Şimdi Ara

Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.003
Cevap
71
Favori
321.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim kumarım biter abiler Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] 

Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Girdim 30 tane kitap aldım çıktım. 182 lira tuttu hepsi. Kitaplarda gerçekten güzel indirimler var, bir önceki prime indiriminde almayıp bugünü beklemiştim, iyi ki beklemişim diyorum. Sizler de alacak bir şey bulamıyorsanız 2-3 kitap alın bari.  

Hocam primeday kampanyasına ait kitap kategorisinde sadece 3 kitap çıkıyor bende? Acaba siz kampanya dışı mı alışveriş yaptınız, yoksa bende mi sorun var, anlamadım.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• La Isla Bonita kullanıcısına yanıt
    hocam hp 3835 gerçejten sıcak fırsat mı 440 lira bir de ben kitap çıkaracam ayda bir falan yani yıllık 3-4 k sayfa çıktı alacam kartuş maliyetli olur mu bilginiz var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Isla Bonita

Benim kumarım biter abiler  

Sandisk ben de aldım. 44.90 fena değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Legoyu ne kadar aldiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Hocam primeday kampanyasına ait kitap kategorisinde sadece 3 kitap çıkıyor bende? Acaba siz kampanya dışı mı alışveriş yaptınız, yoksa bende mi sorun var, anlamadım.

Alıntıları Göster
    Sineklerin tanrısı fotoğrafına bas tüm kitaplar gözükecektiktir

• Güzel makine bence işinizi fazlasıyla görür, şu dolar kurunda cidden güzel fiyat.

• GK Kara Murat kullanıcısına yanıt

373,55

• buna mıgrosda 35tl dıyor amazonda 40tl nasıl ındırım bu ne aldınız arkadaslar bır paylasın barı aldıktan sonra da bız de yararlanak

ayakkabılar kalmamıs bı baktım vardı sımdı kınetıx var cok mu ucuzdu nasıl tukendı Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] 

Yiğidim almanyada çalışan gurbetçi misin :D

sony kulaklığı yakalamadım. sıraya girdik tekrar ama yalan herhalde?

• Kulaküstü kulaklık alacağım ama karar bile veremedim.Amazon Prime Day Kampanyası [13-14 Ekim] 

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt

Hocam arama kısmına kitap yazıp o şekilde aratın. Sol taraftan da prime ve prime özel fırsatları seçin. O şekilde yaptığınızda 22 sayfa kitap çıkıyor. Web sürümünde bu şekilde. Mobilde biraz daha meşakkatli geldi bana incelemek bakmak. O yüzden pcye geçip web sürümünden aldım.

• Uzay mekiği pilotuyum hocam

• Amazon'un şanına yakışmadı bu indirimler.

• quote:

Orijinalden alıntı: hc_tr

akım kotrollu prız var mı hocam olursa hangı marka alalım tuncmatık ıyı mıdır?

Cevap icin teşekkürler

• Herifler vicdan azabı duymadan şu an ya uyuyor ya alemde. Biz de 10 lira daha az sevilmek için nöbette

• https://www.amazon.com.tr/dp/B00A0VCJPI/ref=gbps_img___fdcf86b6?smid=A1UNQM1SR2CHM

TP-Link TL-WA850RE, 300Mbps N Kablosuz Kompakt Access Point ve Menzil Genişletici 120 TL

Piyasada en ucuz 150

https://www.amazon.com.tr/dp/B06WRN4ZR9/ref=gbps_img___963cb50f?smid=A1UNQM1SR2CHM

Spigen Essential 30W Hızlı Şarj Cihazı 2 Port USB Qualcomm 3.0 18W + iP (Intelligent Power Technology) 12W Duvar Şarjı 62 TL

Piyasada en ucuz 90 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baydin.21 -- 13 Ekim 2020; 2:21:21 >

• kotpantolon77 K kullanıcısına yanıt

hocam yazıcıyı biraz araştırdım bu tarz yazıcılarda kartuşlar maliyetli oluyormuş ve renkli çok kısa sürede bitiyormuş, dolum sistemleri var aslında ama biraz zahmetli ve 2-3 kere olabiliyormuş, piyasa fiyatına göre ürün fiyatı iyi gibi duruyor ama trendyolda biri ürüne ağustos sonunda 350 tl ye aldım diye yorum yapmış. şuanki şartlarda ürün fiyat olarak sıcak mı bende anlamadım kararsızım

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.