Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1899. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 64 Misafir (11 Mobil) - 61 Masaüstü21 Mobil4 iOS5 Android
5 sn
331.685
Cevap
8.115
Favori
72.885.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18971898189919001901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bangez

https://www.amazon.com.tr/Remington-PG6045-Ki%C5%9Fisel-Bak%C4%B1m-Kiti/dp/B00KD7WYPE?ref_=Oct_DLandingS_D_067b0e0f_60&smid=A1UNQM1SR2CHM - Remington PG6045 - 259 TL

Şu ürünü kullanan var mı acaba? Fiyatı diğer sitelerdekinin yarısından bile düşük amazonda ama performansı kalitesi nasıldır acaba? Evde philipsin multigroom 7730'unu kullanıyorum çok memnunum ama fiyatı böyle uygun görünce bundan da alıp stoklasam mı bir tane diye düşündüm ilerisi için

hocam kesnlikle kablo ile de çalışabilen alın.

bıçaklar saglam ama batarya çöp oluyor 3 sene sonra.

bu model de kablolu da çalışabiliyor.

ama ben PG4000 aldım , amazondan geçenlerde 230 idi kupnola sanrıım

sakal ve saç ))

• zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt
    neden versin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nakahella kullanıcısına yanıt

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] bu bezler altın gibi birşey

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    Anladım usts 8 megabit zaten net alt yapi yok binada kablo çektik girdik desek iyice yavaşlayacak masrafa uğraşa değmeyecek o zaman

• Arkadaşlar braun tıraş makinesi almayı düşünüyorum ama hangisi daha iyi hangisi üst model anlamadım bile saçma model adları var sizin tavsiyeniz nedir? Şunun gibi olanlardan

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Vernel Max Şakayık ve Beyaz Çay, 1,44L - ₺9,88

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B085WNW8MS?psc=1

Hepsiburada'dan sonra Amazon'da indirdi fiyatı. Kargo bedava avantajıyla alabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, sıvı çamaşır deterjanı kullanıyorduk ama memnun olmadığımız için toza geçmeye karar verdik.

İndirimlerin ilk günü Alo 7kg x 2 ve 1 lt bulaşık deterjanı 64,90’a kaçırdım.

Şu an şunu alabilirsin diyeceğiniz önerileriniz var mıdır?

Omo active 9kg - 49,90 fakat yukarıda belirttiğim kadar uygun gelmedi bana. Bekle daha uyguna yakalarsın diyen var mıdır :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 22 Kasım 2020; 22:26:38 >
  • Houdei H kullanıcısına yanıt
    Neden vermesin, ürünü uzun zamandır takipteyim, fiyatını hergün artırıp azaltıyor kafasına göre.. Belki verir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sergenss

Arkadaşlar merhaba, sıvı çamaşır deterjanı kullanıyorduk ama memnun olmadığımız için toza geçmeye karar verdik.

İndirimlerin ilk günü Alo 7kg x 2 ve 1 lt bulaşık deterjanı 64,90’a kaçırdım.

Şu an şunu alabilirsin diyeceğiniz önerileriniz var mıdır?

Omo active 9kg - 49,90 fakat yukarıda belirttiğim kadar uygun gelmedi bana. Bekle daha uyguna yakalarsın diyen var mıdır :)

Ben evdekilere 9kg x2 tane almıştım 56 tl iken. 250/50 indirim +kupon vardı. kişisel bakım temizlik ürünlerinde indirim vardı sepeti 200e tamamlayıp ödemeyi 130 TL ye mal etmiştim. Belki kupon olmaz ama 200/50 indirimi yine olabilr, şuan persil piril gibi ürünlerde olması lazım. Takip edin bence şuankinden uygun olabilir. gördüğüm kadarıyla Omo 9kg bu fiyatlara satılıyor bi süredir

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B087S2QML9/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

geçen hafta 439 tl olan bu klavye bu hafta indirimle 535. yersen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Pweck5

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B087S2QML9/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

geçen hafta 439 tl olan bu klavye bu hafta indirimle 535. yersen..

Acaba gecen hafta mı büyük indirim oldu.. Diğer 3 sitede 790 TL fiyatı var, eğer dediğin gibi kısa süre önce fiyatı bu kadar düşükse sırf indirim var diye satınalım yapmamamız gerektinin sebebi. Bunu farketmeyip alışverişyapan çok kişi vardır, çoğu üründe olduğu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: -observer-

Acaba gecen hafta mı büyük indirim oldu.. Diğer 3 sitede 790 TL fiyatı var, eğer dediğin gibi kısa süre önce fiyatı bu kadar düşükse sırf indirim var diye satınalım yapmamamız gerektinin sebebi. Bunu farketmeyip alışverişyapan çok kişi vardır, çoğu üründe olduğu gibi

Alıntıları Göster

Normalde pek popüler bir klavye modeli değil. Bazı tek tük sitelerde var onlar da ithal ürünler UK versiyon vb. Amazonda bayadır 439 tlye satılıyordu, ne hikmetse aşağıdaki grafikte de görebilecceğiniz gibi indirimler başladığı gibi 100 tl zam gelmiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pweck5 -- 22 Kasım 2020; 22:50:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pweck5

Normalde pek popüler bir klavye modeli değil. Bazı tek tük sitelerde var onlar da ithal ürünler UK versiyon vb. Amazonda bayadır 439 tlye satılıyordu, ne hikmetse aşağıdaki grafikte de görebilecceğiniz gibi indirimler başladığı gibi 100 tl zam gelmiş :D

Alıntıları Göster

Bu grafik hangi siteden alıntı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: steganography

Bu grafik hangi siteden alıntı hocam

Alıntıları Göster

• Aşağıdaki görüntüde bulunan Quantum Max'ları bulan duyan gören var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/Philips-Hd7461-20-Kahve-Makinesi/dp/B00R04CAH0/ref=zg_bs_kitchen_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=7A0D1V4AFWTZJTXSMNG4

Philips HD7461 Filtre Kahve Makinesi - 300 TL

Bir süredir bu fiyata düşmüyordu, ortalama 400 civarı diğer sitelerde. Güzel makinedir

• Arkadaşlar amazonda indirim kuponu nasıl kazanılır ben yeni üye oldum da TV almayı düşünüyorum. Siparişten önce kupon tanımlaması yapılır mı. Yoksa ürünü aldıktan sonra mı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara güzel telefon kampanyaları yapardı Amazon. İlerleyen günlerde denk gelir mi acaba bir şeyler?

• 
Sayfa: önceki 18971898189919001901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.