Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1867. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 92 Misafir (3 Mobil) - 96 Masaüstü6 Mobil2 iOS
5 sn
331.722
Cevap
8.115
Favori
72.892.686
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon linkleri açılmıyor. Bir sürü link denedim.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperial93

amazon çok satanlarda philips 348 liraya düşmüş yanında da 30 liraya gelen 6'lı bardak hediye (sepete ekleyince)

bana sorarsanız alınmaz 2018'de 100 liraya satılan makineden bahsediyoruz. aşırı pahalı.

Alıntıları Göster

sepete attım bekliyorum, iyi bir indirim olursa alırım

• bilalcan94 B kullanıcısına yanıt
    0850 390 21 53 arayabilirsiniz ya da Amazon iletişim sayfasından mail gönderebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazonla alakali bir şey sorucam. Amazon.de kargo ucretleri neden bu kadar yuksek? Ufacik bir ram icin bile 22 euro kargo bedeli aliniyor. Eskiden 5-6 euroya geliyordu, neden boyle oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antireis A kullanıcısına yanıt

AMAÇ NETFİLKX amazon pirima yotube yada müzik izlemekse yeterli google chrom da yükledim fena değil dizi izleniyor tarayıcıdan dediğin cihaz 2 gb ramli bu 1 yetiyor mu evet yetiyor. atv storede var yükledim gayet iyi ntv tv8 kanal d başka yerden buldum telefon uyumlu uygulamalar olduğu için ilk açılışta yan açsada canlı yayını açınca düzeliyor hd tv var mutfakta onun için aldım gayet yeterliAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Kasım 2020; 18:34:14 >
  • SEEEEN NEDİYOOOOON Ben ortaokuldaydım. Canım çekiyodu araba oyununu nfs underground 2 oynuyodum :D hileyle böle basıyon araba uçuyodu o zamanlar Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  neyse. HOcam 700tl 800tl'ydi bak sana yalan sölemiyorum. dedim ki aileme alalım alalım yok diyip geçiştirdiler. AH O ZAMANLAR kaç yıldır var ürün g27 de olabilir bilmiyom ama aah o zamanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

Amazonla alakali bir şey sorucam. Amazon.de kargo ucretleri neden bu kadar yuksek? Ufacik bir ram icin bile 22 euro kargo bedeli aliniyor. Eskiden 5-6 euroya geliyordu, neden boyle oldu?
    İçinde devletin haşırttı blekbord vergisi de var ondan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the_raculaa kullanıcısına yanıt

tv 1080p 50 hz ve öyle açılıyor uygulama mağazasında ne varsa oluyor ama olmayanları başka yerden bulunuyor fakat örnek ntv kurdum ana sayfa yan açıyor telefon uyumlu olduğu için sonra canlı yayın veya video açarsan normale dönüyor chrome kurdum çalışıyor bluetoth maus klavye hoparlör kulaklık bağlayabiliyorsun ve tvde hdmı arc yada cec özellikliyse tv den ve cihazdan açarsan tv kumandası da cihazı kontrol ediyor yani tek kumandayla işini hallediyorsun. bana yeterli geldi mutfakta 24 inç vestel tv var onu smart tv gibi yaptı. Ayrıca netflix amazon pirima çok güzel çalışıyorAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• -Sokak Kedisi- kullanıcısına yanıt

Ben de aynı problemleri yaşıyorum özellikle .com uzantılı sitede. çerez temizlemek falan bunun çözümü olmuyor. ancak ssl sertifikası ve internet seçeneklerinden amazon izinlerini kaldırınca çözülüyor. aynı problemi google.com için de yaşadım. tekrar geri gelebiliyor ara ara. kesin çözüm bulamadım şimdilik. windows'un 20h2 güncellemesinden sonra bozulan bir şeyler var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jdivision -- 19 Kasım 2020; 18:37:18 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Hocam benim tv 4k smart fakat yazilimi eski ve guncellenmiyor vodafone tv uygulamasini falan ekliyemiyorum bu cihazi alip vlc player ile maclari izlemeyi ve vodafone tv den tv izlemeyi dusunuyorum smart tvlerde iyi calismiyormu cihaz

• iDoctor kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/RT-AX55-WIFI6-DualBand-Gaming-AiProtection-VPN-Bandwith-Ayar-Beamforming-Router-Access-Point/dp/B08F74YX99/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

RT-AX55 Asus router arkadaşlar 977TL. Şuan da ASUS'un yaptığı kampanyaya göre : https://promotion.asus.com/tr/tr/q4gamingweeks BU MOdem için 22kasım'a kadar alınırsa 175TL geri ödeme yapıyorlarmış. Sizce KDV indirimi veya BLACKFRIDAY beklenir mi bu fırsata alayım mı routeri?

çalışıyor da tv'nin smartına ihtiyacın yok sonuçta o yüzden demiştim, tvniz 4k ise mi box alın bence.

• YETAB Y kullanıcısına yanıt
    ondan dolayı mı yoksa pandemi sebebiyle sadece kısıtlı shipping seçeneğinden dolayı mı?

Android box alabilirsin. Tv ye tamamen Android görünümü kazanıyor, çoğu uygulamaları tarayıcıları oyunları yükleyip kullanabiliyorsunuz.

Tv niz lg ise, sitesine modelini yazıp, yayınlanmış son sürümüne bakabilirsin. Bazen online güncellemeye vermiyorlar güncellemeyi. Tv box alırsanız Androidli tvniz olur.

• Jdivision J kullanıcısına yanıt
    20H2 ile alakası yok. 1909 da aynı.

• indirimler 00:00'da mı başlıcak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jutdxx -- 19 Kasım 2020; 19:18:56 >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07F8ZMPPR?smid=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_r=EWJRT5DDG1ZN3AGHSHZB&pf_rd_p=9da3f301-b481-4ece-af2e-7aa0405ad526

rOtring Tikky Mekanik Kurşun Kalem, Uç ve Silgi Seti, 0,5 mm Kalem, 2B Uç, Orta Boy Silgi, Mavi, 3'lü Set

22.90TL

• Öyle olunca indirimler işliyor mu ki

• 
Sayfa: önceki 18651866186718681869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.