Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (918. sayfa)

5 sn
331.809
Cevap
8.115
Favori
72.921.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bosch PAS 18 LI Akülü Toz Emme Makinesi Pas 18 Li, Yeşil ===> 219 TL

https://www.amazon.com.tr/Bosch-Akülü-Emme-Makinesi-Yeşil/dp/B00MW8KPEE

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mersin123 kullanıcısına yanıt
    Ürün içeriği : Akü ve şarj cihazı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

nerde yazıyor olmadığı.!
  • keb@nlı23 K kullanıcısına yanıt
    Altta ürün açıklamasını okursan görürsün !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

Yağı azaltılmış tereyağı gibi olmuş. İlginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ev için panduf arayanlar varsa twigyler %50 indirimde. (kopyalayıp yapıştırın)

https://www.amazon.com.tr/s/browse/ref=gbps_rlm_s-5_538d_60407aa8?ie=UTF8&node=16167991031

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Ocak 2019; 2:41:35 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Link hatalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    linki seçip, kopyalayıp yapıştırın. forum tag eklediği için çalışmıyor. günün fırsatları sayfasından da ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Ocak 2019; 2:40:44 >
  • Arkadaşlar merhabalar, harici hard diske ihtiyacım var. 1 TB ve üstü işimi görür. Tavsiye edebileceğiniz indirimde bir ürün var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jckl35

Arkadaşlar merhabalar, harici hard diske ihtiyacım var. 1 TB ve üstü işimi görür. Tavsiye edebileceğiniz indirimde bir ürün var mıdır?
    amazondan 2tb seagate 2,5" usdb 3.0 aldım 330tl den verebilirim ihtiyacım kalmadı kutusunu açmadım sıfır ürün
  • Hocam merhaba, 300 TL olursa ankara içi elden teslim alabilirim.

• Amazon hesabımı kapatmıştı fax istediler gönderdik sırf ucuza aldığım laptopu göndermemek için hesabımı kapatmıştı faksı da gönderdim 4 gün oldu hesabımı açmadı ne istedilerse gönderdim alın size bakkal dükkanı Amazon

• moraigne M kullanıcısına yanıt
    hem aliexpress in hem amazonun size gıcığı var o zaman. daha önce de aliexpress standard shipping mağdurları konusunda mesajınızı görmüştüm.
  • jckl35 J kullanıcısına yanıt
    Seagate Stea1000400, Expansion Taşınabilir Harici Disk, 1000 Gb, Siyah satıcısı da amazon.

253,93 TL

https://www.amazon.com.tr/Seagate-Stea1000400-Expansion-Ta%C5%9F%C4%B1nabilir-Harici/dp/B00TKFEEAS/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1546687963&sr=1-2
  • AliExpress te sorunumu çözdüm satıcı paramı iade etti başkasından aldım ama bu sahtekar Amazon.com.tr sırf ürünü göndermemek için hesabımı kapattı ne istedilerse gönderdim hesabı açmıyorlar, amaçları belli ucuza ürün koyup Google da arama sıralamasında üste çıkıp reklam yapmak o gece 2 ürün koydular 2 Side satıldı şimdi bakıyorum aynı 2 ürün fiyatı şişirilmiş satışa çıkarılmış hadi benim hesabı kapattın diğer alanı ne yaptın ürünleri almıştık 2 adetti ti Stok ben aldım 10 dk sonra diğeri de satılmıştı 31.12.2018 de.
    Amazon hesap açılması için İngiltere faks çektiriyor bu benim zoruma gitti ben sömüre ülkesimiyim?
    Bir almana Fransız’a aynısını yapabilir mi ?
    Cevap verin yukarıdaki soruya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moraigne -- 5 Ocak 2019; 14:46:54 >
  • moraigne M kullanıcısına yanıt
    hocam, google da yukarı çıkma adam gibi seo ile yapılır zaten listeleyip hesap kapatmaya uğraşacağına seo ya para akıtıp (ki gerek yokk aws servisinden çaktırmadan hit çekse kendine zaten ilk sırayı kapar) google algoritma değiştirene kadar 1. liği kaptırmaz. amazon hesabınız bloklandıysa ya com a (abd ye yani) yada co.uk a çektiriyorlar zaten. amazon fr amazon es te hesap açmak için aynı şekilde prosedür işletiyor. nedeni de amazon abd nin ve amazon ingiltere nin bölge merkezi olmaları.

ayrıca vergilerden fark edersiniz belki 3. dünya ülkesiyiz. alman fransız yerine amazon.in le karşılaştırın hizmeti.
  • E hadi herşeye tamam diyelim ekstre bilgimi bu Çakallara faks çektim hani 4 gün geçti üstünden nerde hesap açılacaktı
    bunlara da mı amazonun gıcığı var?
    Forumda zaten Amazon’un paralı elemanları kol geziyor Amazon reklam yaptıracaksa ilk önce kendi çalışanlarına söylesin işlerini iyi yapsın şu haliyle leş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moraigne -- 5 Ocak 2019; 15:34:38 >
  • Teşekkür ederim kardeşim, sağ olasın
  • Amazon yakın zamanda indirime girer mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: SomeoneWhoCares

hocam, google da yukarı çıkma adam gibi seo ile yapılır zaten listeleyip hesap kapatmaya uğraşacağına seo ya para akıtıp (ki gerek yokk aws servisinden çaktırmadan hit çekse kendine zaten ilk sırayı kapar) google algoritma değiştirene kadar 1. liği kaptırmaz. amazon hesabınız bloklandıysa ya com a (abd ye yani) yada co.uk a çektiriyorlar zaten. amazon fr amazon es te hesap açmak için aynı şekilde prosedür işletiyor. nedeni de amazon abd nin ve amazon ingiltere nin bölge merkezi olmaları.

ayrıca vergilerden fark edersiniz belki 3. dünya ülkesiyiz. alman fransız yerine amazon.in le karşılaştırın hizmeti.
    Hocam o zaman en avantajli alisveris hangi ulke oluyor?

• 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.