Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (920. sayfa)

5 sn
331.723
Cevap
8.115
Favori
72.894.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: recepmilan22

N11de 2sene önce 55mu8000 4,400tl almıştım bekleyin dahada iner

Alıntıları Göster
    2 yıl önce dolar 3 TL di :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B071ZZCSQZ

Kingston HX430C15PB3/8 8GB 3000MHz DDR4 CL15
    419,34 TL

güzel fiyat 11/11 de 500 tl ye almıştım, şimdi 2.sini aldım.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı olduğuna emin misin online 3d siz alışveriş açıkmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen öyle, amazon bu konuda risk almak istemiyor. Oylansa bile çoğu zaman hesap bloke oluyor.

Benim de ödemelerim reddediliyordu, 2 farklı kart denedim fakat kredi kartım e-ticarete açık değilmiş. Banka kartım açık olmasına rağmen kabul etmedi. Geçen sene yılbaşında otomatik olarak tüm kartlar kapatılmıştı online alışverişe, isterseniz açık olup olmadığını kontrol edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    3d siz alışverişe izin vermiyor banka kartları, kredi kartı ile deneyin varsa. Amazon gibi bir şirkete yakışmıyor böyle bir saçmalık. Tavsiye kart isterseniz enpara kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Ben kullanıyorum. Memnunum. Bir sıkıntım yok. Öyle kahveden çok anlamam ama işimi görüyor. :) Haziran ayında almistim ben. Sanırım mediamarktta black friday zamanı (yaklaşık 1 ay önce) 140a satiliyordu. Emin değilim gerçi.

Alıntıları Göster
    Gecen hafta amazonda 152ye satıldı. Mediamarkt da black Friday de 149a satıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Kredi kartı olduğuna emin misin online 3d siz alışveriş açıkmı
    Evet hocam bonus ve ziraat banka kartı ile denedim olmadı. 3D'siz alışverişi açmak mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 6 Ocak 2019; 10:31:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

3d siz alışverişe izin vermiyor banka kartları, kredi kartı ile deneyin varsa. Amazon gibi bir şirkete yakışmıyor böyle bir saçmalık. Tavsiye kart isterseniz enpara kullanabilirsiniz.
    Garanti bonus ile denedim hocam ne yaptıysam olmadı

• Sony 55XF9005 Tv için beklemedeyim,en iyi fiyat zaten amazonda ama 6500 civarına indirirse alacağım. Ben 55Nu8000 için 5850 fena fiyat değil ama bence bir indirim daha görecek o tv mutlaka.
  • Zalman R1+ 600LE 600W Siyah ATX Mid Tower Kasa 287 TL
    https://www.amazon.com.tr/dp/B00N8ZNXGC
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

Zalman R1+ 600LE 600W Siyah ATX Mid Tower Kasa 287 TL
    https://www.amazon.com.tr/dp/B00N8ZNXGC
    Psu üzerinde var mı hocam ? Görsellerde yok başlıkta var.https://www.amazon.com/Zalman-Chasis-R1-Tower-without/dp/B00N8ZNXGC
    Psu yok üstünde başlıkta hata var. Görsellerde de psu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parlak47 -- 6 Ocak 2019; 11:53:29 >

• 55nu8000

Fiyat 5.650 yi gördü. Şuanda stokta kalmadı
  • Hoover Sl71_Sl60011 Elektrikli Süpürgeler, Plastik, Titanyum [Enerji Sınıfı A] ===> 375 ₺

https://www.amazon.com.tr/Hoover-Sl71_Sl60011-Elektrikli-S%C3%BCp%C3%BCrgeler-Titanyum/dp/B01M9EAVOC

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• parlak47 kullanıcısına yanıt
    Bunun tartışması daha önce yaşandı. Alanlar söylüyor üzerinde PSU yok.
  • kronik kullanıcısına yanıt
    SK Hynix belleklerle geliyor ve single sided, single rank bir ram ise fiyatı uygun değil ne yazık ki.

• Sonunda Paraf ile alışveriş yapabildim. Bonus Card'ı niye kabul etmediği hakkında fikri olan var mı?
    hocam bazen oluyor, mesela benim bonus platinum la ödeme yapabiliyorken arkadaşım yine master bonus platinumla ödeme yapamadı. banka izinlerinden biriyle alakalı ama hangi ayar olduğunu ne amazon müşteri hizmetleri ne de garanti telefon bankacılığındaki temsilciler biliyor

şimdilik en garanti yöntem sanal kart gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

SK Hynix belleklerle geliyor ve single sided, single rank bir ram ise fiyatı uygun değil ne yazık ki.
    yapma ya, bugüne kadar hep kingston ram kullandım hiç bir sorun çıkartmadı ama bir performans beklentimde yoktu açıkcası. gskill sniper alacaktım son anda dedim kingston 8gb den bir tanede alıyım 16gb olsun diye. neyse çok fark olur mu sizce? ryzen 2600 ile kullanıyorum bu arada.
  • parlak47 kullanıcısına yanıt
    ben almadım ürünü ihtiyacım yok diye evet daha öncede bu fiyata verilmişti psu suz gönderiyorlarsa avantajı yok ürünün
  • 
Sayfa: önceki 918919920921922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.