Şimdi Ara

Amazon Kindle New Touch - Ekitap okuyucu arayanlara sıcak fırsat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/kindle-new-touch-elektronik-kitap-okuyucu-p-KKINDLE08

Uzun süredir araştırdığım, geçen hafta 289 TL'ye inmesinin ardından bir iş arkadaşımıza veda hediyesi olarak aldığım Kindle'ın fiyatı hepsiburada.com'da 279 liraya inmiş üstelik kargo bedava.

İlgili ürünün tek eksiği kendi ekran aydınlatması olmaması ancak normal kitaplarda da olmadığı düşünülür ve bunun da bir kitap okuyucu olduğu unutulmazsa bence çok da dert değil.

Almayı düşünenler fırsatı değerlendirebilir.

• Aceleniz yok ise Amazon kendi sitesinden yeni Kindle 80 dolara sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünün hangi seneye ait olduğu yazmıyor. Büyük ihtimalle 2-3 sene önceki jenerasyon olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syl

Aceleniz yok ise Amazon kendi sitesinden yeni Kindle 80 dolara sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünün hangi seneye ait olduğu yazmıyor. Büyük ihtimalle 2-3 sene önceki jenerasyon olabilir.

Türkiye'ye göndermeye başladı mı Amazon Kindle ları?

• Tr ye yollamıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceledim şimdi, yanında 20 dolara şarj adaptörünü ilave etmeniz gerekiyor. Arabirimini bilmiyorum belki de USB'den şarj oluyordur ama şarj adaptörü dahil değil demiş. Pre-Order aşamasında şu an. Üzerine kargo ücreti gelir mi ne kadar gelir bilmiyorum.

http://www.kindleturkiye.com/Kindle-new-touch-satin%20al

Burdaki ürün portföyünde yer alıyor. Cihazın güncel olduğunu düşünüyorum. Amazon konusundaki yönlendirmelerinize müteşekkir olurum.. Hali hazırda pre order olmayan ürün bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempiternal

quote:

Orijinalden alıntı: Syl

Aceleniz yok ise Amazon kendi sitesinden yeni Kindle 80 dolara sipariş verebilirsiniz.

Türkiye'ye göndermeye başladı mı Amazon Kindle ları?

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00ZV9PXP2/ref=ods_mfs_bour

This item will be released on July 7, 2016.
    Pre-order now.
    This item ships to istanbul, Turkey.
    Ships from and sold by Amazon Digital Services LLC. Gift-wrap available.

Şimdi kontrol ettim sepete ekledikten sonra yurtdışı gönderim hatası alıyorum

• Dokunmatik çok gerekli (bence) ama ışık 2. derecede önemli, o açıdan bu ürün için fiyat/performans diyebilirim. Şarj cihazına gerek yok, Android telefonunuz için kullandığınız şarj aletini kullanabilirsiniz.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik olmayan e-kitap okuyucusu kullanan biri olarak tamamen katılıyorum. Özellikle sözlük kullanacaksanız dokunmatik şart.
  • http://www.kindleturkiye.com/Kindle-new-touch-satin%20al sitesindeki tanıtım videosunda "Amazon All New Basic Kindle with Touch 2014" olarak geçiyor yani 2014 model bir cihaz. Tam da böyle birşey lazımdı. Sizce alınır mı?

Not : Paperwhite 2015 modeli ile arasında 100 TL fark var. İlave olarak çözünürlük yüksek ve dahili aydınlatma var.
    Karşılaştırma :https://www.amazon.com/dp/B00OQVZDJM/ref=fs_ods_fs_eink_mt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 23 Haziran 2016; 17:32:55 >

• Paperwhite için 399 TL de fena değil yalnız, ışıklı isteyenler değerlendirebilir.
  • 1 yıllık paperwhite kullanıcısı olarak, ışığın önemli olduğunu vurgulayayım, eğer imkanınız varsa yurt dışından gelecek birinin adresine gönderin cihazı gelirken getirsin ben öyle yaptım. 119 dolardı şimdi indirime girmiş 99 dolar tavsiye ederim kullanışlı ha şunuda söyleyeyim bu bir e-book reader tablet değil.
  • mzhosbas kullanıcısına yanıt
    İndirimden yine mi çıkmış? Şu an 119 dolar.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Haftaya Almanya'ya gideceğim ama kuponla n11'den almak daha mantıklı. Amazon.de sitesinde 120 euro..
  • ALPEREN A. A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.
  • Fiziki olarak kitaba dokunmadan onu okumak beni rahatsiz eder gibi geliyor bana.Yani ondaki o mutlulugu kindle ile almam zor geliyor.Durum boyle olunca almakla almamak arasinda kararsizim.Sizce gercekten kitap tutkunu olan birisi icin nasil olur alip kullanmasi

• Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kitap dokusu-kokusu işi bana biraz komik geliyor, yanlış anlamayın samimi değil demiyorum.e reader (kindle) şimdiye kadar edindiğim en sevimli kullanışlı cihazlardan kesinlikle. 300-400 tl çok değil 2 sene gidecek bi telefon 1000-3000 tl iken...

• @Alpheratz e-kitap okuyucuların sıkıntısı çok:

1- Kitap yüzeyi küçük, 6" gerçek kitap boyutu sunmuyor
    2- Kontrast zayıf, ışığı çok iyi alan yerde duracaksınız ya da ışıklı modelde ışık açacaksınız. Asla gerçek kitap kadar kolay okunurluk sunmuyor
    3- Gözleri iyi görenler piksellenmeyi fark edecektir
    4- Kitap yüklemek özellikle Kindle modellerinde biraz zahmetli
    5- Her kitap bulunamıyor
    6- Korsan kitaplarda pek çok hata okuma keyfini baltalıyor
    7- Hep aynı fontlarla okumak bir yerden sonra kabak tadı verebiliyor

Avantajları da çok:

1- Kitaba kaldığınız yerden kolayca devam etmek
    2- Bölüm sonuna ne kadar kaldığını süre olarak görebilmek
    3- Tek cihazla çok sayıda kitabı yanında bulundurabilmek
    4- Uzun pil ömrü
    5- Dokunmatik ekranlı cihazlarda tıkladığın kelimeyle ilgili sözlük kullanabilmek
    6- Not alabilmek
    7- Satır boşluğu, yazı fontu ve büyüklüğü gibi özelleştirilebilirlik imkanları

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

Fiziki olarak kitaba dokunmadan onu okumak beni rahatsiz eder gibi geliyor bana.Yani ondaki o mutlulugu kindle ile almam zor geliyor.Durum boyle olunca almakla almamak arasinda kararsizim.Sizce gercekten kitap tutkunu olan birisi icin nasil olur alip kullanmasi

Bir deneyin. Siz denemeden biz ne dersek eksik olacak. Ben de tablet gibi olacak sanıyordum. Şahane bir deneyim.

Genelde tek kitap okuyan ve okuduğu kitaplar en fazla 500-600 sayfa olan arkadaşlar için gerekli değil. Ben tek kitapla yapamıyorum mesela, bir sürü kitap da her yere taşınmıyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.