Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (919. sayfa)

5 sn
331.833
Cevap
8.115
Favori
72.928.819
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tr de işini iyi yapan bi e ticaret sitesi bulduğunuzda haber verin bizde oraya geçelim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lackhite kullanıcısına yanıt
    Karne tatilinde

• Hepsinin kendine göre avantajı var. Asya merkezi amazon.co.jp avrupa co.uk kuzey amerika haliyle com bunlar dışındaki şirketler bunların alt kolları olarak faaliyetteler.

------
    Cevaben yazdığım üyenin mantığına göre amazon com tr amazon com gibi hareket etmeli sanırım ama yok öyle bir dünya en azından türkiye için. Kafa yapısı aynı bana sıkıntı çıkardılar hem yurtdışına fax çektirdiler diye burda 4 tür post atıyor. Ama unuttuğu şeyler var bir burası türkiye iki ne amazon ne aliexpress nede ünlü başka bir firma kafasına göre hesabı askıya almaz. Dh ref atarak para kırmaya başlamadan bizde amazon.com dan alıiveriş yapıyorduk, hep farklı adreslere isteyince hesabı askıya alıp abd ye fax çektirdiler incelemeden sonra 1 ayda açıldı. Yok efendim fransıza almana yapabilirlermiymiş dolandırdığını düşünse gider elin ingilizine bile yapar.

Velhasıl kelam hocam birbirlerine karşı fiyat olarak belirgin bir avantajı yok amazon sitelerinin, geçen fr de ps4 pro ucuzdu en son xmasta amazon es te indirime girdi. Hepsini takip etmek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anonim A.Ş

Karne tatilinde
    Hocam us'da dahil mi yoksa yalnızca tr mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    gençlik pandufumu buldum hocam elleriniz dert görmesin tekrar giyeriz artık bu arada altı çok çabuk yırtılıyor ona göre alsın alacaklar

https://www.amazon.com.tr/Twigy-Erkek-Jackson-Terlik-Bej/dp/B07JVTZ7GP/ref=sr_1_8?s=apparel&ie=UTF8&qid=1546698551&sr=1-8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 5 Ocak 2019; 17:33:50 >
  • 8 gundur urunum teslim edilmiyor saka gibi ( Mng gibi ne idugu belirsiz kargosu sagolsun) . Kesinlikle Abd'deki hizmeti beklemeyin. Musteri hizmetleride oyalamaktan baska bir halta yaramiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • o değilde bu amazonun acaip bir indirim mantığı var neyi, ne zaman, nasıl indireceği hiç belli olmuyor. Sürekli siteye bakma ihtiyacı hissediyorsun acaba istediğim ürün düştümü diye girince de başka bir indirimle karşılaşıyorsun hadi bu sefer onu da alıyorsun :D
    bunların Türkiye'ye gelmesi hiç iyi olmadı benim açımdan :D

• Lackhite kullanıcısına yanıt
    Sömestr kampanyası kapsamında hepsi hocam, ama kampanya ne ölçüde ve beklentilerinizi nasıl karşılar bilemem

• Şu filtre kahve makinesini kullanan var mı ? Bu fiyattan daha düşüğünü gördü mü acaba ?

https://www.amazon.com.tr/Electrolux-EKF3300-Damlatmaz-Hazneli-Makinası/dp/B016DNJ7W4/ref=mp_s_a_1_sc_3?ie=UTF8&qid=1546716690&sr=8-3-spell&pi=AC_SX110_SY165&keywords=fiktre+kahve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 5 Ocak 2019; 22:33:1 >
  • arkadaşlar bu samsung 55nu7400-7500 panel kaç hz bilen varmı görüntü kalitesi vs nasıldır alsak pişman olurmuyuz?
  • garuda kullanıcısına yanıt
    İkisi içinde gerçek hz değeri için 50 yazıyor epep.com da hocam.

• Bu iphone 8 plus fiyatını hayretle takip ediyorum nasıl bir yükselmedir bu piyasada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

o değilde bu amazonun acaip bir indirim mantığı var neyi, ne zaman, nasıl indireceği hiç belli olmuyor. Sürekli siteye bakma ihtiyacı hissediyorsun acaba istediğim ürün düştümü diye girince de başka bir indirimle karşılaşıyorsun hadi bu sefer onu da alıyorsun :D
    bunların Türkiye'ye gelmesi hiç iyi olmadı benim açımdan :D
    Almak istediğimiz ürünü takip etme gibi bir özellik var mı?

Ürünün fiyatının düştüğü zamanı nasıl yakalayabiliriz?

Her yarım saatte bir internete girip fiyat takibi mi yapmamız gerekiyor yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Şu filtre kahve makinesini kullanan var mı ? Bu fiyattan daha düşüğünü gördü mü acaba ?

https://www.amazon.com.tr/Electrolux-EKF3300-Damlatmaz-Hazneli-Makinası/dp/B016DNJ7W4/ref=mp_s_a_1_sc_3?ie=UTF8&qid=1546716690&sr=8-3-spell&pi=AC_SX110_SY165&keywords=fiktre+kahve
    Ben kullanıyorum. Memnunum. Bir sıkıntım yok. Öyle kahveden çok anlamam ama işimi görüyor. :) Haziran ayında almistim ben. Sanırım mediamarktta black friday zamanı (yaklaşık 1 ay önce) 140a satiliyordu. Emin değilim gerçi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hakancx H kullanıcısına yanıt
    almak istediğin ürünü sepetine ekle daha sonra sepetine girip o ürünün altında yazan daha sonrası için kaydet seçeneğine tıkla

kaydettiğin üründe herhangibi bir fiyat değişikliği olduğunda sepetine girdiğinde sana uyarı veriyor ona göre de ürünü alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zargana38

almak istediğin ürünü sepetine ekle daha sonra sepetine girip o ürünün altında yazan daha sonrası için kaydet seçeneğine tıkla

kaydettiğin üründe herhangibi bir fiyat değişikliği olduğunda sepetine girdiğinde sana uyarı veriyor ona göre de ürünü alırsın
    Eyvallah hocam.

• eyurtlu kullanıcısına yanıt
    Nu8000 piyasaya gore fena fiyat degil, ancak 11.11 de 5000 den satilinca insan bu fiyattan almaya cok istekli olmuyor.
    Gerci artik o fiyatlara denk gelmek de cok zor, dolar 5 lira altina inerse ancak olabilir ama o kadar inmesi beklenmiyor.

• Arkadaşlar konu dışı olabilir ama Amazondan ilk defa alışveriş yapıyorum ödeme de şu hatayı veriyor ne yaptıysam olmadı delirmek üzereyim daha ilk alışverişimde kanser etti beni site. Kart başkasının adına o yüzden mi böyle oluyor?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: sailor24

Nu8000 piyasaya gore fena fiyat degil, ancak 11.11 de 5000 den satilinca insan bu fiyattan almaya cok istekli olmuyor.
    Gerci artik o fiyatlara denk gelmek de cok zor, dolar 5 lira altina inerse ancak olabilir ama o kadar inmesi beklenmiyor.
    N11de 2sene önce 55mu8000 4,400tl almıştım bekleyin dahada iner

• 
Sayfa: önceki 917918919920921
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.