Şimdi Ara

Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
71
Favori
321.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazık bize diyenlere sonuna kadar katılıyorum 2 senede öyle bir hale geldik ki hindistan gibi artık sadece temel tüketimleri alabiliyoruz. Artık çoğu şey maalesef lüks oldu. Bu gidişle durum kötü.. kesinlikle siyasi konuşmuyorum. 2 sene önce aldığım oyuncu laptopu 4 liraydı şimdi 10-12 binlira. Deterjan tuvalet kağıdı sabun gibi şeyleri takip eder olduk gerçek bu

• Ya kim 20 liraya Crocs satar saf mısınız arkadaş Amazon.de üzerinden almış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B017RD11JQ/ref=gbps_img___c47f7fde?smid=A1UNQM1SR2CHM

SanDisk 128 GB Cruzer Glide SDCZ600-128G-G35 USB Bellek

94 tl piyasada en ucuzu 120tl

• riderman R kullanıcısına yanıt

Hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinirlerim bozuldu gerçekten 10 gündür bu indirimleri bekliyordum .. Gire gire ıslak mendil pril indiirme girmiş

Avrupada bluetooth kulaklıklar ipadler vs vs .. Şaka gibi ya annem dalga geçti gece gece gülme krizine girdik ağlancak halimize

• quote:

Orijinalden alıntı: marakku

Ya kim 20 liraya Crocs satar saf mısınız arkadaş Amazon.de üzerinden almış

crocs markası bizim ülkede pahalı. almanya'da değil.

edit = şimdi anladım :d 20 lira mı yuh artık kim girmiş bu hayale

Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim]
    Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Ekim 2020; 1:50:36 >

• legendim kullanıcısına yanıt

Yokmuş hocam, amazon.de'den almış birisi 20 euroya. Bizi de heyecana soktular.

• Bizimle eğleniyler işte

• Adamlar yapabilecekleri indirimleri yapıyorlar, geri kalanı ekonomi yüzünden yapacak bir şey yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

Vay arkadaş gece gece kordom luyu kondomlu okuyom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Bizim hastanede doktor, temizlik personeline hediye etti 300 liralık crocs'u. Güvenlik ve otomasyon olarak 100 liraya almaya çalışıyoruz arkadaştan Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baydin.21 -- 13 Ekim 2020; 1:50:24 >
  • deepzelan kullanıcısına yanıt
  • Şansa bugün ve yarın bilgisayar erişimim çok kısıtlı olacak, nasıl denk geldi diye üzülüyordum, telden bakayım dedim bomboş, burayı okudum sorun ülkede adamlar ne yapabilir? özellikle herkes elektronik ürün bekliyor ama zararına veya çook az karla satması lazım fırsat olması için, ülkenin durumu işte o kadar kötü.

Allahtan dolarla almıyoruz ya, o yüzden bize ne, hep 50'lik alanlar kaldı mı o paraya bir şeyler, help plsss.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Ekim 2020; 1:52:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ADF8CF23

Yıllık Clear stokladım.
    Hangisinden aldın hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baydin.21

https://www.amazon.com.tr/dp/B017RD11JQ/ref=gbps_img___c47f7fde?smid=A1UNQM1SR2CHM

SanDisk 128 GB Cruzer Glide SDCZ600-128G-G35 USB Bellek

94 tl piyasada en ucuzu 120tl

Yanında kanser başlangıç kiti de hediyelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 747kubimustafa747

Adamlar yapabilecekleri indirimleri yapıyorlar, geri kalanı ekonomi yüzünden yapacak bir şey yok...

ya yapmayın bunlarda sütten çıkmış ak kaşık değil, herkes takip ettiği ürünlerin nasıl fiyat yükseltildiğini görüyor.

ben mesela kahve makinesi takibindeyim. geçen hafta 3750 tl olan makine şu an 4805,78 TL

• iyi ki dolarla euroyla maaş almıyoruz diğer ülke amazonlarına baktım insan hangi elektronik aleti alsam diye kafayı yer

ıslak mendil ve deterjan aldım ben de baya düşmüş Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] 

• Hp i3 ve i5 aradaki farka değermi acaba.

biraz baktım i5 olanlada fazla bir oyun oynanmıyor galiba.

fhd ve ips dışında esprisi yok gibi 3700 tl 5400 tl

• sir.eko kullanıcısına yanıt

20 euro hocam. vergi filan eklenince türkiyedeki aynı fiyatlara gelir diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.