Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (581. sayfa)

5 sn
331.654
Cevap
8.114
Favori
72.877.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zknmr

alamazsın, yasaklı listede
    Üstat bazı telefonlar tr ye gönderilmiyor bazıları gönderiliyor yazıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ravanel R kullanıcısına yanıt
    Bakanlığın yasaklı listesi var, orada okumuştum ama baya oldu,
    bu sorunun net cevabını amazon rehberi var müh murat ın düzenlediği orada sordugunda net yanıt alırsın.
    @cohannan da anladığım kadarıyla yurt dışı alış veriş yapıyor ona msg atabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zknmr

Bakanlığın yasaklı listesi var, orada okumuştum ama baya oldu,
    bu sorunun net cevabını amazon rehberi var müh murat ın düzenlediği orada sordugunda net yanıt alırsın.
    @cohannan da anladığım kadarıyla yurt dışı alış veriş yapıyor ona msg atabilirsin.
    Teşekkür ederim

• Ne varsa yabancılarda var. Helal olsun. Tatli su muslumanlarini ezdi gecti. Verdigim her kurus helali hos olsun. O kadar seviniyorumki n11 hb gibi siteleri dusurdugu durumu gordukce. Beter olsunlar yillarca kanimizi emdiler yuksek fiyatlarla. Simdi amazon geldi bi sure sonra diger firmalar avuclarini yalayacaklar yada fiyatlari seve seve dusurecekler amazon sagolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 19 Kasım 2018; 1:42:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arzum AR2007 Izgara Ve Tost Makinesi, Metal Plastik Teflon, Gri; 132,52 TL Kargo BEDAVA
    https://www.amazon.com.tr/Arzum-AR2007-Izgara-Makinesi-Plastik/dp/B07BWMW2CR/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arzum AR271 Izgara Ve Tost Makinesi, 1800 W, Metal Plastik Teflon, Inox ; 151,16 TL Kargo BEDAVA
    https://www.amazon.com.tr/Arzum-AR271-Izgara-Makinesi-Plastik/dp/B00E54HU5K/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tefal Travel Mug Termos, Metal, 0.36L ; 65,00 TL Kargo BEDAVA
    https://www.amazon.com.tr/Tefal-Travel-Termos-Metal-0-36L/dp/B071VNCTT6/
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• mi band 3 hbde 180 lira
  • Bu .com un sattığı ps4 slim i almak için biri 17 kez mh ile görüşüp kargo sildirmeyi denemiş, işte böyleleri yüzünden ürün gönderilmiyor.

• Arkadaslar amazonda urunleri kaydettigimiz listeye nasil ulasiyoruz?
  • slickman S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar ürünleri nasıl kaydediyoruz(takibe alıyoruz)

Takip ettiğim ürünün fiyatı düştüğünde bildirim gelsin istiyorum mesela

• orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    O özellik türkiye sitesi için henüz gelmedi sanırım
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    ilk önce sepete ekliyoruz sonra spete eklediğimiz ürünün alt tarafında Daha sonrası için kaydete tıklıyoruz. Bu kadar.
    Takip içinde sepete giriyoruz daha sonraları otomatik bu fiyat aazaldı arttı diye bildirim veriyor sayfa başında.
  • Sağlam PS fırsatları bekliyorum. Gerek konsol gerek kutulu oyun.

Her ne kadar Amazon'un fiyatları iyi olsa da ülkemizde henüz tanınmıyorlar. Bir de nedense bir ürünü Google'da arattığımızda ilgili sayfada herhangi bir amazon ürünü listelenmiyor.
  • TV fırsatları anlık mı oluyor?

55 inç ve üzeri uygun fiyatlı TV bakıyorum da. Çok uyguna aldım diyenler var Amazondan ama ben bakınca uygun göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Üstat çoluk çocuğa takılma, eline sağlık, devam...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.