Şimdi Ara

AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.868
Cevap
283
Favori
503.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: B747

Kargo ücretini iade alanlar; siparişi verdikten sonra mı müşteri hizmetleriyle görüşüyorsunuz yoksa sipariş öncesinde mi?

Ayrıca amazon.com indirimi değil de playstore.com'da da bu aralar oyunlarda indirim varmış, fifa 15 90 tl. Başka yerleri bilmiyorum da fiyat uygun sanırım :)

evet bu soruya bir cevap alabilirsek süper olacak.
  • arkadaşlar ilk kez yurtdışından alışveriş yapacağım ücretsiz kargo olayını bilen varmı?
  • 9-16 olan kargo takipli dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byblue01

arkadaşlar ilk kez yurtdışından alışveriş yapacağım ücretsiz kargo olayını bilen varmı?

+1 arkadaşlar yardım edinde bizde alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barantr90

quote:

Kargo ücretini iade alanlar; siparişi verdikten sonra mı müşteri hizmetleriyle görüşüyorsunuz yoksa sipariş öncesinde mi?

Ayrıca amazon.com indirimi değil de playstore.com'da da bu aralar oyunlarda indirim varmış, fifa 15 90 tl. Başka yerleri bilmiyorum da fiyat uygun sanırım :)

bazen önce siparişi verin sonra bize sipariş numaranızı yazın iade edelim diyorlar,bazende sipariş vermeden önce direk kargoyu düşüyorlar.Bu aralarda ne yaparsanız yapın bazende hiçbir şekilde indirim alamıyorsunuz.Kısacası şans işi deneyip görün.

• ürünüm geldi. pc ye taktım. gaming software dan ses denetimini açtığımda ses geliyor. ancak müzik, video falan açtığımda g930 dan gelmiyor. normal hoparlörlerden geliyor. onun ayarını nasıl yapacağız?

edit: playback device dan set defult yapılacakmış. ok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Kaya.90 -- 28 Kasım 2014; 15:28:28 >
  • iptal ettim amazonun kendi dolar kuru 2,38-tl civarında

bankalar bile daha insaflı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

quote:

Orijinalden alıntı: barantr90

quote:

bazen önce siparişi verin sonra bize sipariş numaranızı yazın iade edelim diyorlar,bazende sipariş vermeden önce direk kargoyu düşüyorlar.Bu aralarda ne yaparsanız yapın bazende hiçbir şekilde indirim alamıyorsunuz.Kısacası şans işi deneyip görün.

çok teşekkürler hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kauseg

merhaba arkadaşlar ben sandisk sansa clip ya da clip+ almayı düşünüyorum en uygun nerden alabilirim (yurtdışı- 2. el herşey olur yeter ki ucuz ve orijinal olsun)

http://www.amazon.com/SanDisk-Sansa-Clip-Player-Black/dp/B002MAPS6W/ref=pd_ybh_16

şu anda amazonda 29 dolar.

peki gümrüğe takılma gibi bir ihtimali var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kauseg -- 28 Kasım 2014; 15:26:29 >

• quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar ben sandisk sansa clip ya da clip+ almayı düşünüyorum en uygun nerden alabilirim (yurtdışı- 2. el herşey olur yeter ki ucuz ve orijinal olsun)

http://www.amazon.com/SanDisk-Sansa-Clip-Player-Black/dp/B002MAPS6W/ref=pd_ybh_16

şu anda amazonda 29 dolar.

peki gümrüğe takılma gibi bir ihtimali var mı

fiyatı gümrük sınırının altında olduğundan takılmaz.

• sakalak kullanıcısına yanıt
    Alışverişi TL olarak değil dolar olarak yapın.

Dolar seçerseniz Amazon'un kurundan etkilenmezseiniz, kur çevirme işlemini bankanız yapar ekstrenize yansıtırken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

Benim Logitech g930 az önce geldi ama kutusunda faturası yok ? Kargo paketinin bir tarafıda açılmıştı ? sizinkilerde böylemi geldi ?

Bu konu hakkında yorumu olan yok mu ?
  • sakalak kullanıcısına yanıt
    Try iletmek zorunda değilsiniz. Dolar ile alın bankanız kuru çevirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Fiyata bakın. Boşa yaşıyoruz

Playstation 4 + GTA V + The Last of US bundle = $399

https://www.playstation.com/en-us/explore/ps4/systems/ps4-black-friday-2014-gtav-tlou-bundle/?EMC=eng_psn_st-news_20141126_US&pos=b&linkname=pscomwa_cta_b&psu=56337770

AMAZON Sıcak Fırsatlar  [EFSANENİN EFSANESİ]

Ben bu paketi almayı düşünüyorum.Vergiler ve nakliye dahil 628USD'ye geliyor.Sizce alınır mı ?

• işte onu ilk kredi kartı eklerken tl olarak seçtim sonra usd olarak değiştiremiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakalak -- 28 Kasım 2014; 15:33:35 >
  • quote:

quote:

Benim Logitech g930 az önce geldi ama kutusunda faturası yok ? Kargo paketinin bir tarafıda açılmıştı ? sizinkilerde böylemi geldi ?

Bu konu hakkında yorumu olan yok mu ?

Ben daha önce aldığımda bir sıkıntı yoktu. Yeni gelecek olan ise her an gelebilir haber veririm durumunu.
  • 99 dolara hd 598 bitti tamda almaya karar vermiştim ,bırakırlarmı.....
  • Lionheart kullanıcısına yanıt
    2 oyun bedavaya geliyor gibi birşey.
  • Arkadaşlar ingilizcem yok hiç bu yabancı sitelerden de alışveriş yapmadım şu g930 baya avantajlı gözüküyor hani ihtiyaç da var (ps4 ve tv de çalışıyorsa) yardımcı olabilecek varmı ? Nasıl yapacağım bu alışverişi ve garanti konusu nasıl oluyor deniz aşırı ülkeden geliyor sonuçta iade durumu olursa hasarlı gelirse ürün ne olacak ?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.