Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (17283. sayfa)

5 sn
345.762
Cevap
8.317
Favori
75.616.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1614 oy
Öne Çıkar
Giriş

498 TL

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]amazon
    Puma Campus Compact Portable Shoulder Bag Unisex Yetişkin Omuz Çantası, Puma Black, Tek Beden
    https://www.amazon.com.tr/dp/B09L8KZWS6
  • spearofdestiny kullanıcısına yanıt

fiyat güzel gibi kullanan varmı yorum yapabilecek ?

• Fırsat: Panasonic Sakal ve Saç için MultiShape Elektrikli Düzeltici, 39 Ayarlanabilir Kesme Uzunluğu ve Gelişmiş Bıçak Sistemi, Erkekler için Akülü Su Geçirmez Islak/Kuru Kesme Makinesi - ER-ACKN1-HBhttps://amzn.eu/d/072ouk6X evladiyelik tıraş makinası arayanlara.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Mail atmıştım ilgileniliyor dediler. Sonra gündüz aradım bir de. Haberimiz var teknik aksaklık olmuş bazı kişilerden çift ücret kesilmiş. Hepsi iade edilecek dediler. Dün oldu 23üne dönünce gece çektiler herhalde. Mail gelirdi aslında ama bu sefer gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 24 Temmuz 2024; 22:46:5 >
  • antique kullanıcısına yanıt

Hocam sanal kart tanımlı zaten de, amazon ve HB için tanımladığım bir sanal kart var limiti otomatik 1k falan yapıyorum anında bir şey almak istersem limit arttırmakla uğraşmayayım diye. Fakat zaten 22 sinde prime alışveirşi yaparken 10k limit atıştım harcadıktan sonra düşürmeyi unutmuşum o 23'ü oluna çekmişler hemen D:

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Bunlar uygulamada nerde görünüyor? Buraya link atmayınca bulamıyorum ben
  • Fırsathabercisi01 F kullanıcısına yanıt

Sanırım o fiyat sona ermiş.

Kışın bunun 44 numarasını 3.800 liraya almıştım. Muazzam bir bot.

• Lav Noniq 6'Lı Bira Bardağı, 570 cc, Cam

184 TL

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]amazon
    Lav Noniq 6'Lı Bira Bardağı, 570 cc, Cam
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07JHGCV95
  • celebic kullanıcısına yanıt
    43 beden 4 stok idi bitmiş abi

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

İndirimli aldığım iki ürünü kargo firması görün oluştu diyerek iptal etmiş. Ürünler kargoya verilmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr_trace -- 24 Temmuz 2024; 23:58:0 >
  • greenpeace16 kullanıcısına yanıt

Dün uygulamada ana sayfada baslığını görmüştüm. Tiklayınca kampanya sayfasına yönlendirmişti. Teklif için uygunsunuz yazıyordu. Tıklayıp teklifi aktif hale getirdim. Bugün bildirim geldi aynı konuda.

• Fırsathabercisi01 F kullanıcısına yanıt

Çok iyi fiyatmış. Yakalasak iyiydi artmış hemen

• szr_trace S kullanıcısına yanıt

Yolda patlamış olabilir hocam. Diğerini (termos)de birileri patlatmış olabilir.Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Try it -- 25 Temmuz 2024; 0:16:2 >
  • ehveni_şer E kullanıcısına yanıt
    Pm
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Ben deepcool kule tipi aldım Almanya'daki geldi burada satilanda rgb ve sıcaklığı gösteren Led ekran yoktu, aylardır kullanıyorum fp bir işlemci memnunum, hatta yakalasam bir tane daha alırdım fiyat sahaneymis,
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.