Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1146. sayfa)

5 sn
331.720
Cevap
8.115
Favori
72.891.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ürünü aldım, alırken ekran görüntüsü almamıştım, siz almış mıydınız? Bilgiler değiştirilmiş sanki, çünkü çift kişilik diye sipariş verdik tek kişilik geldi.
  • merhaba geçen xiaomi piston fresh edition kulaklık aldım da sizin önerebileceğiniz uyguna kulaklık var mı başka siteden aldım daha iyisi varsa iptal edip onu alayım
  • VORVZAKONE kullanıcısına yanıt
    Hocam bence iptal et bütçe nedir aynı fiyatlarla jbl c100si al geç bence kullananlar memnun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gunners49 kullanıcısına yanıt
    simdi baktım da kargoya verilmiş fp ürün diye bunu alayım dedim jblnin bu modelini ilk defa gördüm ya keşke baksaymışım
    gelsin olmadı iade ederim beğenmezsem
    Kulaklıklarda hijyen açısından iade olmuyor diye biliyorum. İade edecekseniz hiç almayın bence kargoyu. Sonra iade etmekte zorlanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

Rezillik benimde bütün siperislerde öyle yazıyor. Üstüne üstün indirimle aldığım bazı ürünlerde tedarik edilemediği için alternatif kakmaya çalışıyorlar.
    sonunda trendyol 29 kasım siparişimi kargoya verdi 21 aralık diyordu kargo tarihi ve sanırım twiter ve faceden yazmam etkili oldu yazımda salıya kadar verdiniz verdiniz yoksa iptal edeceğim dedim bugün salı paket kargoda
    Kaça aldınız hocam pek iyi yorumlar duymadım o kulaklıkla ilgili. Arkadaşın dediği gibi kargoyu almayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Equris

%50 indirimli kitaplardan başka bir indirim olmadı gerçek manada.

Alıntıları Göster
    Doğrudur hocam kitap ta sürekli okumayınca birikiyor birikince de insanın alası gelmiyor :D Yeni çıkmış kitaplardan tavsiyeniz var mıdır roman olarak?
  • 3 Aralık:

AOC 22E1Q LED Monitör, 21.5 inches / 788TL /https://www.amazon.com.tr/AOC-22E1Q-Monitör-21-5-inches/dp/B07BZ9F9TX

AOC 22P1 LED Monitör, 21.5 inches / 1000TL /https://www.amazon.com.tr/AOC-22P1-Monitör-21-5-inches/dp/B07D37F91J

Grundig NEWLINE HM 6840 Mikser, Beyaz / 185TL /https://www.amazon.com.tr/Grundig-NEWLINE-HM-6840-Mikser/dp/B07PMT73T8

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Bana çıkmadı.. Neyse uğraşamam şimdi iade ile falan... Zaten kitabın fiyatı da artmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Bana çıkmadı.. Neyse uğraşamam şimdi iade ile falan... Zaten kitabın fiyatı da artmış.
    Benimki biraz kirli geldi sadece. Kitap koruyucusunun kenarları ufak kırışmış ve üzerinde parmak ve su izleri vardı birileri terli elleriyle koymuş kutuya belli

• teşekkürler hocam her seferinde kaçırıyordum aldım bu sefer
  • soonkaya kullanıcısına yanıt
    İçınde haritası da var ve şunu söyleyeyim gercekten cok kaliteli baskı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• manager79 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim zaradan aldığım kotlarda 32 42 yazıyor burdanda 32 aldm
    Internette beden tablosu aratin tek beden rakamı olmalı mesela 32 uk turkiyede 42 yani m beden olarak geçiyor.
    Pantol slim güzel bir kot mağazadan hatırlıyorum.
    Yani giydiğiniz kotlara bakın hangi beden yazıyor ona gore seçim yapın

• manager79 kullanıcısına yanıt
    Hocam 74-76-79-81 diye giden pantolonun kemer/bel cm. ölçüsüdür. En çok rahat ettiğiniz bir pantolonun kemer üst ve alt (ön ve arka) kısmını üst çizgi sıfırlanacak şekilde düz bir zemine yatırıp mezura ile ölçün. Çıkan sonucu 2 ile çarpın. Çıkan sonucu bedenden seçebilirsiniz.
    Bence hani olur da 2 beden arasında kararsız kalırsanız 2 bedeni de sipariş edin. Olmayanı geri gönderin.
  • Amazondan aldığım demir lokmalar tornavidalar çalkana çalkalana kafasına gözüne darbe ala ala SSD disk ayrı bir kutu veya baloncuklara sarılmadan büyükce bir kutu içinde geldi şimdi bu SSD disk çalışırım?

• 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.