüyor. Hatta ekstre listesinde bile görünmüyor. Bu durum Amazon özelinde değil, genel.
    |
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Tosla ile aldım. Farketmez umarım.
    |
    |
    L@civert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,047
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.