Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.867
Cevap
283
Favori
503.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

quote:

Orijinalden alıntı: barantr90

quote:

Orijinalden alıntı: B747

Kargo ücretini iade alanlar; siparişi verdikten sonra mı müşteri hizmetleriyle görüşüyorsunuz yoksa sipariş öncesinde mi?

Ayrıca amazon.com indirimi değil de playstore.com'da da bu aralar oyunlarda indirim varmış, fifa 15 90 tl. Başka yerleri bilmiyorum da fiyat uygun sanırım :)

evet bu soruya bir cevap alabilirsek süper olacak.

önce siparişi verin zaten ödeme yapılmıyor hemen kartta limit yoksa bile sipariş veriliyor.sonra görüşün

şu an zaten bir temsilci ile görüşüyorum. O da sizin dediğiniz gibi önce siparişi verin sonra ne yapabileceğim bakayım dedi ve şu an uğraşıyor. Ama çok ilgili biri ve güney afrika'dan süper de komik bir kız

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: sakalak

iptal ettim amazonun kendi dolar kuru 2,38-tl civarında

bankalar bile daha insaflı

Arkadaşlar sakın TRY olarak ödeme yapmayın çok kazık yersiniz. 15 kuruş fark var dolar şuan 2.20 amazon kuru 2.35

USD olarak birebir çekiyor denedim kendim 71 $ çekti hesabımdan baktım kalan tutara örtüşüyor.

iyi oldu hocam ürünü iptal ettiğim param cebimde kaldı.

düşününce çokta ihtiyaç değildi aslında 2 ay önce 99-TL'ye 2,5 inç usb 3.0 1tb hdd almıştım kampanya ile fiyatlar güzel olunca şeytan dürtüyor işte

bir ürünü alırken ihtiyaçlarınızı iyi düşünün arkadaşlar ucuz diye kullanmayacağınız veya size asgari fayda sağlayacak şeylere para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 28 Kasım 2014; 16:02:09 >

• beyler g930 şimdi geldi. sarz letinin ortasına wirelesi koyup usb den pc ye ucunuda kulaklığa bağlayıp şarz ediyoruz demi.
  • Gamecom 780 aldım dolar kuru olayını yeni gördüm yine de 90 lira ucuza gelmiş oldu Türkiyeye göre.

http://www.amazon.com/Plantronics-GameCom-780-Surround-Headset/dp/B00B1KJK22
  • quote:

düşününce çokta ihtiyaç değildi aslında 2 ay önce 99-TL'ye 2,5 inç usb 3.0 1tb hdd almıştım kampanya ile fiyatlar güzel olunca şeytan dürtüyor işte

bir ürünü alırken ihtiyaçlarınızı iyi düşünün arkadaşlar ucuz diye kullanmayacağınız veya size asgari fayda sağlayacak şeylere para vermeyin.

kaliteli ve gösterişli bir saat her erkeğe lazım

Invicta 'Limited Edition' Men's ILE6621ASYB "Specialty" Stainless Steel Watch

http://www.amazon.com/dp/B00I7NJG52/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3HH27JI6O2ZPH&coliid=IQC3MPR6S81EN

nasıl sizce ? tr ' de buna benzerleri 950 TL +

• quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

beyler g930 şimdi geldi. sarz letinin ortasına wirelesi koyup usb den pc ye ucunuda kulaklığa bağlayıp şarz ediyoruz demi.

evet hocam aynen öyle..benim kulağımda şimdi müzik dinliyorum :)
  • AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

• g930 gelen arkadaslar kutu icinden fatura falan cikmiyor mu?
  • Gençler şu g930'u sadece pc için mi kullanabiliyoruz ? Ben elektronik davuluma takarak çalıştıramazmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycloner

g930 gelen arkadaslar kutu icinden fatura falan cikmiyor mu?

benden çıkmadı, ben de anlamadım
  • Logitech g930 için Mac OS desteği yok, baya enteresan. Aklıma bile gelmemişti böyle bir şey olacağı. Almayı düşünenler dikkat etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

aldığınız bu kahve makinesi 110 volt olmasın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

beyler g930 şimdi geldi. sarz letinin ortasına wirelesi koyup usb den pc ye ucunuda kulaklığa bağlayıp şarz ediyoruz demi.

hayırlı olsun hocam, müzik kalitesi için iyi değil, bassları çok az müzik için tercih etmeyin falan diyorlardı, durum nedir acaba?

dedikleri kadar var mı? memnun musunuz müzik kalitesinden?
  • cycloner kullanıcısına yanıt
    Avuç içi kadar bir kağıt çıktı, onun fatura olduğunu düşünüyorum.
  • sennheiser kulaklık vardı 99dolara düşmüştü türkiyeye göndermedikleri için işe gidip borderlinxe yönlendirip alacaktım bitmiş :D 199a çıkmış indirimi azaltmışlar.

Ulan efso kulaklıktı :D Biz de m4nationdan brainwavz r1e tama edecez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noGret

Avuç içi kadar bir kağıt çıktı, onun fatura olduğunu düşünüyorum.

Bendeki kutuda birsey yok. Kutunun içinde naylon poşete sarılı g930 Kutulu ve hava torbaları var. Logitech kutusu içinden mi çıkıyor yoksa?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

kaliteli ve gösterişli bir saat her erkeğe lazım

Invicta 'Limited Edition' Men's ILE6621ASYB "Specialty" Stainless Steel Watch

http://www.amazon.com/dp/B00I7NJG52/ref=wl_it_dp_o_pC_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3HH27JI6O2ZPH&coliid=IQC3MPR6S81EN

nasıl sizce ? tr ' de buna benzerleri 950 TL +

güzel hocam parası olan için fiyatlar dediğiniz gibiyse çok hesaplı

fakat iş ihtiyaca geliyor ihtiyacı olan saat kullananlar alabilir.

ben üzerimde hiçbir aksesuar veya takı taşımayı sevmiyorum buna saat de dahil.

• arkadaşlar g930 da wireles adaptörü pc ye bağlı mı yoksa şarz aletinin ortasında mı duracak ? Şimdi şarz oluyor ortada wireless adaptörü varken pc nin hopörlöründen ses gelmiyordu çıkarttım öyle şarz oluyor şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

yapmayın lan dayanamıyorum

şaka bir yana Philips HD7567/70 kullanıyorum değiştirmeye değer mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

quote:

hayırlı olsun hocam, müzik kalitesi için iyi değil, bassları çok az müzik için tercih etmeyin falan diyorlardı, durum nedir acaba?

dedikleri kadar var mı? memnun musunuz müzik kalitesinden?

hayır hocam değilim ama kablosuz olması hoşuma gitti... sennheiser cx 200 street 2 var biraz karşılaştırma yaptım sennheiser ezdi geçti(tabiki sennheiser kablolu g930 kablosuz, ayrıca g930 gamer kulaklığı karşılaştırmak biraz saçma oldu ama alacaklar ona göre alsın belki küçük bir örnek olur )bilmiyorum 1-2 gün sonra sıkılıp satabilirim..)

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.