Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1866. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 88 Misafir (3 Mobil) - 87 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pfaff100

Kalemler 50 li kutu şeklinde geldi arkadaşlar, haber verene teşekkürler.

50 li paket mi 1.5tl kampanyası devam ediyor mu

• oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sipariş geçeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pozitivee P kullanıcısına yanıt

evet hocam öyleydi ama şu an 90 tl ye satılıyor denk gelirse paylaşılır yine

• tsk ederim kacırdık desene neyse inşallah bir daha olur

• Çok iyi fırsatmış 1 kutu kalem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Ne demek iyi günlerde kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player, Siyah

fiyat düşmüş 278,73 TL almıştım şuan Fiyat:₺274,63 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08B8F63XP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 19 Kasım 2020; 18:4:54 >
  • arkadaşlar kahve makinesi tavsiyesinde bulunabilir misiniz, sepete atayım da dursun, indirimler başladığında indirim olursa alırım

• Dostlar selam,

Bu malum amazon linklerinde referans var, Bu referansları silmek için kullandığınız memnun olduğunuz eklenti var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

arkadaşlar kahve makinesi tavsiyesinde bulunabilir misiniz, sepete atayım da dursun, indirimler başladığında indirim olursa alırım

Karacada indirim var. Kahve makinasindan kastınız Türk kahvesi ise bakabilirsiniz. Yinr de genel olarak tencere tava kahvaltılık fincan cezve ihtiyaçları için bakabilirsin..

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player, Siyah

fiyat düşmüş 278,73 TL almıştım şuan Fiyat:₺274,63 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08B8F63XP/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Mi TV box kullanıyorum, bu cihaz onun yaptığı her işi yapıyor mu? , Cevap evetse bir arkadaşa aldiracagiim , fiyat box a göre baya uygun çünkü..

• Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
  • antireis A kullanıcısına yanıt

mi box 4k çözünürlük veriyor ve 2gb ram bulunuyor, bunda ise 1080p çözünürlük ve 1gb ram var. Amaç 1080p bir tvde netflix tv falan izlemekse iş görür ama 1gb ram bence düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: gocaman52

arkadaşlar kahve makinesi tavsiyesinde bulunabilir misiniz, sepete atayım da dursun, indirimler başladığında indirim olursa alırım

amazon çok satanlarda philips 348 liraya düşmüş yanında da 30 liraya gelen 6'lı bardak hediye (sepete ekleyince)

bana sorarsanız alınmaz 2018'de 100 liraya satılan makineden bahsediyoruz. aşırı pahalı.

• Arkadaşlar konudaki linklere tıkladığımda aşağıdaki uyarıyı alıyorum?  

amazon.com adresine gitmek mi istemiştiniz?

Az önce girmeye çalıştığınız site sahte görünüyor. Saldırganlar bazen URL'de görülmesi zor ufak değişiklikler yaparak siteleri taklit ederler.

• Merhabalar .amazonu ne arayabiliyorum ne sohbetten ulaşabiliyorum amazona ulaşmak için bi numara var mı. Eskiden uygulamadan onlar arayabiliyordu şimdi ara diyorum aramiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

Bu cihazi kullanan varsa 1080p sorunsuz izleyebilirmiyim ram gizi falan iyimi tum android program lari calistirabilirmiyim cvplarsaniz sevinirim

• the_raculaa kullanıcısına yanıt

1080p smart olmayan tvler için gayet iyi hocam, 1gb ram yeterli. bunu alınca kablolulu tvyi de kapattık, seyirturk gibi uygulamalarla televizyonda izleniyor rahatça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 19 Kasım 2020; 17:44:9 >
  • 
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.