Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11092. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.244
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: babike

Hicbisey anlamadim biraz daha acik konuşur musunuz?

Türkiye'den ABD'ye giden yolcular artık kabine telefondan büyük elektronik cihaz alamayacak ondan bahsediyor ama pek bir alaka kuramadım hem kargo uçağıyla geliyor hem de Fransa'dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biyikliadam kullanıcısına yanıt
    Siparişin içinde usb kablosu falan da vardı, gerçekten pil yasak oldupu için tüm siparişi geri çevirmiş olabilir mi gümrük? Bir de bu yasağa pil şarj eden cihazlar da dahil mi? Gittigidiyorda 1000liraya satılan bu şarj cihazı amazon.de de 20euro...

• https://www.amazon.de/gp/product/B01G9QDMRG/

Jack Wolfskin Perfect Day sırt çantası, 48 x 36 x 4 cm, 22 Litre 18.40 Dip Fiyat

https://www.amazon.de/gp/product/B018G2E9FU/

Jack Wolfskin Daytona Sırt Çantası EUR 29,50 Dip Fiyat

Çanta ihtiyacı olanlar kontrol edebilirler ben ikisini de aldım bedava kargo için bide nike şort ekledim . Şort linki paylaşan arkadaşa teşekkürler.

• ugurturhal U kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak mevcut şartlar altında bizim tüccarların çoğundan daha iyi bir hizmet sundukları ortada :)

• TheUlas kullanıcısına yanıt
    Aralık veya Ocak ayında pil şarj cihazı almıştım, sorunsuz gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obra_

quote:

quote:

Abiler siparişin 9 Marttan beri -ON HOLD- durumunda olması normal mi? yarın 1 hafta olacak.

Amazonla konuştum paket hala aynı şekilde gözüküyor i-Parcel'de ama amazon 24 Mart'a kadar teslim edilecek endişelenmeyin diyor hayırlısı artık

Durum hala aynı kesin bir sıkıntı çıkacak diye düşünüyorum artık Amazon cuma günü size ulaşacak diyor, UPS gönderi daha bize ulaşmamış diyor ben anlamadım bu işi şu cuma gelsin de sonra şenliğe buyrun

Abi bu durum ile ilgili bir yorum yapar mısın? Hala ON HOLD durumunda yarın arriving date amazon'a göre ne olabilir sıkıntı, bundan sonra ne olur?

Aldığım üründe amazon basic iphone şarj kablosu bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obra_ -- 23 Mart 2017; 9:45:30 >

• Blizzard1905 kullanıcısına yanıt
    Tam deneme fırsatım olmadı pc yi dün akşam topladım. Sadece overwatch ve gta ya baktım. 144hz G-sync açık v-sync kapalı olarak çok akıcı kırılma input lag felan yog mouse tepkisi çok iyi yağ gibi akıyor.Ama 144hz de g-sync açık ve kapalı halde bi test edeyim. Bakalım ne fark var ona göre dönüş yaparım.

Monitöe renklerine tam alışamadım. Bende samsun xl 2370 vardı görüntü kalitesi çok iyi bir mönitördü ondan ilk başta biraz yadırgadım. Renk ayarını ayarlamam lazım ama beklediğimden daha canlı renkleri var.

Bu arada ben de yaza 2k ya 27 inche geçmeyi planlıyorum sadece g-sync i ve 144hz deneyeyim dedim ona göre alırım diye hesapladım

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• 14 Martta vermiş olduğum Fractal Design Define C siparişim bugün 23 Martta elime geçti. Hem bedava hem de 9 gün kargo süresi ile gayet memnun etti beni.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Kasa düşünenlere tavsiye ederim. Toplamda 334TL'ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 23 Mart 2017; 10:1:10 >

• TheUlas kullanıcısına yanıt
    Sans hocam gumruk

aliexpressten 4 tane lipo pil aldim sorunsuz geldi saticiya uzerine pil yazma dememe ragmen pil yazmis ona ragmen geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.sabri

https://www.amazon.de/Killtec-Funktionsjacke-Abzipbarer-Anthrazit-Melange/dp/B01IPZVJQK/ref=sr_1_1?m=A3JWKAKR8XB7XF&s=sports&ie=UTF8&qid=1490252842&sr=1-1&keywords=Killtec%2BRealdo%2BJacket&th=1&psc=1 XL ı 21 euro ...iyi bir markadır ihtiyacı olan varsa..8000 mm su geçirmezlık sütunu

8000 mm ne demek oluyor. small modeli de 26 euroymuş columbia ile aynı mı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deedrah -- 23 Mart 2017; 10:8:31 >

• knopix2626 K kullanıcısına yanıt
    Hangi marka/model almıştınız hocam? İçinde pille beraber mi geliyordu?

• wertter W kullanıcısına yanıt
    O zaman hayırlısı be ya

• quote:

Orijinalden alıntı: soldier76

quote:

Orijinalden alıntı: iandi

Aldim gitti. Cok tesekkur ederim cevap icin

https://www.amazon.de/g...o0_img?ie=UTF8&psc=1

Bunlari aldim bende 64 euro ya.

Aspensport'un fiyatı çok iyi. Diğerleri de güzel. Hayırlı olsun.

Sepete ekledim 1 tane, teşekkürler.

• Corsair CC-9011059-WW 9011105 Carbide Series 270r Side Window Midi Tower/ATX Computer Case Black

EUR 64,44 Dip

https://www.amazon.de/gp/product/B01M35FI12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 23 Mart 2017; 12:47:23 >
  • Amazon dan akülü araba alan var mı? Sadece Türkiye ye kargolanan ürünleri nasıl listeyebiliriz?
    Kargo ve vergi dahil fiyatı en son ödeme ekranında mı gösteriyor?

Teşekkürler
  • iparcel 6 martta gönderilen kargomu 8 marttan beri güncellememiş, umarım kaybolmamıştır . son alışverişlerime bakarsam amazon.com her yönden de'den üstün onu anlamış oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drilldozer -- 23 Mart 2017; 11:44:21 >
  • Herşeyi gönderici(Amazon tarafından değil firma tarafından değişim ürünü) tarafından ödenen bir paketimde UPS böyle bir şey çıkardı. ''Paket şu anda bizde. Alıcı, UPS dışındaki bir aracı tarafından gümrükleme talep etti.'' Sabah arayıp gümrüğe girdiğini benim hiç bir ücret ödemeyeceğimi yetki belgesini gün içinde mail atacaklarını söylediler.

Konuya girip yetki belgesine bakarken 2013 tarihini görünce acaba 10 Ocaktaki gümrük mevzuatından sonra belki UPS yetki belgesi değişmiştir diye mail atmalarını bekledim ama az önce takip etmeye çalıştığımda böyle bir bilgi var.

İlk sayfaya ve foruma baktığımda bu sorundan dolayı net bir çözüm ya da tavsiye bulmadım. Ne yapmam lazım ?

Edit: UPS ile konuştuğumda normal olduğunu söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 23 Mart 2017; 12:11:16 >

• Merhaba arkadaşlar amazondan 15 martta bir iade aldımda kredi kartıma . hala para hesabıma geçmedi . müşteri temsilciyle görüştügümde bana bir referans numarası verdi . bu referans numarası ile bankanız işlemi görebilir dedi. fakat banka şubesindeki kadın biz bu numarayla göremiyoruz dedi . acaba nasıl bir yol izlemeliyim ? biraz daha mı bekliyeyim yoksa bir daha mı banka şubesine gidiym . bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.