Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1420. sayfa)

5 sn
331.642
Cevap
8.114
Favori
72.876.278
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fırsat vermeyin şu şark kurnazlarına, mümkünse bundan sonra tüm alışverişlerimi amazondan yapacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROMA1927

Yüzüklerin efendisi almak istemiştim ama kaçırdık çok iyi fiyatmış
    2 Hafta önce fantastik kitaplarda hem indirim, hem 1 alana 1 bedava vardı hocam. Lotr ciltli 70 tl idi, bi tane de bedava üstelik. Harry Potter serisi de indirimdeydi 2 tanesini 120 tl ye almıştım.
  • ekran kartlarını çıkış fiyatı+düşüş bir meblağ(vergi+kargo vs) ile getirirlerse efsane olur.
  • İlk mesaj yenilendi.

Prime mesajlarını için → Amazon Prime Türkiye [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145540455/
  • Prime geliyor, gelecek derken geldi.Fiyat mükemmel.Bu mesajları okuyan amazon yetkililerine teşekkür ederim.kendi şirketimmiş gibi reklamını her zaman yapacağım
  • Beyler bu prime'ı yıllık satın alabiliyor muyuz? Biraz baktım da göremedim. Yerli siteleri desteklemek adı altında konsol vergisi gibi uyduruk vergiler getirip fiyatını ikiye katlamasınlar bir iki yıllık alalım.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    hocam fırsatların gerçekten diğer konuda değil de burada paylaşılacağına inanıyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCustomizer kullanıcısına yanıt
    Yok galiba,bende düşündüm ama bulamadım.Fiyat artışı kaçınılmaz bence 1-2 ay böyle kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCustomizer

Beyler bu prime'ı yıllık satın alabiliyor muyuz? Biraz baktım da göremedim. Yerli siteleri desteklemek adı altında konsol vergisi gibi uyduruk vergiler getirip fiyatını ikiye katlamasınlar bir iki yıllık alalım.
    yıllık satış yok zaten bu büyük ihtimalle tanıtım fiyatı olabilir.
  • Omara kullanıcısına yanıt
    Amazon Fırsatları konusu burasıdır. O konuyu Prime servisinin ana konusu olarak düşündük ve Sıcak Fırsatlar Konu Dışına attık. İlk mesaj dahil her yere fırsat paylaşımları için buraya yönlendirmeler koyduk ama bakalım... Mevcut büyük bir fırsatlar ana konusu varken bir de Prime konusunda konuşulması bölünmeden başka hiç bir işe yaramaz. Kaldı ki hiç harici Prime konusu olayına girmeyip doğrudan buraya entegre edebilirdik. Ayrı konusu olsun diye çok talep geldi, öyle yaptık fakat karışıklığa sebep verirse ona göre aksiyon alırız.
    önce bi görelim diyorsunuz yani :) teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Amazon Fırsatları konusu burasıdır. O konuyu Prime servisinin ana konusu olarak düşündük ve Sıcak Fırsatlar Konu Dışına attık. İlk mesaj dahil her yere fırsat paylaşımları için buraya yönlendirmeler koyduk ama bakalım... Mevcut büyük bir fırsatlar ana konusu varken bir de Prime konusunda konuşulması bölünmeden başka hiç bir işe yaramaz. Kaldı ki hiç harici Prime konusu olayına girmeyip doğrudan buraya entegre edebilirdik. Ayrı konusu olsun diye çok talep geldi, öyle yaptık fakat karışıklığa sebep verirse ona göre aksiyon alırız.
    bence ileride konuları birleştirebiliriz.

çünkü amazon sıcak fırsatlar müdavimleri arasında amazon prime üyesi olmayan kalmayacak diye düşünüyorum dolayısıyla prime için ayrı bir sayfaya da gerek kalmaz...

ama ilk etapta iyice amazon prime sistemi oturup, tanıtılana kadar ayrı kalması faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 15 Eylül 2020; 14:0:31 >

• 80 milyon bugün prime üyesi olmuş 😆

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende katılıyorum, şimdilik böyle devam etmesi daha mantıklı.

• StaNOnE kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam, değirmenin suyu nereden akıyor böyle?

• ihtiyaçtan, yeğene laptop bakıyordum 2gündür ordan ona bi laptop aldım. sonra uygun fiyatlı bi laptop daha gördüm onu da kendime aldım işte sırt çantasıydı vırı zıvırı derken aldıkça alınıyor aldıkça alınıyor öyle lanet çekici yapmış amazon da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Prime'ın içerisinde zaten.
    Basınca Prime Gaming ülkenizde kullanılamıyor dediği için sordum hocam. Tam da geçen gün milletin World of Tanks paketlerini 2 dolardan sattığını görünce Prime bize de gelse keşke demiştim, gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    yeğen lazım mı

Hocam hangilerini aldınız acaba biz de laptop bakıyoruz da?

• Skechers ayakkabıyı kaçırdık be fiyat da iyiydi, sepete de eklemiştim, 5 dk'da düştü.
    Birileri topluca saldırdı dh'den şüpheleniyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.